Mazda3 BL Y6 '09 1.6 D ACTIVE

BP / BN / BM / BL / BK

Postprzez mirfex69 » 6 mar 2018, 23:17

Od dawna nosilem sie z zamiarem zalozenia tego watku choc wiem,ze zaklada sie je dla posiadanego auta.Tylko tak sie stalo,ze jako swiezy forumowicz nie ogarnialem jak to zrobic <glupek2>
Poza tym, wciaz mam sentyment do mojej pierwszej w zyciu mazdy i nalezy sie jej kilka cieplych slow za to,ze tak wdziecznie mnie wozila <ok> Poza tym wlasciwie dzieki niej znalazlem sie na forum,pozniej poznalem mega ludzi i zjechalem z nimi kawalek europy..I tak wlasnie wybor auta moze wplynac na zycie.Nie wiem czy kazdego-ale mazdy i owszem <ok>
Moja przygoda z "ta japonska marka" ruszyla w sierpniu 2012 gdy zaczalem powaznie szukac auta bo znudzilo mi sie 17sto godzinne podrozowanie autokarem do kraju i codzienne przemieszczanie sie srodkami komunikacji miejskiej <oczko> Oprocz tego w perspektywie byl urlop ,na ktory chcialem pojechac wygodnie i w "klimatyzowanym pomieszczeniu" :D
Pomysly na auta byly rozne,nie upieralem sie przy zadnej marce.W pewna niedziele objechalem spora ilosc okolicznych garazy z autami i wrocilem z kompletnym mentlikiem w glowie aaale przed oczami mialem tylko ja -blekitna trojke..decyzja zapadla bardzo szybko <serduszka> W zasadzie juz wtedy gdy z daleka zobaczylem ja wsrod innych aut -zwyczajnie przyciagla mnie tymi skosnymi oczetami i kolorem :D
Okres byl wakacyjny,szwagier mnie uspokajal ze nikt mi auta nie podkupi ale nic to nie dalo..w poniedzialek juz pojechalem madzie rezerwowac :D KIlka dni na salonowe procedury,w koncu wyczekiwany niecierpliwie odbior a dwa dni pozniej..pierwsza trasa do kraju.
Trojeczka dawala mi czysta frajde z podrozowania.Nigdy nie zawiodla a do tego jak oko cieszyla <serduszka>
Historia nie skonczyla sie milo bo w sierpniu 2014 prawie dokladnie dwa lata od zakupu ,na parkingu pod oknem noca madzie mi spalil jakis piroman..to byly trudne chwile :| <płacze>
Duzo by tu mowic..tak bywa.
A teraz kilka slow o niej samej:
Hatchback 3BL ,wersja Active.Lakier blekitny.Pierwsza rejestracja 18.12.2009.Auto zakupione w sierpniu 2012 z salonu po jednym wlascicielu,w dniu zakupu na liczniku 43870 km.Silnik diesel 1.6 ,nominalna moc 115 kM,przekladnia reczna 5-cio biegowa.Na lato mialem orginalne 16'' alufelgi z oponami Yokohama 205/55 jesli dobrze pamietam.Na zime zakladalem stalowe 15" 195/65.
Wyposazenie wersji niezbyt "wypasione" W zasadzie moge powiedziec ze poza kierownica i kolami miala skladane i podgrzewane lusterka,klimatyzacje-fakt ,ze reczna aaale bardzo wydajna :D Naped CD ukryty w kokpicie z milionem przyciskow ,ktore zreszta bardzo lubilem i nawet brakowalo mi ich w nastepczyni <ok>
Mysle,ze wystarczy tych wywodow .Czas na kilka zdjec.Powiem tyle-czego nie miala w wyposazeniu to dowygladala <ok>
Załączniki
IMAG0356.jpg
W dniu gdy rezerwowalem,rece drzaly wiec foto niezbyt wyrazne :)
IMAG0357.jpg
IMAG0358.jpg
IMAG0360.jpg
Emocje braly gore nad skupieniem nad ostroscia zdjec.No i mobilki nie mialy wtedy tylu pixeli :)
IMAG2837.jpg
Ktoras trasa do PL,srednie autostradowe spalanie i predkosc
IMAG2838.jpg
Mega lubilem wygad tych wszystkich podswietlonych guziczkow ;)
IMAG0870.jpg
W barwach klubowych ;)
IMAG2757.jpg
IMAG2759.jpg
Na parkingu w drodze do kraju :)
IMAG2760.jpg
Pieknie blyszczaca nakladka wydechu "dostana" pod choinke ;)
001_6802.jpg
Zdjecie tej samej Pani fotograf,ktora poswiecila swoj czas na sesje dla obecnej BM :)
001_6803-1.jpg
IMAG0053.jpg
Jesien tez ma swoje uroki :)
DSC_0196-3.jpg
Na pierwszym Mazdaspeedowym spocie w Belgii
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sie 2012, 21:41
Posty: 552 (85/16)
Skąd: Luxembourg
Auto: Jest:
M3 BP Sky Cruise ,19'
Byla:
M3 BM Sky Passion 14'
M3 BL Navigator 12'
M3 BL Active 09'

Postprzez KMBak » 22 mar 2018, 11:57

Mam sentyment do tej niebieskiej "mordy" i do tych guziczków też. :]
>> Facebook: Konrad >> Forum: Moja obecna Mazda 6 >> Forum: Moja była Mazda 3 Obrazek
Blue inside & red outside!
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 12 lis 2011, 13:36
Posty: 3818 (129/80)
Skąd: Wrocław
Auto: Jest: Mazda 6 2.5 Sky-G SkyPassion 2016
Była: Mazda 3 1.6 MZR Kirei 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy