oszust, kłamca, http://www.super-charger.pl/ – inaczej mówiąc przema

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez krakusik mx-3 » 11 lut 2016, 12:53

Jeśli ktoś się zastanawia nad zostawieniem auta – http://www.super-charger.pl/Kontakt.html
odradzam stanowczo rok czasu ponad auto moje stało i nic nie zostało zrobione, stało pod chmurką i zgniło... kilkakrotnie obiecywał że auto zrobi i nic nie zrobił...

przestał odbierać telefony, miał oddać kasę za paliwo i nic .....

jeśli ktoś będzie chciał zaczerpnąć informacji o tym ,,tjunerze'' zapraszam do kontaktu...

odbierając auto które zostało tylko zepsute nic więcej, tak się bał mojej reakcji że oddawał moje auto w obecności swojej matki i małego dziecka.... żałosne... obiecał oddać stracone pieniądze na dojazd około 100 km a byłem tam 3 razy bo udawał że go nie ma w domu i w Polsce a podjeżdżając pod dom jednak wychodził na wiejskie podwórko...


krętaczu ? gdzie zwrot obiecanych pieniędzy ? za uszkodzenie auta ? i zwrot paliwa ?


nie pozdrawiam i mam nadzieje że cie więcej nie spotkam na drodze zwykły oszuście....
F1 SOUND –> Najszybszy MX w Krakowie i okolicach :P
http://pl.youtube.com/watch?v=n1PLEc8YL-g
http://www.youtube.com/watch?v=GUIRYkfGs54 (mx3-wyrazów)
Reklama w MPK Kraków – pełne info u mnie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 mar 2006, 20:19
Posty: 1549
Skąd: Nowa Huta /KRK
Auto: ruski czerwony sapowóz ]:>
włoski gazowóz :P
i japońska hulajnoga :P

sprzedam alu ramki do mx3/323

Postprzez piwo » 11 lut 2016, 13:19

przykre.ciezko sie takie cos czyta. ale nie jestes niestety jedynym pokrzywdzonym...
zauwazylem taka tendencje ze wielu mechanikow, lakiernikow, blacharzy bierze wiecej aut niz sa w stanie przerobic i stoja te auta potem na postoju po pare miesiecy lub nawet czasami ponad rok. dziwna polityka chyba wynikajaca z tego ze zony jak widza tyle aut na podworku to mysla ze mezowie cos tam robia i ze kasa bedzie. coz...
ja sie przejechalem raz u lakiernika ktoremu sie nie chcialo systematycznie pracowac i chyba zygal juz autem jak do niego podchodzil i auto stalo ponad rok u niego i odbieralem auto z policja ale w sumie z braku checi nie zalozylem pozniej sprawy.
ja nauczylem sie ze nalezy zawsze spisywac umowe czasowa w ktorej zawarta jest kwota. nic na gebe.
a zazwyczaj jak ktos jest tani to sie takich umow nie spisuje bo przeciez jest tani.
porzadne firmy w wawie za swapa biora od 20tys zl w gore. samo wyjecie silnika to koszta 2000zl. wlozenie drugie tyle. jak ktos robi po kosztach i obiecuje cudow to potem sa wlasnie takie sytuacje.
Jak mi ten samochód podnosi adrenalinę. Wy też się trzęsiecie jak wychodzicie z auta? Bo mnie drżą ręce i cały jakiś roztrzęsiony.
https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtop ... 0&t=115720
http://www.youtube.com/watch?v=ZhyGC3jS ... r_embedded
https://www.youtube.com/watch?v=jj-Hbid ... iwowarczyk
Avatar użytkownika
Koordynator Zlotów
 
Od: 13 lut 2005, 12:05
Posty: 4731 (212/128)
Auto: Opel Speedster 2001r. B207r,930kg,LSD,RWD, RaceTCS,semislick,320KM
1/4: 13,806s;
tor Poznań: 1m48,4s
tor Łódź 57,5s
Mazda 3 BM 2014r.

Postprzez stachan » 12 lut 2016, 17:02

Informacyjnie:

Jeśli w warsztacie dojdzie do uszkodzeń albo kradzieży samochodu, mechanik powinien naprawić szkodę. Serwis ponosi też odpowiedzialność za źle wykonaną naprawę auta.

Oddanie samochodu do naprawy oznacza zawarcie umowy mieszanej, do której mają zastosowanie przepisy regulujące umowę o dzieło i umowę przechowania. Tak uznał Sąd Najwyższy w wyroku z 25 listopada 2004 roku, sygn. akt V CK 234/04. Ma to skutki dla odpowiedzialności mechanika za pozostawiony u niego pojazd.

Umowa nie musi być pisemna, rzadko kto zawiera z mechanikiem umowy na piśmie, a udowodnić zawarcie umowy można na różne sposoby, np. przytaczając korespondencję e-mailową czy powołując świadków. Na wypadek, gdyby doszło do szkody, warto zachować wszystkie dokumenty, np. protokół przyjęcia samochodu do warsztatu, który wskazuje, jakie uszkodzenia miał samochód w momencie przyjęcia do warsztatu. Dokument ten może być też przydatny w razie błędów w realizacji usługi, naprawy innych części niż ustalone czy opóźnienia w wykonaniu usługi. W przypadku dochodzenia roszczeń z powodu szkód w aucie przydatna jest też dokumentacja fotograficzna.

Mechanik nie ma prawa żądać od właściciela samochodu zapłaty ceny wyższej niż umówiona, wyjąwszy sytuację, gdy przyjmując auta do naprawy nie mógł przewidzieć konieczności przeprowadzenia dodatkowych prac. Nawet wtedy jednak nowa cena i zakres prac powinny zostać ustalone z osobą zlecającą naprawę.

W przypadku wadliwego wykonania usługi klient, który od razu dostrzeże wady, może odmówić odbioru auta do czasu, aż serwis dobrze wykona usługę. Jeżeli wady są istotne i uniemożliwiają korzystanie z pojazdu, to właściciel auta może odstąpić od umowy i zażądać zwrotu całości zapłaconej kwoty. W przypadku nieistotnych wad można żądać odpowiedniego obniżenia ceny usługi.

Mechanik ma obowiązek naprawić albo wymienić zepsutą część, ale do tego jego obowiązki się nie ograniczają. Musi też zadbać o stan techniczny samochodu i nie dopuścić do kradzieży. Serwis odpowiada za szkody, do których doszło w jego warsztacie.

Zgodnie z art. 355 ust. 2 kodeksu cywilnego mechanik ma obowiązek dochowania należytej staranności przy uwzględnieniu zawodowego charakteru działalności. Z kolei w myśl art. 471 k.c. w razie szkody obowiązany jest do naprawienia szkody wynikłej z niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania, chyba że niewykonanie lub nienależyte wykonanie jest następstwem okoliczności, za które nie ponosi on odpowiedzialności.

Jeżeli mechanik bądź serwis ma polisę OC za szkody w rzeczach ruchomych znajdujących się w pieczy i pod kontrolą, odszkodowania można dochodzić bezpośrednio od ubezpieczyciela.




źródło
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez leonidass » 13 lut 2016, 00:33

nosz [cenzura]...a przykre , nie ważne -piwo ile zleceń przyjmie warsztat ma się wywiązać i już , jak nie umie sobie z tym radzić to niech nie naciąga ludzi – dla mnie taki gostek to frajer hu.. itp itd , nogi łamać
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 cze 2015, 15:53
Posty: 190 (1/1)
Auto: czarne wściekłe
stroker 2.2
evo 6 TME IN PROGRESS
ex.– m6 3.0 v6

Postprzez krakusik mx-3 » 15 lut 2016, 08:08

wszystko było załatwione na gębę nie chce mi się w sądy bawić... najgorsze jest to że dzwonisz telefon nikt nie odbierał... podjeżdzasz pod dom/warsztat dzwonisz znów nie odbiera wchodzisz na teren pod swoje auto nagle wcyhodzi ,,tjuner'' z domu z głupim uśmiechem na twarzy...

jeśli ktoś będzie zaimteresowany do mam smsy do wglądu jaki to oszust....

,,dzięki niemu'' chyba porzuce temat skończenia auta i sprzedam mx na części... mam dość :(
F1 SOUND –> Najszybszy MX w Krakowie i okolicach :P
http://pl.youtube.com/watch?v=n1PLEc8YL-g
http://www.youtube.com/watch?v=GUIRYkfGs54 (mx3-wyrazów)
Reklama w MPK Kraków – pełne info u mnie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 mar 2006, 20:19
Posty: 1549
Skąd: Nowa Huta /KRK
Auto: ruski czerwony sapowóz ]:>
włoski gazowóz :P
i japońska hulajnoga :P

sprzedam alu ramki do mx3/323

Postprzez Beny » 15 lut 2016, 09:08

Ehh szkoda gadac :|
Krakusik dasz rade,szkoda żeby taki fajny mx skończył żywot przez jakiegoś partacza.
Od stania ruda do niego wlazla? Lakier pewnie też ucierpiał.?
Obrazek
Przemek...
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 8 wrz 2006, 15:22
Posty: 8660 (84/80)
Skąd: KCH
Auto: Mazda 6gh 2.5pb
Mazda Xedos 9 2.5V6 KL
Mazda 323f 2.0 V6 GT

Postprzez krakusik mx-3 » 18 lut 2016, 11:57

Beny ruda jest ale bez masakry tyle ze auto z czerwonego zrobiło się różowe...
nie mam czasu się nim już zajmować... przesiadlem się na moto
F1 SOUND –> Najszybszy MX w Krakowie i okolicach :P
http://pl.youtube.com/watch?v=n1PLEc8YL-g
http://www.youtube.com/watch?v=GUIRYkfGs54 (mx3-wyrazów)
Reklama w MPK Kraków – pełne info u mnie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 mar 2006, 20:19
Posty: 1549
Skąd: Nowa Huta /KRK
Auto: ruski czerwony sapowóz ]:>
włoski gazowóz :P
i japońska hulajnoga :P

sprzedam alu ramki do mx3/323

Postprzez witek » 23 lut 2016, 09:15

Szybka polerka i odzyska wigor ;) nie łam się :D
artysta-kombinator
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 paź 2013, 18:38
Posty: 1119 (7/24)
Skąd: Włocławek
Auto: Jest:
Mazda RX-8 231HP
Było:Mazda MX-3 "Precidia" KL V6
Mazda MX-5 NB

Postprzez mazdajdm » 25 lut 2016, 23:07

Trochę ci współczuje no ale takie są uroki tunerów ze wsi sam miałem u Przemy auto ale cookolwiek uzgadniając to tel odbierał po 20 razie poprostu wypalił się chłopok w temacie i tyle.... zostawiając silnik do zakucia gdzie silnik został wyjęty z samochodu żeby mu łatwiej/szybciej było przeleżał miesiąc i zero reakcji zamówienia części cookolwiek więc odebrałem i zrobiłem sam z porządnym mechanikiem umywa rece od wszystkiego , Jedyna zaleta to że ceny ok ale tonic nie rekompensuje !!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 maja 2011, 20:18
Posty: 56
Skąd: cz-wa
Auto: 323f Sportive 2.0 Turbo
ET 13,65 2016 :)

Postprzez Boris86 » 3 mar 2016, 01:17

krakusik mx-3 ... i niestety przema żadnych pieniędzy Ci nie odda.
U mnie zamawiał zestaw naprawczy na allegro pobraniowo, paczki nie odebrał, paczka wróciła, musiałem pokryć koszt paczki w obie strony, jakieś 60zł.
Mimo iż się zarzekał 3 razy ( raz przez telefon, 2 razy przez PW na różnych forach), pieniędzy za bezsensowną wysyłkę nigdy nie oddał, a nawet nie powiedział głupiego przepraszam że zmarnowałem Ci kasę i czas. Taki charakter, a może raczej jego brak.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 gru 2004, 23:03
Posty: 1154 (0/5)
Skąd: Łódź
Auto: 323 BG KL V6
RX-8 Pandem v12
RX-8 RB25DET Neo
RX-8 R3
300ZX Strosek
Viper GTS
Cuda TT
Crossfire SRT6
Corvette C5
E30 325cabrio, E39 523

Postprzez Gronek » 3 mar 2016, 12:29

Znam przeme i ciężko mi się to czyta ... <co jest>
Avatar użytkownika
Firma
CUP 2017 miejsce 3
 
Od: 26 cze 2008, 09:39
Posty: 243 (1/22)
Skąd: Warszawa / Śladów
Auto: Bridgeported RX8 hajpałerrrr,
Vectra Joker V6

Postprzez albinos » 11 cze 2016, 18:06

Witam,

Niestety ale również muszę się podpisać pod gronem niezadowolonych klientów "przema72".
Na samochód czekałem blisko rok czasu. Zmarnowałem worek pieniędzy zjeżdżając kilkukrotnie z zagranicy po rzekomo gotowe auto, specjalnie po to żeby finalnie zastać je nie sprawne lub słuchać wymówek z jego życia prywatnego. Na szczęście w nieszczęściu po kilku dniach od wspomnianej wizyty udało mu się je "naprawić". W aucie brakowało umówionych wcześniej kilku rzeczy typu rozpórka, z auta znikł też zestaw naprawczy który rzekomo gdzieś się zawieruszył. Z uszczelniacza wału ciekł olej a na postoju przy włączonej klimie obroty falowały od 0,5 do 1,5tys obr/min. Odebrałem auto tylko dlatego że nie chciałem kolejny raz tracić czasu nerwów i pieniędzy.
Obecnie od kilku ładnych miesięcy próbuję skontaktować się z nim w sprawie kilku "drobnych" rzeczy typu silnik, skrzynia, przywłaszczony zestaw naprawczy, seryjna rozpórka, sprzęgło itp które z godnie z ustaleniami miał mi odesłać na palecie. Niestety już od dłuższego czasu urwał się z nim kontakt nie odbiera telefonów, nie odpowiada ma @ ani smsy.
Osobiście zdecydowanie nie polecam, cena to nie wszystko, szkoda czasu i nerwów. Gdyby nie duża odległość już dawno bym się do niego pofatygował. Na razie jestem zmuszony czekać w dalszym ciągu z powodu braku czasu ale w wolnej chwili pofatyguję się do Bebelna najprawdopodobniej w towarzystwie policji. Sprawa na pewno zostanie doprowadzona do końca i nie zostawię tak tego chociaż mielibyśmy się spotkać w sądzie. Mam wszystkie @, SMSy, umowę z przyjętego zadatku na poczet remontu i rozmowy telefoniczne.
Jeżeli są inne poszkodowane w ten lub inny sposób osoby zapraszam do kontaktu. jamjoker@wp.pl

Pozdrawiam!
albinos
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia