Mazda6 GY 2003 MZR-CITD 136KM

GL / GJ / GH / GG / GY

Postprzez Gnat80 » 29 wrz 2011, 20:14

Witam!
Po czteroletniej przygodzie z niezawodna mazdą 323f BA ( viewtopic.php?f=11&t=41645 )nadszedł czas na coś większego i młodszego oczywiście celowałem w 6-tke.
Początkowo szukałem benzynki, obojętne mi było czy kombi hatchback czy sedan,ale sami wszyscy dobrze wiemy jak ciężko jest znaleźć dobre auto u nas w Polsce,a jednak!
Po około 3 miesiącach szukania znalazłem ogłoszenie kolegi z forum który wystawił na otomoto swoja mazdę,w ogłoszeniu powoływał się na Jaksę,a wtajemniczeni dobrze wiedza jaki autorytet ma Jaksa na naszym forum <ok>
Po paru telefonach i mailach do niego potwierdził że zna auto jak i właściciela,z resztą sam dostał parę telefonów o to auto,długo nie czekałem z decyzja,mimo ze auto kosztowało 29000 tyś rok temu,więc była to jedna z wyższych cen na allegro za ten rocznik.
Na drugi dzień wyjazd o 5 rano,daleko nie miałem ale musiałem go pierwszy obejrzeć bo koleś już miał dwóch umówionych klientów no i stało się-zostałem właścicielem mazdy 6 GY 2003r Mzr-citd 136km <faja>
Pamiętam drogę powrotna,w gaciach to mokro miałem cala drogę.dziś mija rok odkąd ja mam,zrobiłem 20 tyś i oprócz wymienionej przekładni kierowniczej chodzi jak ta lala.
Po zakupie zostały wymienione od razu podkładki pod wtryskami
(dla mojego św spokoju),sprawdzone wtryski i skalibrowane,wszystkie oleje,filtry,płyny,szyby przyciemniłem oraz kompletny rozrząd bo stary powoli się kończył.
Nadkola już były zrobione.
Otwieranie maski ogranicza się do sprawdzania oleju raz w tygodniu,którego oczywiście nie ubywa od wymiany do wymiany ;)
Auto ma świetna dynamikę,osiągi jak dla mnie wystarczające no i na paliwie wychodzimy taniej niż w poprzedniej F-ce 1.5,aha no i kombi się przydało bo rodzina się powiększy za jakieś trzy tyg.

Wyposażenie oprócz skóry i navi ma wszystko:

Wspomaganie kierownicy
Centr zamek + pilot
Alarm
Klimatronik
Abs
Esp
Kontrola trakcji
Dsc
Radio Cd
Zmieniarka na 6 płyt
6 poduszek
Xenony
Podgrzewane siedzenia
Webasto, dogrzewające silnik oraz kabinę
Bose
Komputer
4x elektr szyby
Elektr lusterka
Podgrzew lusterka
2x podłokietnik
Sterow w kierownicy
Tempo mat
Immobiliser
Dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą

Następnym autem również będzie mazda 6 ale już w nowej budzie,a potem może jakiś rx8 do zabawy,chyba że zdziadzieje szybciej :]
Ojca również namówiłem na mazdę ,w końcu przekonał się do Japończyków i nie narzeka na razie :D
Pozdrawiam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Moje dwie miłości,trzecia robi zdjęcie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 3 paź 2011, 13:05 przez Gnat80, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 paź 2007, 18:19
Posty: 240 (0/3)
Skąd: Tuchola
Auto: Mazda 323F
Mazda 6
Zafira
Peugeot 407
Focus 2005
Mazda 3 BL 2.0

Postprzez s i w y » 29 wrz 2011, 20:43

ładna sztuka, szerokości życzę :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 lip 2009, 11:01
Posty: 1112
Auto: m6

Postprzez patrygr » 4 lis 2011, 21:04

Fajna fura, nieźle się prezentuje ten kombik. Przyciemnione szybki nadają jej stylu. Naprawdę fajnie się prezentuje. <ok>
Pozdr
Patryk

Dla zainteresowanych: viewtopic.php?f=331&t=126748
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 30 paź 2011, 16:28
Posty: 26
Skąd: Śląskie
Auto: Mazda 6 2.0i 141KM Sedan 2003r

Postprzez mahosss » 5 lis 2011, 20:47

Woow ! :D nie wiedziałem, że na kombiaczi tak ładnie siedzą osmolone szyby :) dobrze to wygląda. Fajna sztuka Ci się trafiła :) Ja bym jeszcze przerzucil się na inne fele :) Pozdrawiam i życzę szerokości <piwo>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2011, 23:51
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda 6 2.3 TOP (GG) 2003
166 km + Sequent LPG

Postprzez Gnat80 » 30 gru 2011, 20:07

mahosss napisał(a):Ja bym jeszcze przerzucil się na inne fele

Myślałem już o tym,na wiosnę będę musiał się rozejrzeć za czymś sensownym,np od rx8 <ok>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 paź 2007, 18:19
Posty: 240 (0/3)
Skąd: Tuchola
Auto: Mazda 323F
Mazda 6
Zafira
Peugeot 407
Focus 2005
Mazda 3 BL 2.0

Postprzez Pawciu » 30 gru 2011, 23:18

Śliczna siostrzyczka <faja> ehh są piękne i nie ma co ukrywać :D Zadowolenia i bezawaryjnej jazdy życzę
Pozdro
Pawciu
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy