BMW E28 524TD 84r

Postprzez _KaMiK_ » 16 kwi 2012, 00:08

Ot takie tam BMW ;)
Auto w moich rekach od 3 lat i możliwe że już na zawsze ♥, od tego czasu pieszczone i regularnie naprawiane, przede mną jednak w tym roku najcięższe zadanie – blacharka którą odkładam od kąd kupiłem auto ;)
Co prawda gdyby nie mazda to już by było to zrobione no a tak dopiero się powoli za to zabieram ;)

Coś więcej o aucie:
TurbodDiesel 2.4L 115km aktualnie jakieś 415tys na liczniku bez planów remontowych silnika gdyż działa bez zarzutów <faja>
Oczywiście wspomaganie kiery
Skórzane fotele na sprężynach jak w tapczanie babci :D
Podgrzewane fotele
Elektryczne 4 szyby + lusterka
Klimatyzacja która jeszcze nie działa :(
Fabryczne audio tj tzw BMW Sound System tj 2 głośniki z przodu na dole, 2 twitery w lusterkach i na tyle 2 głośniki w półce + wzmacniacz w bagażniku :)

Zawieszenie jeszcze standardowe, po części już wymienione na nowych elementach reszta tj wahacze, łożyska, amory oraz sprężyny -40/-40 czekają aż będzie blacharka zrobiona.

Z blacharki czekają używane lecz zdrowe 4 sztuki drzwi, 2 oryginalne błotniki na przód oraz nowe oryginalne progi bagatela 400 za sztuke na maxymalnych zniżkach normalnie ok 600 za sztukę progu ;)

Dalej malowanie w oryginalnym kolorze czyli takim jaki jest no i odnowienie tapicerki która i tak jest w świetnym stanie bez dziur etc :)

Koło narazie zostaje ale nie wiem jaki kolor felg czy zostawić jak są czy ranty w polerke i srodek na inny kolor nie moge sie zdecydować :)

A w odległej przyszłości czyli nie prędzej niż kolejny sezon przywitamy air ride <diabełek>

No i najważniejsze chyba ogromne gabaryty auta, i meeeega przyjemność z jazdy szczególnie w trasie, fakt demon prędkości to to nie jest i wyprzedzanie bywa czasem utrudnione ale komfort i wygoda przebijają wszystko czym do tej pory jeździłem :)

W minionych latach zaliczyliśmy razem kilka miast w Polsce, kilka zlotów, nawet i woodstock zaliczony :D
No i praktycznie jak i mazde po kolei przywracam tutaj do życia wszystko, gdy kupiłem to praktycznie z elektryki działały tylko kierunkowskazy i światłą mijania reszta nie chciała współpracować ;)
Gdyż problem z nią jest taki że ktoś kiedyś przekładał całe wnętrze i narobił przy tym straszneeego bałaganu w przewodach i wiele rzeczy do dziś jeszcze stanowi zagadkę niestety <oczy>

Dawno dawno temu zaraz po kupnie czyli 2009 :) :
Obrazek

Z jedną z Poznańskich sióstr ;D
Obrazek
Obrazek

Podczas organizowania któregoś YoungTimerParty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Festiwal nitów i Korozji 2010
Obrazek
Obrazek

Nocny cruizing po Poznaniu z kompanami 2011
Obrazek
By windosek at 2011-05-28

1 Zlot E12-E28 Sierpień 2011 Sława
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na początek żeby w kolejności było to foto z usypiania i pożegnania ostatnie dni listopada zeszłego 2011 roku, jakże to smutna chwila była, pierwszy raz rozłąka na tak długo :(

Obrazek

Na całe szczęście ciężkie czasy minęły iii: fresh foto z wczoraj tj 14.04.2012, po 5 miesięcznej rozłące otwarłem wrota garażowe, podłączyłem aku iii stało się, Rekin znów zagadał od pierwszego strzała :D
Może to dziwne, ale kocham dźwięk tego uturbionego diesla, po 3 latach po prostu nie umiałbym bez niego żyć :)

Obrazek

Auto klasycznego znam, gdyż cały czas była w Poznaniu i znam osobiście byłych właścicieli, a to znałem za czasów poprzedniego właściciela, później za czasów gdy była u Piotra od klasycznego a teraz auto gdzieś poszło w ludzi i już nikt nie wie co się z nim dzieje ;)
Natomiast dla wszystkich którzy w tematyce BMW nie siedzą to zdjęcie poniżej to nie moje auto ;)
Ostatnio edytowano 17 kwi 2012, 17:57 przez _KaMiK_, łącznie edytowano 16 razy
Poszukuje części do 929 HB Coupe !
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 gru 2011, 00:25
Posty: 74
Skąd: Poznań
Auto: BMW E28 524TD 84r
Mazda 929 Coupe 86r

Postprzez Seraf » 16 kwi 2012, 08:13

mniam :D
dodaj szerszy opis auta.
myślisz o cultstyle?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
aka "bez sensu"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2009, 00:28
Posty: 3537 (2/15)
Skąd: Białystok
Auto: rower miejski :D

Postprzez Mev » 21 kwi 2012, 14:52

Świetna, chciałbym taką :D
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez pdrog » 21 kwi 2012, 14:57

<serduszka> zajebibi klasyk...
pdrog
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy