Mazda6 GG L8 '03. Niebieski rydwan

GL / GJ / GH / GG / GY

Postprzez yeti800 » 17 cze 2013, 13:13

Witam

Do niedawna byłem szczęśliwym posiadaczem niebieskiego Opla Astry pierwszej generacji z 2000 roku. Asterka dysponowała potężnym silnikiem 1.4 i mocą 55 koni mechanicznych. Auto nigdy mnie nie zawiodło i żal mi je było sprzedawać dlatego w prezencie dostał je mój chrześniak, który 3 miesiące wcześniej zdał egzamin na prawko. Skoro Asterka była moim pierwszym samochodem to jego też może być. Od dłuższego czasu chodziła mi po głowie 6 ale ciężko było trafić na coś godnego zakupu. Po wielu komisach, ogłoszeniach prywatnych, wypadzie do Niemiec w końcu się znalazła upragniona sztuka. Może nie ma najmocniejszego silnika ani najlepszego wyposażenia ale dla mnie i tak jest naj :) .

Wyposażanie:

– ABS
– klimatyzacja automatyczna
– 6 poduszek
– 4 elektryczne szyby
– elektryczne lusterka
– tempomat
– multimedialna kierownica
– immobiliser,
– centralny zamek

Planowane modyfikacje:

– delikatne przyciemnienie szyb
– montaż tylnego spojlera
– pomalowanie zacisków (na czerwono lub niebiesko)

Co ją boli:

– brak prawej zaślepki zderzaka
– lekkie wgniecenie maski, najprawdopodobniej jakaś pijana !@#$%^& się o nią oparła :(

Fotki

Oto kilka fotek. Ostrzegam, że kilka pierwszych jest po czterodniowym okresie grillowania dlatego samochód jest na nich lekko "zmęczony" podobnie jak właściciel. Potem nastąpiło lekkie odświeżenie a weekend mam wypad do teściów gdzie na podwórku zafunduje Madzi porządne SPA.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to jeden z powodów, dla którego wstrzymywałem się z wrzuceniem fotek auta <płacze> . Chciałbym tego !@#$%^& dorwać w swoje ręce. Człowiek dba, pucuje... szkoda słów bo by mnie zbanowali.

Obrazek

Obrazek
yeti800
 

Postprzez matthies » 18 cze 2013, 18:38

sqr******.... taka ładna niunia, a jakaś menda z zazdrości takie cyrki odwala ;/
niestety, ale w takim świecie żyjemy, jak nie moje to mam w pupie .
życzę zadowolenia z auta :)
Obrazek
Moderator GJ
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 10 cze 2012, 18:04
Posty: 6358 (61/116)
Skąd: Toruń
Auto: M6 GY-L3 2,3l 122kW '04

Postprzez zigu18 » 18 cze 2013, 18:53

Wosk koloryzujacy lekko przytuszowac i się nie przejmować po prostu, to tylko samochód ;–)

Wysłane z mojego MT15i za pomocą Tapatalk 2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 lis 2012, 18:35
Posty: 360 (4/3)
Auto: Mazda 6
GG 2002 sedan
2.0 benzyna BRC

Postprzez mądry » 18 cze 2013, 22:11

Gratuluję autka, fajny kolorek. A co do rysy to znam ten ból, dwa lata temu moja druga połowa kupiła sobie nówkę sztukę Yariskę i po miesiącu ktoś załatwił autko w prawie identyczny sposób jak u Ciebie, rozpacz <płacze> Ech.... jak bym dorwał takiego w swoje ręce <boks>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 sie 2009, 09:33
Posty: 637 (0/8)
Skąd: Kołbiel
Auto: Mazda 6 MZR-CD 2.0 TD 121 KM,
Yamaha DT 125 32 KM

Postprzez rclmati » 18 cze 2013, 22:28

O proszę, kolorek jak moja :P <serduszka> Gratulacje i bezawaryjności życzę ! NIe chcesz się zamienić tą dokładką nad tablicą rejestracyjną ? :D
Był X6 ,M6, A6 C6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 kwi 2012, 22:21
Posty: 2760 (13/8)
Skąd: Łódź
Auto: Daewoo Matiz 00'
Audi A6 C7 12'
VW Polo 10'

Postprzez yeti800 » 22 cze 2013, 03:42

matthies napisał(a):sqr******.... taka ładna niunia, a jakaś menda z zazdrości takie cyrki odwala ;/
niestety, ale w takim świecie żyjemy, jak nie moje to mam w [tiiit] .
życzę zadowolenia z auta :)


mądry napisał(a):Gratuluję autka, fajny kolorek. A co do rysy to znam ten ból, dwa lata temu moja druga połowa kupiła sobie nówkę sztukę Yariskę i po miesiącu ktoś załatwił autko w prawie identyczny sposób jak u Ciebie, rozpacz <płacze> Ech.... jak bym dorwał takiego w swoje ręce <boks>


No właśnie to jest najgorsze. Ja nie mam to nic nie zrobię żeby mieć, ale jak ktoś ma to mu to rozwalę. Niestety nic nie poradzimy na mentalność części społeczeństwa.

zigu18 napisał(a):Wosk koloryzujacy lekko przytuszowac i się nie przejmować po prostu, to tylko samochód ;–)

Wysłane z mojego MT15i za pomocą Tapatalk 2


Powiem Ci, że przez pierwsze 2 dni też tak myślałem, ale mnie @#$% strzelał i auto pojechało do lakiernika. Nie mogłem wytrzymać patrząc na te rysy zwłaszcza, że były od strony kierowcy.

rclmati napisał(a):O proszę, kolorek jak moja :P <serduszka> Gratulacje i bezawaryjności życzę ! NIe chcesz się zamienić tą dokładką nad tablicą rejestracyjną ? :D


Dzięki, ale wszystko zostaje tam gdzie jest :) Jak dla mnie to ta chromowana wcale źle nie wygląda
yeti800
 

Postprzez mmarcis4 » 22 cze 2013, 10:58

Ładna sztuka,bezawaryjności i szerokości życzę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lut 2013, 16:12
Posty: 624 (0/1)
Auto: Mazda 6 fl 2006rok 2.0 Benzyna
Czarna śliwka :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy