Wrażenia i opinie – Konin 2011

2-3 kwietnia 2011 r.

Postprzez Magdalena » 3 kwi 2011, 10:00

Zapraszam do opisywania wrażeń po tegorocznym zlocie w Koninie :)
Ruda czarownica
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 lut 2008, 00:17
Posty: 2125 (3/5)
Skąd: Z daleka
Auto: 323 P/Małe czarne

Postprzez mckoper » 3 kwi 2011, 11:54

Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim za obecność na zlocie a w szczególności Łukaszowi (ADHD) który ogarnął poważny temat gadżetów, Julkowi, Szkodnikowi, Andrzejowi, Pawłowi i całej ekipie funkcyjnych na lotnisku – bez Was tego zlotu by nie było! <spoko>

Czekam na sprawozdanie z wieczornej imprezy bo z wyższych powodów nie mogłem w niej uczestniczyć ;)
Do zobaczenia w Rykach! <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2007, 23:22
Posty: 3955 (0/2)
Skąd: GDYNIA
Auto: Toyota Land Cruiser VZJ90

Postprzez Bacon » 3 kwi 2011, 12:24

Mimo że byłem krótko to wrażenia były nie zapomniane :) nawet deszczyk nie przeszkadzał :) wkońcu poznałem trochę ludzi :) koper przez ciebie mam gadanie że mam kupić rx-7 FD, pomóż :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2009, 15:32
Posty: 171
Skąd: Czersk/Pruszcz Gdański/Gdańsk
Auto: Mazda Mx-3 1.8 V6 24V '97
Black Edition :)

Postprzez trzydziech » 3 kwi 2011, 15:06

Świetna impreza. Mój pierwszy zlot z nocowaniem i na pewno nie ostatni. Dziękuję mckoper'owi za to że ogarnął zlot i mógł na nim być, choć częściowo. Szkodnikowi za prowadzenie imprezy i wszystkim którzy byli za świetną zabawę. Trochę ludzi poznałem, żałuję tylko że nie wszystkich.
Ośrodek też świetny, fajnie że nad jeziorkiem, można było sobie rano odpocząć. Gorzej że pomosty się bujały ;)
Klubowicz
CUP 2011 miejsce 2
 
Od: 9 wrz 2009, 10:02
Posty: 2232 (44/33)
Skąd: Toruń
Auto: Mazda Mx5 NBfl B6 02r.

Postprzez Majki88 » 3 kwi 2011, 16:28

Łódź dojechała
Chciałem podziękować organizatorom za zlot było super dyplomy i nagrody rozdane, wieczorna impreza prowadzona bardzo fajnie
Również dziękuje wszystkim z kim się udało pogadać na lotnisku i w ośrodku,
kilku ciekawych informacji się dowiedziałem, trochę trzeba jeszcze po pracować przy autku i będzie <spoko>
Gdy ci smutno, gdy ci źle, odpal Vałke przejedź się
Best ET 16,654 – Konin 11' 16,291 – Ryki 11' w deszczu
15,95 – Kąkolewo 14'
Cierpliwy
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 25 kwi 2008, 18:29
Posty: 1489 (3/6)
Skąd: Łódź
Auto: silniki rzędowe są nudne
Mazda 323F BA KL 94'

Postprzez Ania_TM » 3 kwi 2011, 16:38

pozdrowienia z Łodzi :)

podziękowania serdeczne dla organizatorów- za włożoną pracę i poświęcenie. To mój 6 zlot, ale najbardziej udany :) doborowe towarzystwo, wieczorna impreza prowadzona profesjonalnie, było super!~ <jupi> Na lotnisku również świetna zabawa.
Podziękowania dla piwo za jazdę speedsterem oraz dla Brii za Hondę-motocykle rulez <serduszka>

to tak na szybko pisane ;p więcej dopisze później.
Pozdrawiam każdego z osobna wielce serdecznie. Jesteście super <serduszka> klub MS jest super <serduszka>


do zobaczenia w Rykach <faja>
Ania_TM
 

Postprzez Fasola » 3 kwi 2011, 16:44

Witam,wielkopolska pewnie też już w domach zawitała. Dziękuję za miło spędzony czas, podziękowania dla wszystkich, którzy włożyli mnóstwo pracy w przygotowanie takiego zlotu ;)
Podobało mi się nie mal wszystko w tym co zobaczyłem, poza tym że organizator i jeszcze kilku cwaniaków jeździło bardzo szybko na drodze dojazdowej do pasa startowego, a tam były dzieci nie tylko w wózkach.
No i lotnisko nie było zamknięte, ale nie było wielkiego chaosu więc się nie czepiam.
Obiło mi się rano o uszy, że ktoś powyklejał Pitowego Rexa papierem toaletowym, zaznaczę, że nikt od nas nie miał z tym nic wspólnego.
Do następnego w Rykach <spoko>
Manamana..... <lol>
Fasola
 

Postprzez Bartg » 3 kwi 2011, 16:47

Również dotarłem :) Dziękuje wszystkim za zlocik, bardzo udana zarówno część lotniskowa jak i imprezka wieczorna, dzięki zajęciu na lotnisku czas minął super jak i pogawędki z różnymi regionami wieczorową porą <spoko> Szkoda jedynie, że się zakopałem, ale przynajmniej auto się wyróżniało <rotfl> Wieczorowa impreza ( i część lotniskowa ) prowadzona super, widać, że Szkodnik idealnie się do tego nadaję :) Szkoda też, że mnie przeziębienie zmogło i po niecałych 2 piwkach przeszła mi ochota na alkohol :P Do zobaczenia w Rykach obowiązkowo :)
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 22:25
Posty: 7811 (21/121)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez Ania_TM » 3 kwi 2011, 16:48

wrażenia dopiero się zaczną jak ekipa WLKP dotrze i Zygu jeszcze mhihihi <czarodziej>

jesteście mocno pokręceni i dlatego te zloty są niezapomniane <spoko>
Ania_TM
 

Postprzez Bacon » 3 kwi 2011, 16:55

Bartg napisał(a):...Szkoda jedynie, że się zakopałem, ale przynajmniej auto się wyróżniało <rotfl>...


Nie ty jeden :P Mnie też wypychali :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2009, 15:32
Posty: 171
Skąd: Czersk/Pruszcz Gdański/Gdańsk
Auto: Mazda Mx-3 1.8 V6 24V '97
Black Edition :)

Postprzez sewo » 3 kwi 2011, 17:04

No to ja pragnę podziękować organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę. ;)
Świetna auta, piękne kobiety i tańce <spoko>
W porównaniu do zeszłego roku ten lot wypadł chyba lepiej. Bardzo faje domki z dużym standardem naprawdę spisaliście się. <spoko>

Widzewianka_TM napisał(a):jesteście mocno pokręceni i dlatego te zloty są niezapomniane <spoko>


Natury się nie oszuka <lol> Było GRUbo!!! Manamana!
Obrazek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Wielkopolski
 
Od: 11 cze 2007, 19:54
Posty: 2248 (37/52)
Skąd: Poznań / Komorniki / Wiry / Luboń
Auto: Cx7 Er
MX5 Na
Transit Connect
Było:
MX5 Nbfl , RX8 Fe

Postprzez Olmek » 3 kwi 2011, 17:18

Bardzo serdecznie dziękuję za miłe przyjęcie w gronie mazdowiczów był to bowiem mój pierwszy zlot i prawdopodobnie nie ostatni <jupi>
Było OK <spoko>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lip 2010, 08:43
Posty: 70
Skąd: Łódź
Auto: 626 GW 2.0 DiTD 01'

Postprzez faraon » 3 kwi 2011, 17:35

No to ja rowniez pragne podziękowac za zlocik.Organizatorzy spisali sie na medal.Tak jak juz Fasola wspomnial za szybko niektorzy jezdzili na dojezdzie na pas startowy.Dobrze ze zaden dzieciak nie wylecial na droge.Pokoje ,jedzonko si.No i oczywiscie miło było pogadac z tak wspanialymi ludzmi z MS.Ja jednak prosze o sciagniecie tabliczki klubowicza :(
P.S RAVO prosimy o dostarczenie czegos do GRZYBY-ego.Z gory dzieki
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2007, 18:45
Posty: 3080 (0/2)
Auto: Mazdolot Gh RF
Mitowisi Carisma

Postprzez ravo » 3 kwi 2011, 17:40

Faraon ja nic nie mam dałem to globiemu rok temu. Ja się wypowiem wieczorem.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez faraon » 3 kwi 2011, 17:58

ravo napisał(a):Faraon ja nic nie mam dałem to globiemu rok temu. Ja się wypowiem wieczorem.

Oki wiec prosze postaraj sie to odzyskac i przekazac odpowiedniej osobie.Sorry za OT :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2007, 18:45
Posty: 3080 (0/2)
Auto: Mazdolot Gh RF
Mitowisi Carisma

Postprzez shadoow » 3 kwi 2011, 18:11

No to i ja chciałem podziękować za udaną imprezę. Organizatorzy spisali się na medal <spoko>
szkoda tylko że na lotnisku pogoda nie dopisała ale nie było aż takiej tragedii.
Teraz to trzeba sobie jakiś detoks alkoholowy zrobić po zlocie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2007, 16:41
Posty: 1084 (0/1)
Skąd: Kędzierzyn-Koźle / Opolskie
Auto: Francuskie Kombi
Moja ex:Mazda 323F BJ

Postprzez Josh » 3 kwi 2011, 18:14

Również dziękuję za super zlot, brzuch bolał mnie ze śmiechu większość wieczoru :D Jedzonko, pokoje, impreza i w ogóle wszystko bardzo fajne, ale ludzie najfajniejsi, tak trzymać <spoko>
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Xtof
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 13 maja 2008, 11:29
Posty: 1118 (14/26)
Skąd: Poznań
Auto: Rodzinne

Postprzez yasko » 3 kwi 2011, 18:35

Epicki zlot.
To był mój pierwszy spot z noclegiem.
Brawa dla organizatorów. Ogarnąć to wszystko na pewno nie było łatwo.
W porównaniu z Piotrkowem organizacja była świetna.
Do zobaczenia na kolejnym
Pozdrawiam
yasko
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 maja 2008, 22:06
Posty: 463 (5/6)
Skąd: GTC
Auto: było:
MX-3, Premacy Sportive, RX-8 HP, Mazda 6 GY 2.0, Mazda 6 GH 2.5, RX-8 R3
jest: niemiecka technologia, hiszpański znaczek

Postprzez Rafał » 3 kwi 2011, 18:46

Dzięki za zlot wszystkim organizatorom i uczestnikom. Było mega grubo itd... <diabełek> <spoko>
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sie 2006, 07:27
Posty: 1827
Skąd: Sieraków
Auto: JapanMuscleCar

Postprzez aLechu » 3 kwi 2011, 18:56

My również już jesteśmy na miejscu. Dziękujemy wszystkim za superaśną atmosferę (jak zwykle zresztą) – oczywiście impreza zaczęła się przy 19-tce i skończyła się przy plumie (Julek :D ) także przy 19-tce. Wielkopolska rządzi i Bydgoszcz oczywiście też.
Dojechaliśmy szczęśliwie nie licząc tego, że 3 km przed Namysłowem jakaś !! !! sarna miała myśli samobójcze i zakończyła żywot na moim lewym nadkolu – niestety nadkole i kierunkowskaz do wymiany ale poza tym nic więcej się nie stało.
Jeszcze raz dzięki wszystkim za wszystko. Pozdrawiamy i do zobaczyska. :)
szofer fochowozu
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Opolszczyzny
 
Od: 3 sie 2009, 12:39
Posty: 2062 (19/15)
Skąd: Namysłów
Auto: Mazda Premacy
1,8 114KM 1999

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości