Centralny zamek na pilota

Postprzez adamp4 » 10 kwi 2012, 17:22

Witam, kupiłem niedawno używane auto mazda 323 rocznik 1997.
Mam w aucie zamontowany centralny zamek (na klucz) i chciałbym do niego zamontować pilot. Mam pytanie, czy się opłaca montować pilot, jeśli tak to jaki?

Drugie pytanie (w sumie to samo)
W aucie otwieranie klapy bagażnika jest od środka (pod siedzeniem kierowcy). Czy opłaca się montować siłownik i pilot do otwierania bagażnika.

p.a.
Jeśli by ktoś polecał pilot to proszę z funkcją na siłownik do klapy bagażnika oraz jakiś siłownik.
adamp4
 

Postprzez Szyna » 10 kwi 2012, 18:43

Osobiście posiadam coś takiego http://moto.allegro.pl/sterownik-zamka- ... 48914.html i jestem zadowolony.
A co do klapy to zależy czy bardzo potrzebujesz taki bajer i czy on Ci się przyda :P Chyba ze nie masz innej możliwości otworzenia klapy niż ta linka przy siedzeniu. To wtedy można o tym pomyśleć.
To, co łatwe, nie prowadzi do niczego.
GD – Generacja Doskonała
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 20 lut 2008, 21:59
Posty: 3348 (89/158)
Skąd: Krotoszyn
Auto: Mazda 626 GD 2.0i 90 km '92r + LPG

Postprzez adamp4 » 11 kwi 2012, 20:55

Szyna napisał(a):Osobiście posiadam coś takiego http://moto.allegro.pl/sterownik-zamka- ... 48914.html i jestem zadowolony

A czy można dorobić na pilocie mój kluczyk bez programowania, jeśli nie to wolałbym jakiś zestaw bez kluczykowy.

Szyna napisał(a):A co do klapy to zależy czy bardzo potrzebujesz taki bajer i czy on Ci się przyda :P Chyba ze nie masz innej możliwości otworzenia klapy niż ta linka przy siedzeniu. To wtedy można o tym pomyśleć.

Można jeszcze otworzyć kluczem ale fajnie by było otwierać pilotem.


---------------------------
Dodane puźniej

A czy przy montarzu pilotu do drzwi trzeba wtyczki rozbierać czy nie?
adamp4
 

Postprzez Szyna » 12 kwi 2012, 17:53

Grot dokupujesz sobie jakiś chcesz do swojego modelu.
Jeżeli możesz otworzyć klapę kluczykiem to myślę ze jest to zbędny bajer :P Bo musisz dokupić dodatkowy siłownik i pociągnąć tam wiazke kabli.
Co do centralki to wiadome ze trzeba się wpiąć w oryginalna instalacje ;)
To, co łatwe, nie prowadzi do niczego.
GD – Generacja Doskonała
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 20 lut 2008, 21:59
Posty: 3348 (89/158)
Skąd: Krotoszyn
Auto: Mazda 626 GD 2.0i 90 km '92r + LPG

Postprzez slisman » 5 paź 2014, 19:56

http://allegro.pl/solidny-sterownik-centralnego-zamka-pilot-scyzoryk-i4658265597.html

Słuchajcie – co sądzicie o takiej centralce?
Zwróciłem na nią uwagę, ponieważ jest to mazdowski wzór (pomijając ten napis i trzeci guzik). Dlatego dużo bardziej wolałbym kupić ten model, niż ten z pilotem VW :)

Tylko pytanie czy nie jest to jakiś badziew.
Centralny mam, ale pilot nie działa. A męczy już mnie walka z szukaniem pilota/programowaniem. Szkoda czasu i kasy.

P.S. z tego co widzę opinie/oceny tej centralki, to jest chyba nieźle. Pewnie więc zdecyduję się na ten model.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2010, 15:49
Posty: 981 (42/24)
Skąd: Trójmiasto
Auto: Ford Explorer 4.0 SOHC V6 205 km

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

Moderator

Moderatorzy Opinie i Poradniki