Nieuczciwy forumowicz jerzy dobryn

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez trocu » 3 lip 2014, 20:26

Ostrzegam przed oszustem, który pojawił się na forum pod tym nazwiskiem. Nie będę wchodził w detale. Napiszę tylko, że kwota była pięciocyfrowa, a lista części długa. Po trzech tygodniach wodzenia mnie za nos i unikania kontaktu w końcu uwierzyłem, że zostałem oszukany. Proszę wystrzegać się wchodzenia w jakiekolwiek interesy z użytkownikiem jerzy dobryn oraz wszelkich wpłat na konto:

dobryn dorota
49114000004002002700461456


###################
Przepraszam, ale trochę zbyt entuzjastycznie policzyłem zera. Kwota była czterocyfrowa, jednak niemniej bolesna, a oszust pozostał oszustem.
Ostatnio edytowano 3 lip 2014, 20:46 przez trocu, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Od: 13 cze 2014, 10:10
Posty: 11

Postprzez Marianek » 3 lip 2014, 20:35

Czytałeś FAQ w działach ogłoszeń, jak mogłeś się dać naciągnąć na taka kwotę osobie która ma tylko dwa bez znaczenia posty <glupek2>
Teraz idź z tym na Policje i działaj.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Archeolog » 7 lip 2014, 11:31

Człowiek ten również do mnie napisał informację, że posiada na sprzedaż część, którą ówcześnie poszukiwałem (był to koniec stycznia). Niedbale napisana wiadomość, zastanawiająco szybka odpowiedź na moje ogłoszenie i wspomniane nic nie znaczące posty na forum sprawiły, że nawet nie odpisałem na ofertę. Na przyszłość polecam daleko idącą ostrożność w transakcjach przeprowadzanych na forum a odmowa wysyłki "za pobraniem" powinna jednoznacznie skreślać ewentualnego sprzedawce jako zaufanego kontrahenta. Trzymam kciuki za udupienie oszusta!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lis 2013, 10:10
Posty: 35 (5/1)
Skąd: Łęczyca / Łódź
Auto: M6 GY, LF-DE 147 KM, 2007 r.

Postprzez cyber » 4 maja 2015, 10:25

Witam,powiem tak jestem w potrzebie gdyz mialem dach ostatnio,dalem ogloszenie przez forum do mnie tez przyszla wiadka na tel ze mamy maske prosze o kontakt ze niby pracownik wychwycil ogloszenie,czlowiek chwyta sie jak tonacy brzytwy powiecie frajer,po pary tel i sms przelalem hajs wysylka ma byc jutro lub dzis mam nadzieje ze sie nie nadzialem na tego samego goscia imie sie zgadza tylko nazwisko inne,najwyzej bede płakał jak bóbr ale powiem jedno nigdy nikogo nie oszukalem i nigdy nie bylem oszukany jak cos potem podam dane ktore uzyskalem,jesli bedzie ok pochwale.

Ale dam na zaś wiem ze moze to niezgodne z prawem ale moze ktos kojarzy goscia Jerzy Banasik

nr tel 696654715 obszukalem cale google nic nie ma na ten temat moze ktos cos kojarzy

Dopisano 4 maja 2015, 13:38:

obszukalem neta szkoda ze instykt wczesniej nie zadzialal:(

wczesniej nic nie znalazlem na jego temat po numerze szukalem itd....dopiero wpisalem numer konta i znalazlem wpis na forum bmw http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=272096 zadzwonilem i przedstawilem sprawe jasno mam nadzieje ze odesle kase
Forumowicz
 
Od: 25 kwi 2013, 12:34
Posty: 58
Skąd: Bieniewiec
Auto: mazda premacy 2.0 DITD 01

Postprzez Marianek » 4 maja 2015, 15:02

Nie czekaj tylko na Policje idz.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez cyber » 6 maja 2015, 08:34

skontaktowal sie ze mna gośc z forum bmw ludzie zakładają konta pre paid w bankach a to przyzwolenie przez banki do oszustwa więc jesli takie rzeczy bedą się działy i allegro czy jaki kolwiek portal nas nie ochroni,ludzie nie musza nas walić na tysiace bo wystawią przedmiot x 100szt za kilkadziesiat zl a wtedy wyslemy kasę i tez nabije kabze
Forumowicz
 
Od: 25 kwi 2013, 12:34
Posty: 58
Skąd: Bieniewiec
Auto: mazda premacy 2.0 DITD 01

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia