Mazda6 GG L3 '06 AT / Velocity Red

GL / GJ / GH / GG / GY

Postprzez wumpscut » 1 mar 2017, 08:09

Przepiękny egzemplarz <serduszka> Jestem pod wrażeniem, serio. Super, że automat <spoko> A wnetrze rewelacja, choć nie chciałbym pełnej skóry w swoim aucie. Jednym słowem – rodzynek!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 lip 2016, 16:37
Posty: 629 (6/20)
Skąd: Wieleń nad Notecią
Auto: Mazda 6 GH LF-DE 2.0 Dynamic FS5A-EL '09

Postprzez jpski » 1 mar 2017, 08:19

wumpscut napisał(a):Super, że automat


Dokładnie, rewelka <spoko>

wumpscut napisał(a):nie chciałbym pełnej skóry w swoim aucie.


Miałem pełną skórkę w Avensisie – powiem Ci, że jest rewelacja jak dla mnie zarówno w komforcie jak i w temacie utrzymania czystości – myślę, że to kwestia przyzwyczajenia <spoko>
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2008, 13:59
Posty: 933 (1/7)
Skąd: Jelenia Góra
Auto: Jest:
-W poszukiwaniu?
-Micra K12
Było:
Avensis T27 '11, 2DY, 6GH, Micra K11, Avensis T25, 407SW, 6GG, 626GF, 323F BA

Postprzez wumpscut » 1 mar 2017, 18:46

Co prawda sporadycznie, ale jeździłem autami z pełną skórą i niestety zapamiętałem, że zimą jest bardzo zimna, a latem bardzo gorąca. Co do utrzymania w czystości, to na pewno bije inne rozwiązania, dopóki nie jest kremowa. Niestety, na zakrętach zawsze jakoś bardziej "jeździłem" na fotelu w pełni skórzanym. Na pewno jest to też kwestia jakości owej skóry, jednak przy szukaniu GH z miejsca i kategorycznie odrzucałem pełną skórę.

Jestem ciekaw jak autorowi tematu będzie się ta tapicerka sprawować. Wizualnie miażdży <spoko> Aha – to chyba mamy te same skrzynie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 lip 2016, 16:37
Posty: 629 (6/20)
Skąd: Wieleń nad Notecią
Auto: Mazda 6 GH LF-DE 2.0 Dynamic FS5A-EL '09

Postprzez doozer » 14 mar 2017, 13:09

wumpscut napisał(a):Co prawda sporadycznie, ale jeździłem autami z pełną skórą i niestety zapamiętałem, że zimą jest bardzo zimna, a latem bardzo gorąca. Co do utrzymania w czystości, to na pewno bije inne rozwiązania, dopóki nie jest kremowa. Niestety, na zakrętach zawsze jakoś bardziej "jeździłem" na fotelu w pełni skórzanym. Na pewno jest to też kwestia jakości owej skóry, jednak przy szukaniu GH z miejsca i kategorycznie odrzucałem pełną skórę.

Jestem ciekaw jak autorowi tematu będzie się ta tapicerka sprawować. Wizualnie miażdży <spoko> Aha – to chyba mamy te same skrzynie :)

Witam,
Sprawuje normalnie :) oczywiście perforowana skora byłą bym lepiej <oczy> , ale nie narzekam.

Dopisano 14 mar 2017, 13:23:

Z innego, przestał działać silniczek lewego ksenonu :( Świeciło w dol cały czas i i został zmuszony wyregulować manualnie. Późnej trzeba będzie wyciągać światło i patrzyć do środku..

Jaszcze zakupiłem Yatoura BTA
http://allegro.pl/nowosc-zmieniarka-bta-bluetooth-mazda-3-6-xedos-i5690976578.html
podłączyłem i nie działa... Na zmieniarce świecie się światło, mogę ją znalezc ze smartfona po Bluetooth, ale radio nie rozpoznaje, pisze "NO DISK"... Spróbuje dziś na innej 6tce kolegi...
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 28 lut 2016, 14:49
Posty: 7
Skąd: Kraków / Kijów
Auto: Mazda6 GG L3 AT 2006
Citroen C2 1.4i VTR 2006

Postprzez Socyopatic » 14 mar 2017, 14:40

doozer napisał(a):
Socyopatic napisał(a):Bardzo fajne auto <spoko> dorzucić ciemne lampy na tył z mpsa i lepsze koło (pokaz te 17-tki) i będzie kosa <faja>

Masz w pierwszym postie <oczko> (są to fabrycznie felgi od 6-tki), ale fajnie <serduszka>



nie wyświetliła mi się wtedy ta fota na telefonie :P z febrycznych 17 to ja bym widział takie (sam je mam na zime) i w takim kolorze wlasnie jak na focie ;) albo 18 z rx8 w ciemnym kolorze i tez zrobia robote relatywnie niskim kosztem ;)
Załączniki
koła.jpg
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 sty 2014, 19:06
Posty: 892
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6, 3.0 V6, 2004r.
Mazda RX8 2007r.
Mazda CX7 2008r.

Postprzez Mateo_RX » 14 mar 2017, 21:21

doozer napisał(a):podłączyłem i nie działa... Na zmieniarce świecie się światło, mogę ją znalezc ze smartfona po Bluetooth, ale radio nie rozpoznaje, pisze "NO DISK"... Spróbuje dziś na innej 6tce kolegi...


Radio normalnie wykrywa Ci zmieniarke ?
Mam taką samą jak ty z tym, że u mnie radio nie wykrywalo zmieniarki, bo mam przedlifta i musiałem w radiu zworke robić. Ale ty masz polifta więc nie powinno być problemu i przez BT normalnie powinna lecieć muzyka. Bo jesli chcialbys żeby muzyka grała Ci z pendriva to musisz zróbic w nim specjalne foldery ;)
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Ziemi Lubuskiej
 
Od: 6 cze 2016, 20:45
Posty: 648 (12/21)
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Auto: Mazda RX-8 1.3 HP ''Szara Osa''

Postprzez Cichy9 » 15 mar 2017, 02:10

Zawsze podobały mi się Mazdy w tym kolorze, mimo, że to nie metalic. Do tego polift, ze względu na zderzak do którego można wsadzić światła dzienne i wygląda to "trochę" jak MPS :D W przedlifcie niestety jest z tym gorzej, a rzeźbienie i wstawianie chińskich pasków + wiercenie w kratkach mnie nie przekonuje! Oby Ci służyła jak najdłużej!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 lis 2014, 01:09
Posty: 124 (0/4)
Skąd: Jasło / Warszawa
Auto: Mazda 6 GG / 2003 / 2.0 LPG / 141 KM / Strato Blue Mica

Postprzez Mateo_RX » 15 mar 2017, 10:02

Cichy9 napisał(a):W przedlifcie niestety jest z tym gorzej, a rzeźbienie i wstawianie chińskich pasków + wiercenie w kratkach mnie nie przekonuje! Oby Ci służyła jak najdłużej!


Zawsze można kupić zderzak od pakietu aero
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Ziemi Lubuskiej
 
Od: 6 cze 2016, 20:45
Posty: 648 (12/21)
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Auto: Mazda RX-8 1.3 HP ''Szara Osa''

Postprzez doozer » 15 mar 2017, 10:30

Socyopatic napisał(a):

Naprawdę super felgi! Zobaczymy co tam będzie <oczy>

MateoM6 napisał(a):Radio normalnie wykrywa Ci zmieniarke ?
Mam taką samą jak ty z tym, że u mnie radio nie wykrywalo zmieniarki, bo mam przedlifta i musiałem w radiu zworke robić. Ale ty masz polifta więc nie powinno być problemu i przez BT normalnie powinna lecieć muzyka. Bo jesli chcialbys żeby muzyka grała Ci z pendriva to musisz zróbic w nim specjalne foldery ;)

Sprawdziłem już na innej mazdie i to samo. Wysłałem do sprzedawcy...
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 28 lut 2016, 14:49
Posty: 7
Skąd: Kraków / Kijów
Auto: Mazda6 GG L3 AT 2006
Citroen C2 1.4i VTR 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy