Nieuczciwy "Klubowicz" Green

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez radar88 » 1 mar 2011, 18:28

Przeczytałem wszystkie tematy z działu czarnej listy i powiem, że jestem w szoku. Tak jak ja sprzedaję części od TA, zawsze wysyłam zdjęcia, staram się jak najlepiej opisać dany przedmiot aby nie było nieporozumienia, i przyznam, że żadnego zwrotu nie miałem, ale jak by miał być, to nie widzę żadnego problemu ze zwrotem, to chyba normalne jest, przynajmniej dla mnie.
Tu znowu wychodzi, że zaufasz człowiekowi z forum, dajesz mu dane rzeczy i wierzysz, że wszystko pójdzie tak jak było ustalane, aż tu nagle rozczarowanie. Szok. Z tego co widzę po jego profilu to sporo czasu jest na forum, postów sporo. Pewnie bym też zaufał...heh dodam, że : Ostatnia wizyta:01 mar 2011 dzisiaj 15:50, myślę że powinien się wypowiedzieć w tym temacie. Podarunki można robić, lecz jak obie strony to uzgadniają, lecz kupno to kupno.
Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni i wszystko skończy się dobrze. Trzymam kciuki.

Pozdrawiam,
radar88
]
Kamil
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 24 kwi 2009, 20:24
Posty: 5558 (23/27)
Skąd: Częstochowa/Teklinów ŚL
Auto: Mazda Xedos 9 TA KL 1993/98 A/T A7RED Pearl
Mazda Xedos 6 CA KF MT 1995 – Projekt odbudowa/swap

Postprzez kartofel » 4 mar 2011, 23:11

do Greena:

"Człowiek z wiochy może wyjechać zawsze, ale wiocha z człowieka nigdy"

pzdr :)
Forumowicz
 
Od: 26 cze 2008, 23:55
Posty: 98
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 5 2.0 Top Sport

Postprzez kinki » 5 mar 2011, 02:26

obserwuje watek dluzszy czas i dziwie sie, bo poznalem greena dawno temu i nie sadzilem ze tak moze potoczyc sie jego "kariera" na tym forum :(
szkoda, bo wtedy dalbym sobie reke uciac
a teraz ku... nie mialbym reki :(
powodzenia zycze tym co stracioli pieniadze
Wladca ognia
Avatar użytkownika
Moderator Globalny
 
Od: 28 lis 2006, 23:08
Posty: 6078 (451/183)
Skąd: Poznań
Auto: A4

Postprzez Green » 5 mar 2011, 12:06

Z Barthkiem jesteśmy rozliczeni.Z resztą byliśmy w kontakcie cały czas. Jako żeby być fair dostał głośniki ode mnie które nie ważne ile były warte ale dostał. Barren dostał kabelki do kina domowego których zapewne tak normalnie by nie kupił. A tak na marginesie Adaś kupował ostatnio u mnie głośniki kina domowego i jakoś nie narzeka na współprace ze mną.Temat do zamknięcia.Sprawy wyjaśnione pozytywnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lip 2007, 10:26
Posty: 1053
Skąd: Radom
Auto: Mazda 323 BG GT

Postprzez Barthek » 7 mar 2011, 23:31

Dziś otrzymałem zaległą wpłątę od Greena.
Jutro wyjeżdża do niego paczka ze sprężynami, także sprawę uważam za zakończoną.
Szkoda, że musiało oprzeć się to o forum...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lis 2007, 11:41
Posty: 1508 (0/1)
Skąd: Praszka
Auto: Mazda Xedos 6 CA KF '99 Back to Black

Postprzez Leszek » 8 mar 2011, 00:10

Osobiście bardzo się cieszę, że zarówno założyciel tego wątku Andrzej jak i nasz klubowy kolega Bartek doczekali się pozytywnego zakończenia swoich spraw. Gratuluję im także cierpliwości, jaką się wykazali oraz opanowaniem i konsekwencją w dążeniu do odzyskania należnych im pieniędzy. :)

Niemniej jednak forum/Klub nie może dłużej tolerować takich zachowań, jakimi raczył nas Green przez tak długi okres czasu. Dwukrotna utrata statusu klubowicza, wielomiesięczne zwlekanie z uregulowaniem należności w stosunku do użytkowników forum – z drugiej strony prezentowanie na łamach forum "projektu", który pochłaniał spore ilości pieniędzy.

W związku z powyższymi [a także niewymienionymi] działaniami, użytkownik Green otrzymuje; ze skutkiem natychmiastowym; permanentnego BANA.

Wszystkie pozostałe osoby, które czują się pokrzywdzone przez w/w użytkownika proszone są o zgłoszenie się do odpowiednich organów ścigania. W tym momencie temat uważam za zamknięty.
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia