Mazda6 GH L5 '09 2.5 Sport by GHOSTCAR

GL / GJ / GH / GG / GY

Postprzez Konrado2104 » 29 maja 2017, 17:06

Witam wszystkich po dość długiej nieobecności papa papa

Na forum przebywam dłuższy czas ale przez ostatni okres zmian w życiu nie miałem na to czasu... Sami pewnie wiecie jak to jest dom, dzieci , Żona , obowiązki , praca ...
Ale cóż dziś jest piękny słoneczny niedzielny dzień , Ja siedzę w pracy więc przyszła chwila aby wreszcie opisać swoje wozidło.
Na wstępie informuję : Czytelniku/czyteliczko i inne poczytane osoby , zarezerwuj sobie trochę więcej czasu gdyż 1,5 roczne zaległości umieściłem w jednym poście :) No ale przynajmniej nie musisz klikać stron :D :D

Ale od początku ... chociaż nie nie od początku... na forum jest mój stary temat Mazdy 323F Sportive http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=312&t=140513 i od niego zacząłem przygodę z opisywaniem auta – i mnie wkręciło.

Sportive-k został sprzedany po okresie 6m-cy jak poznałem swoją ukochaną Emilię a obecnie Żonę. Powód był taki że musielibyśmy mieć 3 auta. Mazdę , Polo Żony oraz służbowy... Zdecydowaliśmy więc że sprzedam Mazdę z racji już wieku auta a w zanadrzu będziemy mieć jeszcze 2. W sumie jeden bo najtańsze auta to rodziców i służbowe <rotfl> <rotfl> <rotfl>

Może uwierzycie a może nie z jakim bólem to robiłem T <płacze> <płacze> ak ją opisałem w pożegnaniu :
"W dniu 09.01.2015 a w sumie wraz z Nowym Rokiem moja mazda zmieniła właściciela .... Tak, tak, właśnie dziś Madzia została oddana w ręce nowemu właścicielowi w rejony Trójmiasta... Po 3 latach bardzo się przyzwyczaiłem do niej. Dawała mi więcej radości niż smutku (najwięcej dawała mi smutku przy tankowaniu gdy gazu nie było a paliwo rosło do ok. 6 zł/litr :D ) , zaskakiwała mnie każdego dnia... No ale teraz mam nadzieję że nowy właściciel będzie równie zadowolony z niej co ja i będzie mu jeszcze służyła długi czas !! "

Po sprzedaży poruszaliśmy się z wybranką VW Polo z 2006 r. z paliwem rolniczym czyli olej napędowy potocznie zwany ropą (bez urazy dla posiadaczy diesla ;) Cenię takie samochody za dobre momenty obrotowe jednak osobiście wolę benzynę ).
Jazda Polo okazała się bardzo fajna. Mały , dynamiczny , czarny skurczybyczek dawał radę :) Byliśmy nawet nim w kraju skąd pochodził czyli Niemcy , Niemiec , Niemców – jakoś tak się pewnie pisze <lol> <lol>
Los chciał że z moją narzeczoną ( w tamtych czasach ) pokochaliśmy się tak mocno i tak bardzo że Bóg nas obdarzył najpiękniejszym chyba cudem – dzieckiem. Tzn. nie to że nam je pod dom przysłał ale chodzi o to że moja Emila zaszła w ciąże i przygotowaliśmy się od tego momentu do roli rodziców <serduszka> <serduszka> <serduszka>
Przez ten okres Żona musiał zakończyć pracę (źle znosiła ciąże ) i co za tym idzie musiał oddać samochód służbowy.Pozostaliśmy tylko z Polóweczką. Jeździliśmy nią z dzieckiem jak się urodziło ale powoli zaczynało nam brakować miejsca w aucie podczas podróży – większość wie jak to jest : wózki , torby, wanienki ect.
Zastanawialiśmy się na spokojnie nad zmianą auta. Mówiliśmy sobie : " Odłożymy pieniążki , kupimy coś nowszego – ogólnie nie spieszy nam się "
Szalę tego wszystkiego przelała pewna sytuacja (bynajmniej u mnie). Otóż pięknego późnego popołudnia wracaliśmy z Żoną (wtedy jeszcze narzeczona ;P ;P ) i naszym nowo-narodzonym maluszkiem do Warszawy (Ukochana rodziła poza Warszawą ) , więc musieliśmy te wszystkie rzeczy dla dziecka i dla nas zapakować do Polo.... <glupek2> <glupek2> <glupek2>
Boże... jak ja się upociłem aby to spakować do samochodu <głaszcze> <głaszcze> <głaszcze> Seriooo ... ale dałem radę <lol> <lol>
W drodze powrotnej zatrzymał nas Policjant – przekroczyłem prędkość w terenie zabudowanym o 10 km/h gdyż tak się rozgadaliśmy z Żoną o przyszłości , planach ect. że nawet nie zauważyłem kiedy.
Przy kontroli i rozmowie ze mną Pan Mundurowy patrząc na to jak wracamy ile mamy rzeczy popatrzył trochę z politowaniem i współczuciem na nas i nas puścił....
Kurde ludzie wiecie jak się wtedy się poczułem ? Jak uchodźca który spierdziela z całym dorobkiem swojego życia w jednym aucie albo jak Rumun lub inny Cygan wracający z targu hahaha hahaha hahaha hahaha
Od tamtego czasu powiedziałem : "NIE !! Musimy mieć większe auto !". Zacząłem więc poszukiwania. A że sprzedając BJ-tkę zapowiedziałem :
A teraz czas na zbieranie pieniążków na inne auto – coś czuje po kościach że będzie to także mazda ale zobaczymy ;)
I tak było. Wybór padł w poszukiwaniu samochodu ze stajni Mazdy a dokładnie 6 z modeli GH. Prosto było mi szukać bo chciałem tylko silnik 2.5 benzyna w wersji Liftback , ewentualnie kombi jakby była fajna.
Pierwszy kierunek padł na ogłoszenia zagraniczne – było ich sporo , ceny różne. Upatrzyłem jedną i zacząłem negocjować z Niemcem – ni chciał zejść skubaniec z ceny więc odpuściłem (ale ładna była sztuka – później się okazało że wystawił ją za taką cenę którą chciałem mu dać <lol> <lol> <lol> )
Poszukiwania trawały jeszcze jakiś czas i nagle na otomoto.pl wyskoczyły 2 szt. Czarna w Krakowie i srebrna z Białegostoku. Zainteresowałem się tą srebrną – memory 5 do właściciela (odebrała Pani Marta którą pozdrawiam) kilka minut rozmowy , przesłany VIN , odwiedziny w serwisie mazdy aby go sprawdzić i klamka zapadła. Jadę oglądać . Szybki tel do rodzonego brata (mechanik) i w piątek wycieczka !
Podróż , oględziny , rozmowy z właścicielami i kawka – pomijam (palce bolą od klikania w kalawiaturę :) )Najważniejsze to : BIORĘ JĄ ! Jak uchodźca zasiłek w DE !! <jupi> <jupi> <jupi> <jupi> <jupi>

I oto ziścił się zakup Mazdy 6 GH 2.5 benzyna 06.2009r. Przebieg : niecałe 64 tys. km !!!! Gitara !! poniżej zdjęcia po zakupie :

1.jpg


DANE TECHNICZNE
Model Mazda 6 GH 06.2009R. Liftback Srebrny wersja Sport
Silnik poj: 2488 cm3 benzyna DOHC na łańcuchu
Moc 170 KM przy 6000 obr/min ; 226 Nm przy 4000 obr/min
Przebieg w chwili zakupu: niecałe 64 tys. km
Przebieg aktualny : 131 400 na dzień 22.11.2017r. i rośnie :)
Napęd przedni
Koła : 225/45/R18

WYPOSAŻENIE
– Światła Bixenononowe + spryskiwacze
– halogeny
– tempomat
– Multi-funkcyjna kierownica
– Pół-skórzana tapicerka
– podgrzewane przednie siedzenia
– dwukolorowe zegary (czerwień i niebieski )
– klimatyzacja dwustrefowa
– komputer pokładowy
– System Keyless Go (bezkluczykowe odpalanie i otwieranie drzwi)
– Przycisk uruchamiania silnika
– Domykanie i otwieranie szyb z pilota
– Sensor deszczu
– Sensor zmierzchu
– System DSC
– Doświetlanie zakrętów (AFS)
– System RVM (Rejestr martwego pola )
– Parktronic przód i tył
– Nagłośnienie BOSE
– 6X poduszka powietrzna (o ile się nie mylę )
– elektrycznie składane lusterka + sterowanie i podgrzewanie
– 4x eletryczne szyby
– fabrycznie przyciemnione szyby tylne
– dociąganie klapy tylnej
– automatyczne fotochromatyczne lusterko wsteczne
– Isofix
– lotka tylnej klapy
– aluminiowe nakładki na pedały


ZDJĘCIA (Po zakupie i pierwszej myjni ) :
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg


Niedługo po zakupie zacząłem myśleć że coś trzeba przy niej zacząć modzić – Moja Kochana uważała że samochód jest ładny i nie potrzeba jej już nic. No ale ja tak nie potrafię i zawsze chce aby coś co posiadam było inne niż wszystkie, czymś się wyróżniało chociaż na chwilę...
Pierwszym ruchem jaki zrobiłem w Maździe to LPG (Lepszy Power Gamoniu ) przy przebiegu ok. 77 tys. km – a to za to że dużo nią musiałem jeździć. W rok autem rypnąłem 40 tys. km !!! A to za sprawą przygotowań do naszego ślubu czy później chrztu naszego małego bobas :) W tym roku na szczęście już trochę mniej ją gonię ale chyba ok 30 tys. będzie :)
Teraz pozwolicie że wpiszę rzeczy jakie w niej zmieniłem a później opatrzę to zdjęciami i krótkimi opisami – o ile nie macie już dość czytać moich wypocin <co?> <rotfl> <rotfl>

MODYFIKACJE
– Zamontowanie instalacji gazowej BRC przy przebiegu 77 tys. km w Energy Gaz Polska W-wa (POLECAM ) http://www.egp.pl/
– Zmiana koloru auta na niebieski Matt Blue Metallic od 3M+ przyciemnianie szyb przez Damiana z Ghostcar któego Gorąco polecam !!! http://www.ghostcar.pl fcb: https://www.facebook.com/Ghostcarpl/
– Zmiana standardowego radia na Multimedialną stację ACS
– Kamera cofania firmy ACS kompatybilna z stacją i czujnikami
– Zmiana tarcz przednich na nawiercane marki Zimmerman Sport + klocki Zimmerman Sport
– Komplet kół na lato 18" z mazdy MPS BL pomalowany na kolor szary matt – w firmie Felgenman (również polecam !! ) fcb: https://www.facebook.com/felgenman/


Modyfikacje w zamyśle : <co?> <co?>
– sprężyny obniżające firmy Eibach Pro- Kit (już zakupione i czekają na montaż <serduszka> )
– Wymiana wydechu na bardziej sportowy
– Podwyższenie mocy (ale to kurde drogi gips i się zastanawiam ) – REZYGNUJE Z TEGO
– Pomalowanie zacisków – chociaż nie wiem na jaki kolor to zrobić <co?> <co?>
– brewki lamp przednich (przód wygląda trochę agresywniej ) – NIESTETY NIE PASUJĄ I NIE BĘDĘ JUŻ ROBIŁ

A teraz czas na zdjęcia po modach (instalacji nie będę pokazywał bo każdy wie jak to wygląda :) )

Przed zmianą auta całościowo na początek oklejony został tylko dach i lampy tył (był to zarys zmian jakie czekają Mazdę :D )

9.jpg
10.jpg



Po ok miesiącu Maździara trafiła na całkowitą rewolucję. Po obgadaniu wszystkich rzeczy i ustaleniu koloru z Damianem z GHOSTCAR Mazda pozostała u niego na ok. 5 dni. Nie mogłem się doczekać.
Gdy dostałem tel od Damiana : "Siema Kondziu , Mazda gotowa" JA: "I jak ? " D: "Obłęd, wyszła lepiej niż się spodziewałem :) " Te słowa wypowiedziane przez niego wydłużały mi nockę bo odebrać miałem ją w sobotę rano.
Zajechałem i oto przedstawił mi się taki widok <serduszka> <serduszka> <serduszka>

11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg

A tu już po przyjeździe do rodziny <jupi> <jupi> <jupi>
18.jpg
19.jpg


Trochę lepsza pogoda

20.jpg


W maju mieliśmy 2 komunię więc trzeba było jakoś rowery przewieźć na dachu dla Chrześnic :)

21.jpg
22.jpg


Po opadnięciu emocji ze zmianą koloru wziąłem się za zmianę w środku – bo więcej czasu siedzę w niej i dla oka też trzeba coś zmienić :) Dodatkowo trzeba bezpiecznie też cofać gdy szyby są ciemne a w garażu raczej zbyt jasno nie jest – w nocy też jest ciężko cofać dlatego musiała wejść stacja + kamera cofania :)
Montaż :
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg


Efekt finalny :

27.jpg
28.jpg
30.jpg


Później wpadło kilka detali m.in logo firmy Damiana od oklejania :
31.jpg

Kolejnym krokiem było dokupienie kompletu felg na lato. Z racji tego że nie chce mi się po zimie i przed zimą stać w kolejkach na wymianę opon , stwierdziłem że lepiej będzie kupić drugie felgi tylko na lato a standardowe pozostawić na zimę już z oponami. i tak się stało. Kolega miał do sprzedania akurat te felgi których poszukiwałem czyli 18" z mazdy 3 MPS BL (chociaż polowałem na 19" występujące w RX8 po liftingu :) ) Miały na sobie ohydny czerwony kolor naniesiony pędzlem przez Niemieckiego idiotę – ciągle ten naród mnie zadziwia w prowadzeniu wiejskiego tuningu :D :D
Po renowacji wyszły tak :
32.jpg
33.jpg


Nie mogłem się doczekać wiosny po malowaniu bo już czekał na Mazdę cały zestaw na sezon letni :
34.jpg


Jak w jednej z piosenek "I wreszcie przyszedł maj..." a dokładnie to był kwiecień :)
dla mnie ? OBŁĘD !!! <serduszka> <serduszka> <serduszka>

35.jpg
36.jpg
37.jpg
38.jpg
39.jpg
40.jpg
41.jpg
42.jpg
43.jpg
44.jpg
45.jpg
46.jpg
47.jpg
48.jpg
49.jpg
50.jpg
51.jpg
52.jpg
53.jpg


Obecnie Mazda ma przejechane prawie 120 tys. km (bez 1 tysiąca ) . Na czas wymieniam w niej wszystko co trzeba. LPG jest serwisowane na czas. Nic tylko tankować i jeździć :) Na dowód prowadzę 2 książki pojazdu 1. Dotycząc mechaniki 2. dotycząca serwisu LPG. w obu wpisywany jest przebieg aby w razie sprzedaży nikt mi nie zarzucił że " kręciłem" licznik.

03. 09. 2016 stukło jej 100 tys. km
54.jpg


A 12.02.2017 miała już 111 111 km :)

55.jpg


Na zakończenie – jak oceniam jazdę Mazdą 6 z 2.5 litrowym silnikiem ? Jak na zdjęciu poniżej mojego dziecka. Mam banana od ucha do ucha i czuję się właśnie jak małe dziecko gdy tata po raz pierwszy pozwala dziecku potrzymać kierownice siedząc na kolanach
<serduszka> <serduszka>
56.jpg


Tak w skrócie chciałem Wam Kochani przedstawić moją dumę jaką się przemieszczam :) Dziękuję wszystkim za uwagę i zapraszam do komentowania jeśli macie jeszcze siłę po całym tekście :D :D :D
Ostatnio edytowano 10 kwi 2018, 10:56 przez Konrado2104, łącznie edytowano 6 razy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 cze 2012, 21:50
Posty: 560 (4/2)
Skąd: Warszawa,Wilanów ; Przytyk k. Radomia.
Auto: Mazda 6 GH 2.5 Sport 170KM 09r.
VW Polo 1.9 TDI 105KM 2006r.
Było:
Mazda 323F BJ 2.0 Sportive 131KM 02r.
Mazda 323F BJ 1.8 114KM 99r.
Mazda 626 GF 1.8 90 KM 97r.

Postprzez Bartg » 30 maja 2017, 08:13

Witamy w dziale Nasze Mazdy :) Prosiłbym dodać zdjęcia na nasz serwer (opis jak to zrobić w viewtopic.php?f=321&t=177089), w tej chwili już część zdjęc z posta jest niedostępna :(
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 22:25
Posty: 7809 (21/118)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez Konrado2104 » 31 maja 2017, 15:21

Już poprawione :)

Teraz chyba działa jak należy :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 cze 2012, 21:50
Posty: 560 (4/2)
Skąd: Warszawa,Wilanów ; Przytyk k. Radomia.
Auto: Mazda 6 GH 2.5 Sport 170KM 09r.
VW Polo 1.9 TDI 105KM 2006r.
Było:
Mazda 323F BJ 2.0 Sportive 131KM 02r.
Mazda 323F BJ 1.8 114KM 99r.
Mazda 626 GF 1.8 90 KM 97r.

Postprzez stachan » 31 maja 2017, 18:30

O matko... zaczytałem się na amen <nauka>

No to przyznać muszę, że pojechałeś ostro – kolor faktycznie imponujący :D

Czy te szyby przednie również przyciemniałeś? – ryzykowne... <nie powiem>

KAWAŁ dobrej roboty – wyznaczasz nowe kierunki <diabełek>
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 17:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez Weelkoo » 31 maja 2017, 18:35

Hehe, wreszcie ma swój wątek <spoko> Wrap robi robotę <serduszka> brakuje jednak mocno choćby delikatnego obniżenia i oklejenia ramek okien (ten chrom przy matowej folii i czarnych dodatkach mocno się rzuca w oczy a nie pasuje do niczego przy aktualnym wyglądzie). Także to bym uwzględnił jeszcze w planach obok obniżenia, wydechu i brewek <ok> Jak to zrealizujesz to będzie robić robotę od A do Z -choć wtedy żal będzie trochę, że jednak nie znalazłeś tych 19'stek ;)

Czy te szyby przednie również przyciemniałeś? – ryzykowne... <nie powiem>

Na zdjęciach widać, że nie są przyciemnione przecież ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 paź 2011, 21:48
Posty: 1148 (0/16)
Skąd: Bieruń
Auto: Lexus IS 200t

Postprzez Quattro » 31 maja 2017, 18:40

Sliczności :)

Gratuluję bryki :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 mar 2006, 13:00
Posty: 264 (0/3)
Skąd: Toruń
Auto: 6; 100(NX); 132; 190; Sunny ;)

Postprzez twardy103 » 31 maja 2017, 21:44

Kolor robi robotę! <serduszka> Ładnie się prezentuje też na felgach z MPS ale jednak buda jest dużo większa i moim skromnym zdaniem nie wygląda tak fajnie jak w 3. Jak mówi Weelkoo – przy tej budzie chyba jednak 19". Zobaczymy jak się będzie prezentowała jak obniżysz :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2010, 00:25
Posty: 686 (1/3)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 2.0 DISI 2011
Volvo XC70 2008

Postprzez maestro81 » 31 maja 2017, 23:21

Pojechałeś po bandzie :) Czemu jednak zmieniałeś kolor auta <co?> Nie żeby mi się nie podobał, bo efekt z ciemnymi szybami i dachem robi wrażenie, ale to chyba dość kosztowny zabieg :>
Obrazek

Dobra rada:
Nie wstawaj, kiedy dzwoni budzik.
Oddzwonisz później :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 lip 2013, 21:08
Posty: 1297 (26/14)
Skąd: United Kingdom / Piła
Auto: Jest: Mazda6 GL'17
Była: MAZDA6 GH '08 Była: MAZDA 323F SPORT '03

Postprzez Nightfall » 31 maja 2017, 23:35

Pięknie zrobione autko <serduszka>
Gratulacje <spoko>
Jak dla mnie to widzą mi się tu białe dodatki :D
Nightfallówna
Dum Spiro Spero.....
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 11 lut 2013, 22:32
Posty: 4111 (138/173)
Skąd: Gorzów Wlkp.
Auto: Mazda 6,kombi ,2006 rok, 2.0 diesel, Dpf out,chiptuning 130 KM/363 Nm,Phantom Blue

Postprzez Konrado2104 » 1 cze 2017, 08:11

stachan napisał(a):Czy te szyby przednie również przyciemniałeś? – ryzykowne... <nie powiem>


Wydaje Ci się <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> Jest ryzyko jest zabawa :)

maestro81 napisał(a):Czemu jednak zmieniałeś kolor auta <co?> Nie żeby mi się nie podobał, bo efekt z ciemnymi szybami i dachem robi wrażenie, ale to chyba dość kosztowny zabieg :>


Szukałem samochodu właśnie w kolorze niebieskim bo mi się podobał ale ciężko było trafić. Trafiła mi się srebrna i też mi się podobała ale jakoś tak mi samo wpadło do głowy jak przeglądałem internety że może zmienić kolor na inny i wyróżnić się z tłumu. Wysłałem 3 zapytania do firm o oklejenie i jakoś poszło. Nie chciałem malować bo to później kupiec kwęka że bity bo malowany więc padło na folię – zawsze mogę ściągnąć i wrócić do poprzedniego koloru :)
Fakt zabieg kosztowny ale czy osoby które coś dłubią przy samochodach też nie wydają kasy ? :) po za tym nikt nie wie co mu pisane w życiu więc trzeba się cieszyć i korzystać :)

Dzięki za miłe komentarze. Z tym obniżeniem to muszę chyba powalczyć.
co do koloru białego to nie chce dokładać kolejnego koloru do samochodu bo zaraz będzie wyglądał jak tęcza :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 cze 2012, 21:50
Posty: 560 (4/2)
Skąd: Warszawa,Wilanów ; Przytyk k. Radomia.
Auto: Mazda 6 GH 2.5 Sport 170KM 09r.
VW Polo 1.9 TDI 105KM 2006r.
Było:
Mazda 323F BJ 2.0 Sportive 131KM 02r.
Mazda 323F BJ 1.8 114KM 99r.
Mazda 626 GF 1.8 90 KM 97r.

Postprzez Quattro » 1 cze 2017, 08:45

Jak ktoś dodaje kolor z głową, to do 3 kolorów jest z reguły ładnie, dopiero potem zaczyna się z tego robić Polo Arlekin ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 mar 2006, 13:00
Posty: 264 (0/3)
Skąd: Toruń
Auto: 6; 100(NX); 132; 190; Sunny ;)

Postprzez jachu36 » 1 cze 2017, 08:51

Super furka,ale na 100% trzeba ją obniżyć :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 sty 2013, 14:59
Posty: 599 (1/12)
Skąd: ZBI/ HALLE De.
Auto: FORD MONDEO MKV 2015 2.0 TITANIUM jest
MAZDA 6 GH 2008 2,5 ben SPORT DYNAMIC była
Mazda 6 GG 2004r 2,0 była

Postprzez macvas » 1 cze 2017, 08:53

Bardzo ładna i gustownie podziałana sztuka. <spoko>
Napiszę to co przedmówcy, że te 18" to niemal niezauważalne na tej bryle.
Tak jak wspominałeś, kontynuuj poszukiwania 19" z RX'a bo ta felga dopełni dzieła.
Szerokości i bezawaryjności.
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez Konrado2104 » 1 cze 2017, 09:41

Jak nieznajde 19" z RExa lub cena bedzie zaporowa to pojde w obniżenie. Dostalem oferte za Eibach Pro Kit za 650zl obnizenie o 3cm. Nie wiem czy cena ok czy nie za duzo ??

Jak poprzednik pisal : 3 kolory to max i nie bede nic zmienial jedynie co sie pokusze to może te ramki w czerni podkleje i przy okazji plastki przy lusterkach no jakos tak zmatowialy i mnie irytuja :–/
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 cze 2012, 21:50
Posty: 560 (4/2)
Skąd: Warszawa,Wilanów ; Przytyk k. Radomia.
Auto: Mazda 6 GH 2.5 Sport 170KM 09r.
VW Polo 1.9 TDI 105KM 2006r.
Było:
Mazda 323F BJ 2.0 Sportive 131KM 02r.
Mazda 323F BJ 1.8 114KM 99r.
Mazda 626 GF 1.8 90 KM 97r.

Postprzez Quattro » 1 cze 2017, 11:03

To cena za nowe czy za używki?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 mar 2006, 13:00
Posty: 264 (0/3)
Skąd: Toruń
Auto: 6; 100(NX); 132; 190; Sunny ;)

Postprzez Tomcio » 1 cze 2017, 15:07

Do twarzy Jej w tym kolorze.
Bezawaryjności i przyjemności z użytkowania.

Co do sprężyn – to koniecznie obniżaj. Jeszcze lepiej będzie wyglądać. A cena chyba standardowa – tyle samo płaciłem za PRO KIT z Eibacha do swojej GY.

Pozdro
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 25 paź 2011, 07:12
Posty: 27
Skąd: Wałcz
Auto: Były:
Mazda 626 GE 2.0 PB 94r.
Mazda 626 GF 2.0 PB 99r. lift

Jest:
Mazda 6 GY 2.0 PB 07r.

Postprzez stachan » 1 cze 2017, 17:54

Konrado2104 napisał(a):Fakt zabieg kosztowny ale czy osoby które coś dłubią przy samochodach też nie wydają kasy ?


Zdradź kwotę lub rząd ceny... <faja>
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 17:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez makmarc » 1 cze 2017, 19:40

Konrado2104 napisał(a):Dostalem oferte za Eibach Pro Kit za 650zl obnizenie o 3cm. Nie wiem czy cena ok czy nie za duzo


Za tyle to nówki u producenta się kupuje, baaa ja swoje też nowe brałem i płaciłem 610-620zł, więc nie wiem skąd te 650zł. Btw., ciekawie to wygląda, choć kolor trochę nie w moim guście, ale oryginalny na pewno jest i rzuca się w oczy :) felgi z Rexa mogą fajnie wyglądać, ciekawe, jakby 19" z GJ tu leżały.
makmarc
 

Postprzez Mateo_RX » 1 cze 2017, 19:46

No faktycznie poleciałeś grubo :) Przepiękna Mazda i ten kolor <serduszka>

Co do alusów to strasznie chorowałem na nie. Chciałem je w swojej 6. Jednak była tylko jedna aukcja i cena trochę odstraszała, więc wpadły inne. Możesz podać cenę jaką ty zapłaciłeś za swoje ?

Jeżeli chodzi o obniżenie to słuchaj się tutaj kolegów. Będzie idealnie, a podejrzewam, że i tak eibach siądzie 35 do 40 mm.
Pozostaje mi tylko życzyć Ci bezawaryjności i przyjemności z jazdy :) Wątek na pewno będę obserwował.
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Ziemi Lubuskiej
 
Od: 6 cze 2016, 20:45
Posty: 648 (12/21)
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Auto: Mazda RX-8 1.3 HP ''Szara Osa''

Postprzez Konrado2104 » 2 cze 2017, 09:45

Quattro napisał(a):To cena za nowe czy za używki?


Nówki 4 szt. 650zł podałem z przesyłką i zaokrągliłem cenę :D

stachan napisał(a):Zdradź kwotę lub rząd ceny... <faja>


Poszło na priv :) ogólnie lepiej jest zadzwonić i się dopytać negocjować itd :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 cze 2012, 21:50
Posty: 560 (4/2)
Skąd: Warszawa,Wilanów ; Przytyk k. Radomia.
Auto: Mazda 6 GH 2.5 Sport 170KM 09r.
VW Polo 1.9 TDI 105KM 2006r.
Było:
Mazda 323F BJ 2.0 Sportive 131KM 02r.
Mazda 323F BJ 1.8 114KM 99r.
Mazda 626 GF 1.8 90 KM 97r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy