Modifikator plus

Postprzez krzych » 19 lip 2009, 01:18

Fiveopac napisał(a):"ojapindolejakzapinadala expert"

:D
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 15:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez siegu » 19 lip 2009, 10:11

Fiveopac napisał(a):Tak na marginesie to znam jeden genialny srodek do silnikow, poprawiajacy ich prace – nazywa sie Motodoktor, czasami jest przelewany do innych opakowan i sprzedaje sie jako "ceramizer", "modyfikator+", "cudotwórca pro", "ojapindolejakzapinadala expert", lub"wydójfrajera speszal edyszon".

hahaha hahaha hahaha
Moderator
 
Od: 27 sie 2007, 17:08
Posty: 2121 (0/4)
Skąd: Osielsko / Bydgoszcz
Auto: 626 GF FS
Infiniti M37x
Mitsubishi Colt Cz3

Postprzez bezimienny » 23 lip 2009, 09:42

Słuchaj po co ta dyskusja?uważasz modyfikator za rzecz negatywną ok.
Po to jest to forum, żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię.
Moja jest chwalebna uzasadniona bo sprawdzona, że modyfikator jest fajnym środkiem.
Początkujący
 
Od: 10 lip 2009, 15:22
Posty: 4
Skąd: Kraków
Auto: mazda323 rocznik1995

Postprzez PLaster » 23 lip 2009, 18:33

bezimienny napisał(a):jest fajnym

wiele rzeczy jest fajne, ale żeby od razu to lać do silnika
dykta też jest fajna, ale jej nie pijesz, napij się jej a Cie tak samo poprawi jak M+
www.czelej.net
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 4 lut 2008, 01:41
Posty: 2350 (22/37)
Skąd: Mark k. Warszawy/Podlasie
Auto: GH '10 L5 125KW
CR '08 LF 107KW

Postprzez travisowski » 23 lip 2009, 20:40

bezimienny napisał(a):Po to jest to forum, żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię.

dokladnie


bezimienny napisał(a):Moja jest chwalebna uzasadniona bo sprawdzona, że modyfikator jest fajnym środkiem.

oleje dzisiejszej generacji nie potrzebuja zadnych dodatkowych udoskonalaczy. ale jesli uwazasz ze taki dodatek polepszy ochrone i wierzysz w jego dzialanie to stosuj jesli taka jest twoja wola. kazdy sam podejmuje decyzje.

kazdy czyta rozne watki wszelakie opinie ale i tak sam podejmuje sluszna dla niego decyzje co nie znaczy ze prawidlowa.
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2008, 12:12
Posty: 452
Auto: Mazda 3S 2.3L 2006

Postprzez krzych » 24 lip 2009, 13:18

travisowski napisał(a):bezimienny napisał:
Po to jest to forum, żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię.
dokladnie


Pod warunkiem nieklepania glupot i brania odpowiedzialnosci za to co sie pisze :P (bo inaczej mod moze sie zatroszczyc :P)
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 15:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez maxe » 8 sie 2009, 11:29

Witam
Cholera 4 lata mam Xeda, czytam to forum i dopiero teraz się zarejestrowałem ale lepiej późno niż wcale.
Fakt faktem ale technologia idzie na przód i to jest pozytywne.Reklama sama w sobie nie jest złem bo bez niej żaden produkt by sie nie przebił.Odnośnie jednak samych produktów nalezałoby sie zastanowić gdzie kończy sie prawda, a zaczyna naciąganie faktów.

Modifikator Plus – po teście przyrosło 3KM
Z testu wynika że 3KM przyrosły z "powietrza" dostarczanego do hamowni z zewnątrz.Podczas badań były zmienne warunki typu ciśnienie, temp. powietrza na zewnątrz dostarczanego do hamowni+zmienione,inne paliwo.
źródło – http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=5841
Ceramizer – po teście indywidualnego kierowcy przyrosło 7,7KM
źródło – TEST nr 5 : Wpływ ceramizera® na moc i moment silnika.
http://www.ceramizer.pl/content/view/33/44/

Każdy kto zapoznał się z działaniem hamowni wie że te czynniki maja wpływ na wynik dlatego pomiary wykonuje się nawet kilku krotnie aby wyciagnąc średnią.Można też nimi manipulowac w pewnym stopniu np. podając zimniejsze powietrze – wczoraj było gorąco, dzisiaj jest chłodno bo pada deszcz.Im zimniej tym wynik będzie nieznacznie lepszy.
Można przyjąć jakieś przyrosty mocy dla auta z przebiegiem ale wynikałoby to z czegoś innego.

Modifikator Plus – spadek zużycia paliwa
źródło – http://www.youtube.com/watch?v=ugS81MbL ... re=related
Dla przykładu – jeśli auto byłoby NOWE i paliło np. 11L/100km, a po zastosowaniu środka 10L/100 to ok, jest faktyczny spadek zużycia do spalania jakie uzyskała fabryka (nie pisze tu o podanym spalaniu przez producenta tylko auto wyjeżdza z salonu i mierzymy ile pali).
W wypadku auta z pewnym przebiegiem nigdy już prawie nie pali tyle co nowe więc czy to spadek?
Niby tak ale taki spadek w tescie można też uzyskac poprzez zastosowanie innego paliwa,płynniejszą jazdę itp.
Amatorskie testy i krzyki typu ja zastosowałem i tez spadło cieżko przyjąć za pewnik. ale w niektórych przypadkach mogą być uzasadnione.

Modifikator Plus,Ceramizer i inne srodki – lepsze odpalanie auta z rana, w chłodne dni.
Tu trzeba przyznać że ten warunek jest spełniony.

Modifikator Plus,Ceramizer – praca silnika bez oleju
1.Modifikator Plus – test stacjonarny pracy silnika bez oleju
W tescie Mercedes wytrzymał, jednak jak wynika z innych żródeł test zakończono szybciej bo agonia była nieunikniona.
źródło – http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.ph ... c&start=15
Wnioski:
Ktoś tu jest kłamczuszkiem.Ale kto?
2.Ceramizer – test drogowy jazdy bez oleju
a)Test producenta na silniku Honda wypadł pozytywnie
żródło – http://www.youtube.com/watch?v=8aiF8QSGUWY
b)Test niezależny , na silniku skoda, padł po 52 km
źródło – http://www.youtube.com/watch?v=5hIZIB8MHug
ciąg dalszy – http://www.youtube.com/watch?v=k5SBxsC9KNk
Wnioski:
1)Silnik Skody to nie Honda, miał prawo paść szybciej.
2)W teście Hondy zastosowano inny środek/skład niż stoi na półkach sklepowych.
3)Konkurencja zaplanowała "miły" gest-test ?

Dla normalnego kierowcy, nowe technologie na pewno nie będą do końca zrozumiałe ale tak już musi być.Producenci ze wzgledu na konkurencje z jednej strony nie chcą sie zbytnio odkrywać ale z drugiej dystrybutorzy pewnych rzeczy nie rozumieja i próbują je interpretować po swojemu.Producent swoje, a dystrybucja swoje.Ochrona silnika ma swój głeboki sens bo teraz nikt nie produkuje juz tak wytrzymałych silników (padliny na rynku nie brakuje),dobry olej już nie wystarcza, a remont silnika czesto bywa nieopłacalny dlatego profilaktyka jest wskazana.

Wnioski końcowe?
Tak na prawdę nie ma i nie będzie idealnego testu, przy pewnych założeniach może być on tylko gorzej lub lepiej przeprowadzony.To samo dotyczy dodatków, są lepsze i gorsze ale to już ocenia każdy indywidualnie i nie powinien tego zawężac do jednego produktu, choćby najszerzej reklamowanego.

Pozdrawiam i lecę na urlop.
maxe
 

Postprzez shakal666 » 3 wrz 2009, 10:53

Hej Hej. Własnie czytam sobie wasze wypowiedzi odnośnie tego modyfikatora i widze, że posty są bardzo zróżnicowane. Ja osobiście mogę powiedzieć, że używam tego ulepszacza od niedawna, ale narzekać nie mogę bo już odrobinę mniej pali i jakoś lżej chodzi. To tyle jak narazie z mojej strony. :D
shakal666
 

Postprzez Don Corleone » 3 wrz 2009, 11:13

shakal666 / bezimienny to ja tez się wypowiem :D
Obrazek

To chyba najlepsza reklama dla tego specyfiku <jelen>


Temu Panu już dziękujemy.
Padre
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2007, 10:14
Posty: 1442
Skąd: Pruszków
Auto: BA KF->NB BP->FE 13B

Postprzez radost » 3 wrz 2009, 19:39

Don Corleone <spoko> <spoko> <spoko> ...good job :)
626 GE KL --> 626 GE FS --> Xedos 6 CA KF --> Grandeur 3.3
Forumowicz
 
Od: 22 mar 2006, 20:23
Posty: 182 (0/1)
Skąd: koło
Auto: xedos 6 CA KF

Postprzez davin » 18 wrz 2009, 21:03

Po różnych wątkach na różnych forach – wlałem do swojej madzi "to cudo" hehe ;) Wiem wiem zaraz podniesie się tabun ludzi krzyczących – coś ty zrobił, a muszę wam przyznać, ze już natłukłem ponad 800 km z tym "dodatkiem" w silniku i autko rzeczywiście jakby zaczynało mniej palić – wcześniej z trudem i pustym bakiem dobijałem do 720km.. w cyklu mieszanym- a teraz 755km poszło... i jeszcze zostało 7litrow benzyny w baku. :) Nie mam negatywnych odczuć, co do pracy silnika i jego dynamiki. ( silnik przed wlaniem modyfikatora miał zrobione wszystkie potrzebne "wymiany i remonty" pomimo iż nie był i nie jest w złym stanie.) Przyznam się, że zaryzykowałem z tym preparatem – i chyba nie żałuje – to dopiero początek moich odczuć co do pracy silnika, spalania itp. Jak mnie natchnie to wleje to jeszcze do skrzyni biegów.

Pozdro
If none of us believe in war Then can you tell me what the weapon's for?

[url=http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=65315]Moja Mazda[/url]
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 15 gru 2008, 10:04
Posty: 10
Skąd: R-m
Auto: 323 BG1.3 16 V 73KM

Postprzez Tubi » 21 wrz 2009, 12:45

Ja jestem zdania coś co naprawde działa nie kosztuje 149zl z czego 60% ceny to koszty związane z reklama.
Co się stanie, gdy jadąc z prędkością światła, włączysz przednie reflektory?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lip 2009, 11:54
Posty: 1468 (10/16)
Skąd: Subkowy
Auto: Był:
Mazda Xedos 6 CA 2.0 MT 1992
Mazda Xedos 6 CA 2.0 MT 1994
Mazda Xedos 9 TA 2.5 AT 2000
Mazda 6 GY 2.3 MT 2005 fl
Jest:
Mazda 6 GJ SE 2.0 MT 2012

Postprzez manio1 » 5 paź 2009, 21:56

ale z niektórych to debile , czy wy ludzie nie potraficie odcedzić totalnej bzdury od prawdy ?
czy nie potraficie na chłopski rozum zweryfikować chociaż w minimalnym stopniu
prawdomówności takich pseudosprzedawców ?
modyfikator .... co za bzdura , to tak jak z ceramiserem , sprzedawca kit nawciskał a ten głupi naród wierzy i kupuje czy wy wiecie że te programy na tv turbo są sponsorowane ? wiecie co to oznacza ? wiecie że ma być pokazane i ma wyjść tak jak chce sponsor ? poczytajcie fotum tv turbo co napisał redaktor prowadzący ten program , czy to takie trudne wejść na strone TUV i sprawdzić że ta organizacja nigdy nie wydała żadnego świadectwa homologacji na jakiś bzdurny modifikator czy ceramiser o którym nikt nigdy nie słyszał w żadnym kraju ? nie wierzycie to napiszcie do nich ! zobaczycie ! ja śledzę ten temat pare lat i wiem co nieco , czy tak trudno sprawdzić resztę tych " certyfikatów " ? przecież w biurze patentowym można się dowiedzieć za darmo telefonicznie czy dany produkt ma patent , za darmo .
ja tak robiłem , poproscie tego sprzedawce żeby wam przysłał wyrażne kopie tych certyfikatów ... hahaha albo niech powie w jakiej fabryce to robią . cedźcie troche co wam wciskają , nie dajcie się robić w wała paru cwaniaczkom .
zainwestujcie tą kasę w częściejszą wymianę oleju a nie nabijacie kieszenie jakimś pajacom .
manio1
 

Postprzez Tubi » 7 paź 2009, 11:07

Co ty pitolisz! odkąd zalałem modyficator na coca-coli zasuwam juz drugie 100k <lol>
Co się stanie, gdy jadąc z prędkością światła, włączysz przednie reflektory?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lip 2009, 11:54
Posty: 1468 (10/16)
Skąd: Subkowy
Auto: Był:
Mazda Xedos 6 CA 2.0 MT 1992
Mazda Xedos 6 CA 2.0 MT 1994
Mazda Xedos 9 TA 2.5 AT 2000
Mazda 6 GY 2.3 MT 2005 fl
Jest:
Mazda 6 GJ SE 2.0 MT 2012

Postprzez melass » 25 lis 2009, 11:29

Jakoś kusi mnie zakup i zalanie tego specyfiku. Choćby nawet na ochronę przy zimnym rozruchu
Do sprzedania fajne graty do M6 :)
viewtopic.php?f=77&t=26292&p=1937697#p1937697
Pełna diagnostyka komputera Mazd!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lis 2008, 17:30
Posty: 518
Skąd: Zamość PL/ Leicester UK
Auto: Były M6 2.0D M6 2.0 LF :(

Postprzez JohnnyB » 25 lis 2009, 12:59

melass napisał(a):Jakoś kusi mnie zakup i zalanie tego specyfiku. Choćby nawet na ochronę przy zimnym rozruchu


zainwestuj w odpowiedni olej..........i po co kombinować bardziej..........
..::Born To Rise Hell::..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2009, 20:27
Posty: 2539 (46/87)
Skąd: gdzieś w mazowieckim......
Auto: Ford Edge '18 3.5v6 SEL

Postprzez Fiveopac » 25 lis 2009, 16:16

melass napisał(a):Choćby nawet na ochronę przy zimnym rozruchu

Szczegolnie, ze "zwykly" olej wogule nie chroni silnika i splywa ze scianek jak woda :)
Less roof, more fun
Obrazek
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 19:07
Posty: 4293 (8/30)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Postprzez robertss » 25 lis 2009, 16:53

tu jest ciekawy wątek , a najlepsze wypowiedź Mastersa 2-gi post wiele wyjaśnia hahaha hahaha hahaha

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.ph ... odyfikator
Forumowicz
 
Od: 24 paź 2008, 12:41
Posty: 155
Skąd: Lublin
Auto: 626 DITD

Postprzez Arkadius 73 » 25 lis 2009, 17:45

Witam mam wśród znajomych dwóch debili co też ten szajs zalali jednemu padł silnik drugi po wymianie oleju z tym'' Modyfikatorem'' przechodzi remont silnika uległ rozszczelnieniu.Pozdrawiam wszystkich naiwnych.
Arkadius 73
 

Postprzez JohnnyB » 25 lis 2009, 23:19

Fiveopac napisał(a):Szczegolnie, ze "zwykly" olej wogule nie chroni silnika i splywa ze scianek jak woda :)


chodziło aby zainwestować w olej z pewnego żródła o odpowiedniej klasie lepkości itp. .......
..::Born To Rise Hell::..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2009, 20:27
Posty: 2539 (46/87)
Skąd: gdzieś w mazowieckim......
Auto: Ford Edge '18 3.5v6 SEL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy Opinie i Poradniki