Wyjaśnianie sprawy: pawelsz vs Enduro

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez dobrzyn22 » 9 wrz 2014, 21:22

tadziol napisał(a):już to widzę,znudzony kurier otwiera paczkę

myślałem, że przesyłka szła z zagranicy, a takie potrafią być otwierane (co prawda większość jest potem opieczętowana i dołączona jest informacja, ale znam przypadki, że przychodziły otwarte beż żadnych info itp).

W każdym razie paczka nie szła z zagranicy, więc nie ma o czym mówić.


tadziol napisał(a):ja też poproszę o info.później napiszę dlaczego.

nie ma problemu.
moja M3 SPRZEDAM: sprężyny zawieszenia przód Mazda3 BM/BN 2017r, oryginał
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 21 cze 2009, 16:38
Posty: 5151 (19/65)
Skąd: Gdynia PL/ Norwegia
Auto: M3 BN 2.0b. 2017r
było M6 2.0 mzrcd '06

Postprzez tadziol » 9 wrz 2014, 21:28

dobrzyn22 napisał(a):myślałem, że przesyłka szła z zagranicy, a takie potrafią być otwierane (co prawda większość jest potem opieczętowana i dołączona jest informacja, ale znam przypadki, że przychodziły otwarte beż żadnych info itp).

masz rację,wtedy paluchy maczają tam urzędnicy celni albo poszukiwacze nielegalu,czasami dołączą protokół,czasami nie...
jednak tutaj :

Enduro napisał(a):kartonik byl bardzo solidny posklejany tasmami i "streczem" a po podaniu przez kolege zostal na drugi dzien wyslany bezposrednio z PL. na oczekiwany adres.


P.S. dzięki za wysłuchanie prośby.
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Enduro » 9 wrz 2014, 21:33

co niektorzy wiedza, ze wtrysku nie idzie rozkecic na kolanie.
sporo trawilem ten temat i rozmyslalem o co tu chodzi i dalej jestem bardo mocno zdziwiony faktem tego cudownego rozkrecenia sie wtryskow w podrozy

pozdr.
E
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez tadziol » 9 wrz 2014, 21:42

Enduro napisał(a):co niektorzy wiedza, ze wtrysku nie idzie rozkecic na kolanie.

to przecie oczywiste.mój wpis ironizował na temat ingerencji kuriera/poczty.

Enduro napisał(a):jestem bardo mocno zdziwiony

ja też...ale czym innym : miałeś taki fajny podpis "części do mazdy........" czy jakoś tak ?
coś się zmieniło ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Enduro » 9 wrz 2014, 21:45

tadziol napisał(a):..
ja też...ale czym innym : miałeś taki fajny podpis "części do mazdy........" czy jakoś tak ?
coś się zmieniło ?

ktos go bez jakiejkolwiek informacji usunal.
to jakas samowola.
a zglaszajacy problem jest bardziej wiarygodny albo komus znajomy lepiej niz ja.

pozdr.
E
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

PostTen post został usunięty przez Bartosz_ 10 wrz 2014, 07:14.
Powód: OT

Postprzez dobrzyn22 » 9 wrz 2014, 22:03

heh ale Wy potraficie szybko tematy zmieniać :P

więc tak, co do podpisów, to można poczytać o kontach komercyjnych:

viewtopic.php?f=22&t=164536

natomiast, zgodnie z regulaminem – część wątku zostanie jutro wydzielona i przeniesiona do " czarnej listy" do czasu wyjaśnienia sporu
moja M3 SPRZEDAM: sprężyny zawieszenia przód Mazda3 BM/BN 2017r, oryginał
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 21 cze 2009, 16:38
Posty: 5151 (19/65)
Skąd: Gdynia PL/ Norwegia
Auto: M3 BN 2.0b. 2017r
było M6 2.0 mzrcd '06

Postprzez Enduro » 9 wrz 2014, 22:10

dobrzyn22 napisał(a):...
więc tak, co do podpisów, to można poczytać o kontach komercyjnych:
viewtopic.php?f=22&t=164536
natomiast, zgodnie z regulaminem – część wątku zostanie jutro wydzielona i przeniesiona do " czarnej listy" do czasu wyjaśnienia sporu

ja moge tyle poczytac:
"Informacja
Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział."

jakies normalne jaja!

oczekuje oficjalnie informacji, dlaczego moj podpis zostal usuniety i przez kogo!
inni uzytkownicy tego forum, NIEKLUBOWICZE i nieplacący za niego, podpisy posiadają!


pozdr.
E
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez dobrzyn22 » 9 wrz 2014, 22:18

Wojtek napisał(a):Witamy,
Uprzejmie informujemy, że zmianie ulegają dwie dodatkowe opcje grup forumowych.

Pierwszą z nich jest posiadanie podpisu. Ze względów na napływające SEO, spam czy handel.
Podpis zostanie wyłączony dla forumowiczów z dniem 11 sierpnia br.


Wojtek napisał(a):Drugą sprawą jest użytkowanie pola "status", które jest dostępne tylko dla klubowiczów. Niestety, przez lata pozostawał on widoczny wsród wszystkich użytkowników. Sprawę tą musimy naprawić, aby przywrócić
tą funkcjonalność. Rozpoczniemy prace nad tym zagadnieniem również po 11 sierpnia br. a prace potrwają przez długi czas...


no to tu:
viewtopic.php?f=84&t=165733
moja M3 SPRZEDAM: sprężyny zawieszenia przód Mazda3 BM/BN 2017r, oryginał
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 21 cze 2009, 16:38
Posty: 5151 (19/65)
Skąd: Gdynia PL/ Norwegia
Auto: M3 BN 2.0b. 2017r
było M6 2.0 mzrcd '06

Postprzez bieski » 9 wrz 2014, 22:20

Enduro napisał(a):inni uzytkownicy tego forum, NIEKLUBOWICZE i nieplacący za niego, podpisy posiadają!

A żeby nie było, tadziol jest dopisany do grupy firmy, dlatego też ma możliwość modyfikacji podpisu.
......................
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2010, 09:37
Posty: 4533 (13/136)
Skąd: ZG
Auto: GJ

Postprzez ela323f » 9 wrz 2014, 22:52

Enduro tez powinien miec podpis. Pomogl wielu osobom wiecej niz tadziol ktory sie tylko kloci. Moderatorzy powinni to uwzglednic bo wielu forumowiczow zaglada tylko po porade a Enduro ja daje za free jak by niebylo takich jak on forum by umarlo.
Forumowicz
 
Od: 26 maja 2010, 20:30
Posty: 142 (1/2)
Skąd: Puławy
Auto: mazda6 hatchback 121km citd

Postprzez pete14 » 10 wrz 2014, 02:13

pete14 napisał(a):[quote="tadziol"
już to widzę,znudzony kurier otwiera paczkę,wyjmuje z kieszeni klucz nastawny i turystyczne imadło żeby rozkręcić dwa wtryski po czym zamyka paczkę z powrotem...ot,taki psikus... <glupek2>

może kurier ma mazdę z silnikiem rf5c i podmienił końcówki wtrysków <zeby>
swoją drogą sprzedałem sprawdzone 4 sztuki forumowiczowi z Chełma i śmiga.
mnie ten klik! warsztat naciągnął na kupienie dobrych wtrysków po 500zł plus diagnoza w serwisie na stole probierczym4X100zł.czas zwrotu minął a jeszcze kompa chcieli żebym kupił bo uszkodzony :D
sprzedałem po 350 z nowymi kablami oporowymi <glupek2>
nie wiem ile dałeś ale jak co łaska to może tak wyszło <co?>
Ostatnio edytowano 10 wrz 2014, 20:04 przez pete14, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 paź 2009, 17:18
Posty: 202
Skąd: ワルシャワ
Auto: 6 GY RF5C
E46 Compact N47D20
były:
323F Z5'98
626GW RF2A '02
6GH R2AA

Postprzez stachan » 10 wrz 2014, 05:47

pete14 napisał(a):mnie ten warsztat naciągnął


Ten, czyli który warsztat?
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 17:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez tadziol » 10 wrz 2014, 09:02

ela323f napisał(a):Enduro tez powinien miec podpis

do tego pomnik i czerwony dywan...

ela323f napisał(a):Pomogl wielu osobom wiecej niz tadziol ktory sie tylko kloci.

prowadzisz statystykę ? może jakieś dane liczbach przedstawisz ?
tylko nie kieruj się proszę ogólną ilością postów...
na początku możesz to podważyć:
viewtopic.php?f=435&p=2913169#p2913169

ela323f napisał(a):tadziol ktory sie tylko kloci.

raczej biorę udział w dyskusji,a że ma ona czasami dość żywiołowy przebieg to nic na to nie poradzę.
poza tym zawsze będę reagował na bzdury jakie czasami niektórzy wypisują i mogą tym samym wprowadzić w błąd innych użytkowników,co może się przełożyć na niepotrzebne koszta z ich strony.

ela323f napisał(a):wielu forumowiczow zaglada tylko po porade a Enduro ja daje za free

zauważyłaś/eś ( bo nie wiem czy nick odpowiada płci ) może gdzieś skarbonkę dla mnie ?
bo ja takowej nie posiadam i moje porady są również za free

poza tym wątek dotyczy niefortunnie przeprowadzonej transakcji ( bo czy nieuczciwej,to jeszcze nie ma pewności),a nie istnienia podpisu.

dla zakończenia OT,a podtrzymania tematu:
wysłałem klientowi pompę po regeneracji,wieczorem drugiego dnia dostaję telefon,że pompa doszła,ale ma uszkodzony zawór FSO.paczka przebita w tym miejscu,końcówka zaworu ułamana.
zamiast dochodzić co,dlaczego i jak się stało przeprosiłem (choć nie moja wina tylko firmy kurierskiej) i na drugi dzień posłałem drugi zawór FSO na mój koszt.
bardziej zależy mi na dobrej opinii i zadowoleniu klienta niż na przepychankach w trójkącie klient-kurier-ja.
w przypadku Enduro i Pawła jakaś umowa chyba była ? co najmniej dżentelmeńska .

aaa.....jeszcze to :
ela323f napisał(a):wielu forumowiczow zaglada tylko po porade a Enduro ja daje za free jak by niebylo takich jak on forum by umarlo.


Grzyby napisał(a):
ela323f napisał(a):Masz PW.

Jaki sens tego forum jak porady są podawane na pw ??
W innym temacie Enduro przekazuje jakieś "patenty" na pw, tutaj info na pw :|
Nie zapomnieliście że NIE TAK to działa?
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Bartosz_ » 10 wrz 2014, 10:10

Proszę o nie wypowiadanie się osób trzecich które nie mają nic wspólnego z zaistniałą sytuacją. W dodatku nie na temat.
Klubowicz
 
Od: 2 mar 2008, 17:49
Posty: 1439 (39/61)
Skąd: Grudziądz
Auto: Mitsubishi Pajero Pinin
Opel Vectra Signum

Postprzez Enduro » 10 wrz 2014, 12:23

upraszam moderatora o zmianę tytułu o co niniejszym wnioskuje poprzez dodanie
"niepolecany kupujący Pawelsz"
chyba na tym etapie wyjasnień nie nalezy tylko mnie okreslac z gory jako osobę nieuczciwie postepującą, bo jest to ewidentnie krzywdzące i graniczące z oszczerstwem

a w celu stworzenia choćby szansy zamknięcia sprawy/konfliktu proponuje kupującemu ten magiczny samorozkręcający się wtrysk odesłać na podany przez PW adres mojej matki a ja w przyszłym miesiącu go otrzymam i porównam z fotkami, jakie wykonałem przyd wysłaniem paczki.
jesli okaże się, że są niezgodności kupujący musi liczyć się z postępowaniem wyjaśniającym m.in z dwóch paragrafów tj. PRZYPUSZCZALNIE zamierzonego oszustwa i celowego działania na moją niekorzyść.


pozdr.E
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez Wojtek » 10 wrz 2014, 12:51

Enduro napisał(a):upraszam moderatora o zmianę tytułu o co niniejszym wnioskuje poprzez dodanie
"niepolecany kupujący Pawelsz"

Temat zmieniłem na troszkę inny, ale myślę oddający sedno sprawy...

Czekamy na udokumentowane wyjaśnienie...
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 13:44
Posty: 17490 (110/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Postprzez tadziol » 10 wrz 2014, 12:54

a dlaczego nie bezpośrednio do Ciebie ? coś stoi na przeszkodzie ?
a może niech Pawelsz pośle ten wtrysk do mnie,a Ciebie poproszę o owe fotki....porównam jako osoba bezstronna.

Enduro napisał(a):jesli okaże się, że są niezgodności

to szerokie pojęcie,powinieneś doprecyzować.

Enduro napisał(a):kupujący musi liczyć się z postępowaniem wyjaśniającym m.in z dwóch paragrafów tj. PRZYPUSZCZALNIE zamierzonego oszustwa i celowego działania na moją niekorzyść.


równie dobrze to może brzmieć tak :
"sprzedający musi liczyć się z postępowaniem wyjaśniającym m.in z dwóch paragrafów tj. PRZYPUSZCZALNIE zamierzonego oszustwa i celowego działania na moją niekorzyść."

Enduro napisał(a):a w celu stworzenia choćby szansy zamknięcia sprawy/konfliktu ....


to super,że wychodzisz z taką propozycją uczciwego załatwienia sprawy,ale niech i sposób będzie uczciwy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Bartosz_ » 10 wrz 2014, 13:01

Może niech się strony konfliktu wypowiadają.
Klubowicz
 
Od: 2 mar 2008, 17:49
Posty: 1439 (39/61)
Skąd: Grudziądz
Auto: Mitsubishi Pajero Pinin
Opel Vectra Signum

Postprzez Enduro » 10 wrz 2014, 13:02

Wojtek napisał(a):
Enduro napisał(a):upraszam moderatora o zmianę tytułu o co niniejszym wnioskuje poprzez dodanie "niepolecany kupujący Pawelsz"

Temat zmieniłem na troszkę inny, ale myślę oddający sedno sprawy...
...

za co barzdo dzękuje
E.

ela323f napisał(a):...wielu forumowiczow zaglada tylko po porade ... jak by niebylo takich jak on forum by umarlo.



niestety z moich obserwacji wynika, że niektóre aktualnie a szczególnie w przyszłości osoby pełniące istotne, kierownicze funkcje forum niekiedy nie rozumieją faktu, że dzięki forumowiczą to wszystko się kręci i wogól istnieje.
przyznaję, że po utracie statusu klubowicza i innych kłodach rzucanych pod nogi, również od tych ludzi którym w jakiś tam etapie kiedyś pomogłem lub miałem z nimi (wg. mnie korzystny kontakt) dochodzę do wniosku, że nadchodzi po raz kolejny raz czas, aby przemyśleć opuszczenie tego forum, i przeniesienie się może do innego, zabierając wszystko, co dałem tu "za free".
uprzednio otrzymywałem wielokrotnie bany i to ponad 6 tygodniowe (!)
m.in. za oczekiwanie wyjaśnienie spraw, za pisanie postów czy wypowiadanie siię nie naruszającch żadnych przepisów prawnych czy chocby regulaminu a moje wpisy znikały bezśladowo (bez etapu kosza!), co było dla mnie formą działania na podstawie prawa tzw. "widzimisia" i wydawało mi się, że ten czasy już mineły...
i nie będę pierwszy i chyba ostatni, ktory to uczyni.
może doskrobie się statusu "persona non grata",
ale nigdy nie tolerowałem opcji przymykania oczu, kiedy w nie ktoś pluje i mówi, że pada deszcz.

dzięki za korzystne słowa w mojej sprawie.

pozdr.
E
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia