Mazda3 BL Z6 '09 Biała Perła

BP / BN / BM / BL / BK

Postprzez Luui » 22 lis 2017, 12:38

W zasadzie to co ja mam tu napisać w końcu jest! :D
Trafiła się Biała perła 100% bezwypadkowa w bardzo dobrym stanie lakier praktycznie bez rys środek nie zniszczony są drobne ślady użytkowania których i tak jest praktycznie tyle co nic :)
Opcja wyposażenia Hight-Line jedynie czego mi brakuje to xeonów ale to szczegół

Mazda dokładnie sprawdzona miernikiem wszystko poniżej 100um
DSR sprawdzony w salonie mazdy wszystko się zgadzało
Stan techniczny sprawdzony u dobrego znajomego mechanika, Mechanik wychwalał stan auta praktycznie jak nowy :D żadnych luzów, uszczerbków, rdzy, jedyna rdza trochę od spodu w śladowych ilościach ale to norma przy każdym aucie
Konserwacja całego podwozia zrobiona jeszcze w Niemczech tak że mam już to z głowy nie muszę się tym martwić :)

Stan licznika 100tyś KM silnik 1,6 PB Lakier perłowy wszystko w tym aucie jest oryginalne tak że trochę wydatków na przyszły rok mnie czeka na chwilę obecną obowiązkowo trzeba kupić nowe opony które też zostały oryginalne na tyle zużyte że lepiej wymienić <ok>

Auto przyjechało z Niemiec na lawecie na dzień dzisiejszy jest rejestrowane tak że nie mogę jeszcze nim jeździć :(

Jakie plany ?
– Na pewno LPG
– Przyciemnienie szyb
– Felgi w czarny lub grafitowy kolor
– Coś z światłami trzeba zrobić aby nie było tego paskudnego żółtego koloru :D oczywiście w granicach rozsądku
– W środku wymienić żarówki też na jasno-niebieskie
– Jakieś pokrowce żeby nie zniszczyć tapicerki
– Kamerkę dokupić przód tył
– Umyć i nawoskować auto przed zimą w celu ochrony lakieru

Póki co to chyba tyle z czasem zobaczę co tam jeszcze wymyślę :D
Zdjęcia z poniedziałku myślałem że dzisiaj da rade umyć auto i wrzucić coś więcej niestety cały czas pada a ja nie mogę jeszcze jechać na myjkę potem coś wrzucę jeszcze <ok>
Załączniki
DSC_0040.JPG
DSC_0042.JPG
Forumowicz
 
Od: 28 lip 2016, 09:48
Posty: 157 (2/0)
Auto: Mazda 3 BL 2009 WhitePearl
1,6 105KM PB

Postprzez Bartg » 27 lis 2017, 12:59

Witamy w dziale Nasze Mazdy :) Prośba o dopisanie w nazwie tematu rocznika auta, bo tylko tego brakuję, no i kilka zdjęć więcej też by nie zaszkodziło.
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 21:25
Posty: 7805 (21/118)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy