Nieuczciwy "Klubowicz" Green

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez andrzejq » 17 wrz 2010, 23:02

A wiec od początku.

W październiku zeszłego roku podczas rutynowego przeglądania ogłoszeń na otomoto.pl trafiłem na Mazdę 323F BA GT – stała w jednym z Radomskich komisów. Z opisu i zdjęć wyglądała na godny uwagi egzemplarz. Jako, że do Radomia miałem kawałek z polecenia naszego PR skontaktowałem się z Klubowiczem Grześkiem "Green-em". Obejrzał dla mnie Mazdę, odbył jazdę próbną i potwierdził, że trafił się zadbany egzemplarz. Napaliłem się i wysłałem Grześkowi 1.000 zł zaliczki na poczet rezerwacji bo mogłem dopiero osobiście obejrzeć samochód dopiero w sobotę a bałem się, że ktoś może do tego czasu sprzątnąć mi ją z przed nosa. W sobotę spotkałem się Grześkiem w Radomiu, pooglądaliśmy Mazdeczkę w sumie dla formalności, no i już była moja. Oczywiście odwdzięczyłem się Grześkowi za pomoc, telefony i poświęcony czas odpalając mu na to konto trochę $$. Bardzo cieszyłem się z tego, że mogłem liczyć na bezinteresowną pomoc Grześka w bardzo udanym zakupie mojego nowego cuda. Po poprzedniej BA Z5 został mi komplet opon zimowych na felgach stalowych (praktycznie nowe oponki GoodYear UltraGrip 7 – w sumie koszt 670 zł). Wiadomo do GT nie podejdą – więc wystawiłem na sprzedaż (na forum). Chęć kupna zgłosił właśnie Grzesiek. Umówiliśmy się, że odbierze je osobiście w trakcie spota akurat zorganizowałem w Przemyślu (gdzie mieszkam) na potrzeby prezentacji nowej BA GT. Już wcześniej Grzesiek sygnalizował, że może mieć problem z gotówką i jak coś zapłaci najpierw część. Oczywiście załatwiając wcześniejszy temat z zakupem samochodu, Grzesiek był dla mnie osobą w 100% godną zaufania. Zaraz po spocie pojechaliśmy do mnie po odbiór felg i opon, jako, że Grzesiek miał do Radomia kawałek zaprosiłem go jeszcze do domu na obiad. Załadowaliśmy felgi i Grzesiu obiecał , że do świąt je spłaci... (Dodatkowo dosłałem mu kołpaki, których początkowo nie zabrał ze sobą). I tu zaczęły się schody. Święta minęły, i potem gadka, że do końca miesiąca, do następnych świąt itd. W końcu w kwietniu dopytując się go o zapłatę obiecywał, że jak skończy car-audio w samochodzie Lucasa spłaci dług, nawet z nawiązką. Auto Lukasa było już dawno skończone a moje konto dalej puste. W lipcu zadzwoniłem do niego @#@#@ na maksa i niby już wysłał przelew z częścią należności. Kolejna zmyłka i od tego czasu nieodpowiada na pw, GG, sms-y, telefonów nie odbiera. Sprawa i tak bardzo długo trwa (niedługo rocznica) zanim zdecydowałem się o tym napisać. Dał się poznać jako super koleś i dlatego byłem na tyle wyrozumiały lub z perspektywy czasu raczej naiwny i liczyłem na to, że pieniądze odda. Niestety nie mogę się z nim skontaktować. Chciałbym jeszcze załatwić sprawę po ludzku, ale co zrobić jak gość nie daje oznak, życia, chociaż widać, że forum odwiedza regularnie... Posiadam oczywiście wszystkie nasze rozmowy na PW i GG także nie wyssałem sobie tego z palca. Troszeczkę psuje to obraz Klubu w którym "Klubowicz" robi takie przekręty... Green dał się poznać jako człowiek godny zaufania ale niestety w moim odczuciu teraz to mówiąc bardzo delikatnie – zwykły naciągacz...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 22:15
Posty: 330
Skąd: Twierdza Przemyśl
Auto: ex Mazda 323F BA KF&Z5 user

Postprzez Badyl » 18 wrz 2010, 12:01

Obrazek
Obrazek Mazda Premacy 2003 | CP DiTD RF4F | Badylowóz v4.0
| 323f BA 1,5->323f BA 2,0 GT->323f BA 2,5 KL-ZE->Premacy DiTD
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 cze 2007, 15:28
Posty: 1650
Skąd: Lublin
Auto: Mazda Premacy CP 2.0DiTD RF4F 2003

Postprzez Jacol » 18 wrz 2010, 14:29

wow... powtórka z rozrywki?
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez lukster » 18 wrz 2010, 15:06

Heh, dobre :D Jak tam Jacek, odzyskałeś swoje pieniądze wtedy bo już zapomniałem ? :D
'08-'11 Mazda Mx3 klze-T '94 370HP ET12,35@1,0bar
'11-'?? BMW e30 '90 m50b25 ???HP ET??,??@?,?bar :)
Boost is like a crack. Once you go up you won't wanna come down
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 wrz 2005, 07:23
Posty: 1181
Skąd: Muszaki, Wawa, Polska
Auto: Mx3 k8
Mx3 klze
Mx3 klze turbo
E30 M50B25 '90 RIP
Afa Romeo 156 Sportwagon 1,9 jtd
Citroen C4 2.0HDI

Postprzez Jacol » 18 wrz 2010, 18:27

lukster napisał(a):ak tam Jacek, odzyskałeś swoje pieniądze wtedy bo już zapomniałem ? :D

Tak, wszystko ok :P
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez loockas » 19 wrz 2010, 01:03

andrzejq napisał(a):Troszeczkę psuje to obraz Klubu w którym "Klubowicz" robi takie przekręty...


Wiesz, klub nie ma możliwości robienia psychotestów każdym kandydatom na klubowicza. W kartoteki też nie zaglądamy :P

Oby się sprawa wyjaśniła...
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2007, 00:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez sq2jul » 19 wrz 2010, 04:46

loockas napisał(a):Oby się sprawa wyjaśniła...


Taa.. Oby... To jedna sprawa, a druga jest taka, ze to juz nie pierwszy raz... Cos tu chyba nie gra...?
Smoki i gołe baby
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 21:15
Posty: 6700 (241/160)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: gnojarz & bezdasznik

Postprzez hopek » 19 wrz 2010, 06:28

loockas napisał(a):
andrzejq napisał(a):Troszeczkę psuje to obraz Klubu w którym "Klubowicz" robi takie przekręty...


Wiesz, klub nie ma możliwości robienia psychotestów każdym kandydatom na klubowicza. W kartoteki też nie zaglądamy :P ...

...wiesz... Troche jest dziwne ze klubowicz tak naciaga na kase i to nie pierwszy raz, i nadal jest klubowiczem :| :| chyba ta nazwa do czegos zobowiazuje :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 kwi 2009, 00:56
Posty: 362
Skąd: tu i tam :)
Auto: mx3

Postprzez Radex » 19 wrz 2010, 08:28

przynajmniej utrata statusu klubowicza sie nalezy, jak nie ban...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 23:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez Szymon » 19 wrz 2010, 08:42

najpierw może niech wypowie się druga strona. A potem niech władne osoby wyciągną wnioski...


loockas napisał(a):Wiesz, klub nie ma możliwości robienia psychotestów każdym kandydatom na klubowicza


a szkoda bardzo :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2008, 00:01
Posty: 6451 (358/159)
Skąd: Tarnowskie Dziury
Auto: '13 Lexus IS250 III
'16 Scenic w Longu
'02 Mini Cooper
'04 Mazda Rx-8/4

Postprzez Radex » 19 wrz 2010, 08:58

Zyg napisał(a):
loockas napisał(a):Wiesz, klub nie ma możliwości robienia psychotestów każdym kandydatom na klubowicza


a szkoda bardzo :P

To byś nie był PRem hahaha ;P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 23:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez loockas » 19 wrz 2010, 10:58

hopek napisał(a):...wiesz... Troche jest dziwne ze klubowicz tak naciaga na kase i to nie pierwszy raz, i nadal jest klubowiczem chyba ta nazwa do czegos zobowiazuje


A ja myślę, że każdemu należało dać szansę. W tym przypadku się to nie opłaciło więc sądzę, że konsekwencje (o ile zainteresowany w ogóle coś sobie z tego zrobi) zostaną przez klub wyciągnięte.
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2007, 00:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez andrzejq » 19 wrz 2010, 15:45

Zyg napisał(a):najpierw może niech wypowie się druga strona. A potem niech władne osoby wyciągną wnioski...


W takim razie czekamy... :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 22:15
Posty: 330
Skąd: Twierdza Przemyśl
Auto: ex Mazda 323F BA KF&Z5 user

Postprzez Leszek » 19 wrz 2010, 16:28

Wszelkie komentarze niedotyczące tematu zostaną usunięte. Czekamy na wypowiedź Greena.
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez sps-snipers » 19 wrz 2010, 16:45

Nie masz kasy ? Nie bierz !
Masz kase ? Płać jak chcesz coś kupić.
Jestem za kolegą i uważam,ż ekoleś przesadził a niektórzy się wyśmiewacie z załozyciela wątku ;)
PS: Jak dla mnie to Green już dawno by spłacił odsetki <czarodziej> a czarodziejem nie jestem
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 sty 2007, 18:46
Posty: 1146
Skąd: Gliwice
Auto: Było : Punto I Prelude II gen Audi 200 5000s , 323F BA , E46 .
Jest : Punto II , Bravo II 1.4 Turbo :)

Postprzez ravo » 19 wrz 2010, 19:03

Bardzo mi przykro :( ja nigdy kasy nie miałem a jak nie pracowałem to wręcz jej kompletnie nie miałem a nigdy nie wziął bym za oglądanie auta kasy a oglądałem ich chyba już setki w tym klubie a nawet kupowałem klubowiczom. Więc już to jest dla mnie sytuacją mało godną klubowicza. Przykra sprawa, klub wyciągnie konsekwencje proszę tylko o parę dni 1-3. Odezwę się do Greena także
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez andrzejq » 19 wrz 2010, 20:37

Małe sprostowanie Ravo – Green pooglądał dla mnie auto i załatwił sprawę z zaliczką za co ja wcisnąłem mu parę groszy – to był mój gest. Green poświęcił na to swój czas, paliwo+telefony a zakup był dla mnie bardzo udany. W dodatku udało się zejść trochę z ceny, także nie widzę nic w tym złego co zresztą opisałem w pierwszym poście. Schody zaczęły się później...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 22:15
Posty: 330
Skąd: Twierdza Przemyśl
Auto: ex Mazda 323F BA KF&Z5 user

Postprzez Barthek » 20 wrz 2010, 22:06

Dołączę się do tego wątku – nie dotyczy on samochodu, ale... klubowicz Green zamówił u mnie kilka miesięcy temu sprężyny do swojej Mazdy – niestety do dziś mnie zwodzi i chyba nie ma zamiaru ich odebrać. Już dawno zapłaciłem za te sprężyny i nie potrafię zakończyć z nim transakcji, aby odzyskać pieniądze. Nie pobierałem zaliczki bo nie miałem takiego zwyczaju a wszystkie poprzednie transkacje z innymi użytkownikami były pozytywne. Również mam nadzieję, że wypowie się w tym temacie – możemy się rozliczyć na zasadzie wymiany za jakiś sprzęt car-audio, bo takim podobno handluje.
Ostatnio edytowano 20 wrz 2010, 22:16 przez Barthek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lis 2007, 11:41
Posty: 1508 (0/1)
Skąd: Praszka
Auto: Mazda Xedos 6 CA KF '99 Back to Black

Postprzez Green » 20 wrz 2010, 22:13

Więc małe sprostowanko kilku faktów.Temat dostrzegłem dopiero teraz.Z góry przepraszam andrzeja za zamieszanie ale skoro wyciągnął sprawę na forum to tu ją też załatwimy do końca.Miałem kilka zawirowań osobisto-firmowych.Ale jak dobrze pamiętasz chciałem ci na miejscu zostawić jakąś zaliczkę mówiłeś że nie potrzeba.Ale nie o to tutaj teraz chodzi.Kasę w ciagu 7 dni masz na koncie całość 680 zł myślę ze Ravovi wyśle PW z potwierdzeniem przelewu.A i proszę również o przelanie za minidisci i wysyłkę skoro jesteś tak szczegółowy.Co do pojawiania się na forum, pojawiam się sporadycznie.A co do naciągania.Niech wypowie się czy Adaś czy Barren osoby nie wypowiadające się kompletnie w tym wątku a robiące transakcje ze mną od dawna za kwoty wyższe niż tysiąc złotych.Moja wypowiedź nie ma na celu generowania kolejnych off topów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lip 2007, 10:26
Posty: 1053
Skąd: Radom
Auto: Mazda 323 BG GT

Postprzez Barthek » 20 wrz 2010, 22:20

Green a czy mógłbyś się również ustosunkować do "naszej sprawy" ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lis 2007, 11:41
Posty: 1508 (0/1)
Skąd: Praszka
Auto: Mazda Xedos 6 CA KF '99 Back to Black

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia