Nieuczciwy forumowicz – karol1970

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez timmy5 » 10 maja 2011, 21:01

Witam,
Ostrzegam przed forumowiczem karol1970 z Olsztyna!!!!!!!! Obiecał silnik do Mazdy6, wpłaciłem kasę i ani silnika, pieniędzy i kontaktu od 2 miesięcy!!!!!! [edit] <glupek2> ze mnie
Początkujący
 
Od: 19 paź 2010, 06:25
Posty: 4
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 6 Kombi Sport 2.0 tdi 150km

Postprzez Radex » 16 lip 2011, 23:42

timmy5 napisał(a):Witam,
Ostrzegam przed forumowiczem karol1970 z Olsztyna!!!!!!!! Obiecał silnik do Mazdy6, wpłaciłem kasę i ani silnika, pieniędzy i kontaktu od 2 miesięcy!!!!!! [edit] <glupek2> ze mnie

jest silnik są pieniądze. ja nie wiem... odkąd jest internet ludzie coraz mniej myślą :P no offence, zauwazam tylko fakt. bo internet, internetowe konta bankowe itd dają duze pole do popisu oszustom/złodziejom
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 22:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez Kielek20 » 26 lip 2011, 13:49

motoauto to oszust! Okazało się, że to pośrednik wpłaciłem mu połowe kwoty za alternator dokładnie 200 zł na konto, miała przyjść przesyłka pobraniowa i miałem dopłacić drugą część ceny ale gdy przesyłka przyszła po tygodniu (miała przyjść za dwa dni) musiałem całą kwotę zapłacic, alternator jest używany a miał być nowy i z tym pośrednikiem nieudało mi się juz skontaktować.
Kiełek
Początkujący
 
Od: 7 maja 2011, 16:32
Posty: 5
Skąd: Nowy Sącz / Paszyn
Auto: Mazda 323 BA 96'
1.7 TDI

Postprzez Zomol » 18 paź 2011, 11:33

Potwierdzam :[ i nie polecam!! Zamówiłem zderzak przedni do BJ w kolorze granatowym. Gdy pieniądze wpłaciłem dostaje po chwili telefon że na zderzak nadepnął pracownik i będzie w kolorze srebrnym. Ostatecznie przychodzi paczka z nowym zamiennikiem nie pomalowanym a na dodatek tego pod grillem 5cm pęknięcie...
Z tego co mi wiadomo już ta osoba ma sprawę o oszustwa...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 paź 2010, 16:39
Posty: 103
Skąd: Chełm
Auto: była 323F BJ /
obecnie Xedos 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia