Mazda3 BK LF '07 Carbon Grey Sedan by Seba

BP / BN / BM / BL / BK

Postprzez Sebet » 23 lis 2017, 12:26

lemman napisał(a):Ładna M3 ...

A dziękuję, cieszę się,że się podoba.

Rano ide do auta i probuje odpalic a tu kiszka. Puk puk do sąsiada po kabelki i zamruczala Mazdunka :) . Szybka diagnoza i okazuje się,że akumulator skończył żywot. Dla zainteresowanych był to oryginał i padł przy przebiegu 184 500km. Nowy już siedzi grzecznie na swoim miejscu. Można się cieszyć dalszą jazdą.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 lip 2017, 11:18
Posty: 119 (1/2)
Skąd: Pomorskie
Auto: Carbon Grey by Seba

Postprzez Sebet » 27 lis 2017, 20:58

Witam

Dzisiaj wpadły nowe dywaniki gumowe. Po lekturze stwierdziłem,że zamówię PETEX-y. Śmieszna sprawa bo odebrałem wczoraj wieczorem przesyłkę z paczkomatu i wrzuciłem do bagażnika. Rano otwieram i okazało się,że wysłali mi dwa komplety dywanikow na przód zamiast jeden na przód i jeden na tył. Sprawa już załatwiona, tylne do mnie jadą.

20171127_113840.jpg


Zamówiłem też matę gumową do bagażnika. Ma dojechać w tym tygodniu . A tak poza tym to tankujemy i jeździmy. Niedługo będzie 10tys. odkąd jesteśmy razem <serduszka> . Trzeba będzie to uczcić :D .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 lip 2017, 11:18
Posty: 119 (1/2)
Skąd: Pomorskie
Auto: Carbon Grey by Seba

Postprzez dvxD » 28 lis 2017, 19:52

Cześć! Robiłeś już może konserwacje podwozia ? Szukam warsztatu w Trójmieście i okolicach i nie moge nic godnego zaufania znaleźć :(

Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 10 wrz 2016, 10:27
Posty: 3

Postprzez Sebet » 29 lis 2017, 08:20

dvxD napisał(a):Cześć! Robiłeś już może konserwacje podwozia ? ...


Na początek stycznia jestem umówiony. Sam jeździłem od warsztatu do warsztatu i pytałem w jaki sposób przeprowadza się u nich konserwacje,jakich środków używają itp.. Na tej podstawie wybrałem warsztat bo w necie nie można znaleźć żadnych konkretnych opinii jeśli chodzi o konserwacje w Trójmieście.
Jak już będę po to na pewno wrzucę zdjęcia z postępu prac i efekt końcowy więc będziesz mógł sobie ocenić i ewentualnie polecę Ci to miejsce :) .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 lip 2017, 11:18
Posty: 119 (1/2)
Skąd: Pomorskie
Auto: Carbon Grey by Seba

Postprzez majkel79 » 5 gru 2017, 15:00

Ładna siostrzyczka mojej <spoko> Będę śledził temat :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 lis 2016, 12:52
Posty: 104 (3/2)
Skąd: Warszawa
Auto: BK Z6 '07 Sedan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Pablo79 i 7 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy