Mazda MX-6 GE KL '93 Srebrna

GF / GW / GE / CA / GD / GV / GC / CB

Postprzez kobe31 » 26 maja 2017, 10:30

luksu napisał(a):Z innych pilnych rzeczy to klima jest do nabicia. Czy w waszych mazdach klima tez dziala tylko na 1 i 2 pozycji wiatraka? Nie uzywalem jej za bardzo bo nie wiem w jakim stanie jest, ale zauwazylem, ze swiatelko klimy gasnie przy wiatraku ustawionym na 3 i 4.

U mnie klima dziala na wszystkich pozycjach wiatraka. Ciekawe czy masz juz przerobiona klime na czynnik R134?
luksu napisał(a):Prawa szyba sie nie otwiera, nie sprawdzalem jeszcze bezpiecznikow ani stykow. Czy ktos ma jakies dobre rady co do demontazu obicia drzwi pasazera? Czy to jest tylko na wciskanych klipsach czy jest jakas inna technika.

Wiekszosc jest na plastikowych zatrzaskach. Z tego co pamietam jest tylko jedna lub dwie sruby przy klamce.
Bardzo mozliwe ze wlacznik otwierania/zamykania szyby sie popsul lub zasniedzialy styki.
luksu napisał(a):Jeszcze pytanie, gdzie mozna kupic taka srube do mocowania amartyzatora bagaznika??? Jak zdjac amortyzator ze sruby??? Czy wytsarczy na sile pociagnac, czy jest jakas inna technika.

Mysle ze na OLX czy allegro go dostaniesz bez problemu. Jakby byl problem napisz do firmy FOX k./Rzeszowa o ktorej ci wczesniej wspomnilem. Obecny silownik klapy i tak masz do wymiany to podpiluj go troche i uzyj troche sily.
luksu napisał(a):Chyba juz ja zostawie bez spojlera. Podoba mi sie taki ksztalt.

Wrzucaj spojler spowrotem najlepiej z 3 swiatlem stopu z wersji JDM/USDM.
luksu napisał(a):No i ten szyberdach, w Finlandii gdzie mieszkam, ciezko cos takiego znalez, wiec jakby ktos mial jakis dobry namiar na uzywany szyberdach w dobrym stanie to prosze o wiadomosc.

Przegladaj ogloszenia na polskim OLX od czasu do czasu mozna tam trafic mx6 na czesci w przyzwoitym stanie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 sty 2012, 21:23
Posty: 166
Skąd: Suwałki
Auto: マツダ MX-6 2.5 KL-DE '94

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy