R3 Fuel i R7 MaGProfessional-Alternatywa dla FORTE?

Postprzez gt10r5 » 7 wrz 2017, 08:45

W razie czego też byłbym chętny na testy.
Zbliża mi się wymiana oleju a silnik jest po kapitalce ( kompresja >13.8). Wiem, że po remoncie cylindry miały nieco inne wartości w kompresji i to bym sprawdził jak ten środek działa.
Jedno pytanie: co z użytkownikami lpg? Czy da coś sam specyfik wlewany do oleju?
Moderator
 
Od: 5 lip 2015, 12:28
Posty: 308 (9/3)
Skąd: Zgierz
Auto: Mazda3 1.6cd 05'

Postprzez Speed » 19 lip 2019, 10:24

maxe napisał(a):Przyszła zima i już jej nima. Czy ktoś coś skrobnie odnośnie odczuć po zastosowaniu R3+R7 i zimowych poranków uruchomieniowo-rozruchowych ?
Dużo osób nic nie napisało, czyżbyście podleczyli auta i je opchneli <nie powiem>


Dawno temu wygrałem na jakiś zawodach jeden zestaw i leżał na półce w garażu z 3 lata :–) w zeszłym roku przypomniałem sobie o nim i użyłem go do KLa . Samochód nie miał wcześniej żadnych problemów, miał moc itd więc niezbyt się spodziewałem efektu ale po około tyś km silnik lepiej zaczął się wchodzić na obroty i praca samego silnika była milsza dla ucha a wcześniej wiele osób chwalilo xeda za kulturę pracy silnika .
Ogólnie polecam ale jeśli ktoś myśli że środek naprawi silnik to jest w błędzie, czegoś takiego nie ma:-D
Mazda Experiment 11
Avatar użytkownika
Klubowicz
CUP 2014 miejsce 1
CUP 2013 miejsce 1
 
Od: 16 kwi 2008, 22:05
Posty: 1778 (18/27)
Skąd: Warszawa
Auto: Renault, Yamaha, VW.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy Opinie i Poradniki