Mazda 626 GF 2.0 115KM 2000r.

GF / GW / GE / CA / GD / GV / GC / CB

Postprzez mariusz323wgr » 14 lut 2012, 17:22

Masz wtryski Hana? Czy innej firmy... Jaka elektronika? nasze GF sa trudne do ustawienia na LPG więc jak nie czujesz roznicy, to super.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 mar 2010, 19:13
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Auto: 626 [GF] FS [85 kW] '00

Postprzez ShelbyBrown » 17 lut 2012, 22:38

Mmmmmmm, GF, Srebrna. I do tego Sedan. Coś pięknego!

SZEROKOŚCI&BEZAWARYJNOŚCI!
...a wszystko zaczęło się od "padniętej" 626 IV Generacji...
Początkujący
 
Od: 29 cze 2011, 21:34
Posty: 26
Skąd: Krosno
Auto: Mazda 626 GD Coupe
2.2 12V 115 KM
Rok Produkcji: 1991

Postprzez diapazon » 20 lut 2012, 18:57

mariusz323wgr napisał(a):Masz wtryski Hana? Czy innej firmy... Jaka elektronika? nasze GF sa trudne do ustawienia na LPG więc jak nie czujesz roznicy, to super.

Hana czerwona i śmiga jak talala :) Widocznie Pitec dobrze ustawia Mazdy...Zmieniam tylko filtry co ok.10.tysięcy-i oby jak najdłużej tylko to :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2011, 04:16
Posty: 81
Skąd: Poznań/Ziemia Lubuska
Auto: Mazda GF FS & Stag300+ , H 2000, ACR01, Tomasetto AT02

Postprzez diapazon » 20 lut 2012, 18:59

ShelbyBrown napisał(a):Mmmmmmm, GF, Srebrna. I do tego Sedan. Coś pięknego!

SZEROKOŚCI&BEZAWARYJNOŚCI!


Tak jakoś wyszło, że rodzina się pozbywała-to dlaczego nie kupić? :)
Tobie również SZEROKOŚCI&BEZAWARYJNOŚCI!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2011, 04:16
Posty: 81
Skąd: Poznań/Ziemia Lubuska
Auto: Mazda GF FS & Stag300+ , H 2000, ACR01, Tomasetto AT02

Postprzez mariusz323wgr » 20 lut 2012, 23:53

diapazon napisał(a):
mariusz323wgr napisał(a):Masz wtryski Hana? Czy innej firmy... Jaka elektronika? nasze GF sa trudne do ustawienia na LPG więc jak nie czujesz roznicy, to super.

Hana czerwona i śmiga jak talala :)

no to mamy odpowiedź :)
u mnie wtryski Magic Jet i nie jest już tak kolorowo, ale jeździ... może kiedyś będzie SWAP na Hany :D

pozdroszzz
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 mar 2010, 19:13
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Auto: 626 [GF] FS [85 kW] '00

Postprzez diapazon » 21 lut 2012, 01:22

mariusz323wgr napisał(a):
diapazon napisał(a):
mariusz323wgr napisał(a):Masz wtryski Hana? Czy innej firmy... Jaka elektronika? nasze GF sa trudne do ustawienia na LPG więc jak nie czujesz roznicy, to super.

Hana czerwona i śmiga jak talala :)

no to mamy odpowiedź :)
u mnie wtryski Magic Jet i nie jest już tak kolorowo, ale jeździ... może kiedyś będzie SWAP na Hany :D

pozdroszzz[/quote

A nie lepiej od razu je wymienić na Hanki, zamiast się męczyć? :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2011, 04:16
Posty: 81
Skąd: Poznań/Ziemia Lubuska
Auto: Mazda GF FS & Stag300+ , H 2000, ACR01, Tomasetto AT02

Postprzez mariusz323wgr » 21 lut 2012, 14:41

No racja, z tym ze po przejechaniu na obecnych wtryskach juz 40k km nazwalbym to bardziej przyzwyczajeniem a nie udreka...
Ale wiadomo, ze na Hanach bedzie o niebo lepiej i moze przy wakacjach wymienie je. Obecnie inne priorytety w mojej Mazdzie sa jezeli chodzi o wydatki jak amorki, rozrzad itp.
Na Magicach da sie jezdzic i na razie zostaja...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 mar 2010, 19:13
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Auto: 626 [GF] FS [85 kW] '00

Postprzez Radex » 21 lut 2012, 14:51

no, ja na wiosne tez przymierzam sie do wymiany wtrysków na Hana
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 23:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez umcyk » 23 lut 2012, 12:21

Czerwone HANA i bedziecie zadowoleni. U mnie smigaja takie od poczatku i mimo niewielkiego przebiegu 10kkm na nich to nie moge zlego slowa powiedziec. Diapazon oklej jeszcze szybki z tylu bo jakos przeswitujaca mazdziocha nie pasi <lol>
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez diapazon » 24 lut 2012, 02:08

umcyk napisał(a):Czerwone HANA i bedziecie zadowoleni. U mnie smigaja takie od poczatku i mimo niewielkiego przebiegu 10kkm na nich to nie moge zlego slowa powiedziec. Diapazon oklej jeszcze szybki z tylu bo jakos przeswitujaca mazdziocha nie pasi <lol>


o-co? :) Sam se oklej-tylną :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2011, 04:16
Posty: 81
Skąd: Poznań/Ziemia Lubuska
Auto: Mazda GF FS & Stag300+ , H 2000, ACR01, Tomasetto AT02

Postprzez umcyk » 24 lut 2012, 09:13

diapazon napisał(a):
umcyk napisał(a):Czerwone HANA i bedziecie zadowoleni. U mnie smigaja takie od poczatku i mimo niewielkiego przebiegu 10kkm na nich to nie moge zlego slowa powiedziec. Diapazon oklej jeszcze szybki z tylu bo jakos przeswitujaca mazdziocha nie pasi <lol>


o-co? :) Sam se oklej-tylną :)

a jush mam ;P
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez diapazon » 25 lut 2012, 16:56

umcyk napisał(a):
diapazon napisał(a):
umcyk napisał(a):Czerwone HANA i bedziecie zadowoleni. U mnie smigaja takie od poczatku i mimo niewielkiego przebiegu 10kkm na nich to nie moge zlego slowa powiedziec. Diapazon oklej jeszcze szybki z tylu bo jakos przeswitujaca mazdziocha nie pasi <lol>


o-co? :) Sam se oklej-tylną :)

a jush mam ;P


Ale ja mówię o tylnej, nie bocznych tylnych:)
Takie boczne to miałem w Corolli E9, po kuzynie z Niemiec-włącznie z podświetleniem wnęk na czerwono i czerwonymi bębnami z tyłu a'la Hammerite :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2011, 04:16
Posty: 81
Skąd: Poznań/Ziemia Lubuska
Auto: Mazda GF FS & Stag300+ , H 2000, ACR01, Tomasetto AT02

Postprzez umcyk » 25 lut 2012, 17:16

Diapazon ja mam wszystkie z tylu przyciemnione <serduszka> i wyglada wedlug mnie super. Kolejna sprawa ze auto tak szybko sie nie nagrzewa. Jak tylko moge to ustawiam auto tylem do slonca i roznica w tempreaturze (mierzona pirometrem) jesna conajmniej 10oC <faja>
Z parkowaniem tez nie ma problemu, no chyba ze pod blokiem zgasnie akurat latarnia to troche gorzej;l zreszta ja jezdze tylko na boczne lusterka, wiec dla mnie tylna szybo moze byc zamalowana na czarno.
Naprawde sprobuj a nie pozalujesz, no i jak sie wtedy srebrna madzia prezentuje <serduszka>
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez diapazon » 28 lut 2012, 02:03

umcyk napisał(a):Diapazon ja mam wszystkie z tylu przyciemnione <serduszka> i wyglada wedlug mnie super. Kolejna sprawa ze auto tak szybko sie nie nagrzewa. Jak tylko moge to ustawiam auto tylem do slonca i roznica w tempreaturze (mierzona pirometrem) jesna conajmniej 10oC <faja>
Z parkowaniem tez nie ma problemu, no chyba ze pod blokiem zgasnie akurat latarnia to troche gorzej;l zreszta ja jezdze tylko na boczne lusterka, wiec dla mnie tylna szybo moze byc zamalowana na czarno.
Naprawde sprobuj a nie pozalujesz, no i jak sie wtedy srebrna madzia prezentuje <serduszka>


Ja też jeżdżę na boczne lusterka-choć często patrzę też na lewo i prawo-bo w Poznaniu dosć szybko się jeździ i durniów nie brakuje...a szkoda mi lusterek, bo w co będę patrzył ;)
A do folii mnie nie przekonasz-nie lubię i tyle...już wolałbym kilkanaście koni więcej....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 kwi 2011, 04:16
Posty: 81
Skąd: Poznań/Ziemia Lubuska
Auto: Mazda GF FS & Stag300+ , H 2000, ACR01, Tomasetto AT02

Postprzez umcyk » 28 lut 2012, 11:57

diapazon napisał(a):
umcyk napisał(a):Diapazon ja mam wszystkie z tylu przyciemnione <serduszka> i wyglada wedlug mnie super. Kolejna sprawa ze auto tak szybko sie nie nagrzewa. Jak tylko moge to ustawiam auto tylem do slonca i roznica w tempreaturze (mierzona pirometrem) jesna conajmniej 10oC <faja>
Z parkowaniem tez nie ma problemu, no chyba ze pod blokiem zgasnie akurat latarnia to troche gorzej;l zreszta ja jezdze tylko na boczne lusterka, wiec dla mnie tylna szybo moze byc zamalowana na czarno.
Naprawde sprobuj a nie pozalujesz, no i jak sie wtedy srebrna madzia prezentuje <serduszka>


Ja też jeżdżę na boczne lusterka-choć często patrzę też na lewo i prawo-bo w Poznaniu dosć szybko się jeździ i durniów nie brakuje...a szkoda mi lusterek, bo w co będę patrzył ;)
A do folii mnie nie przekonasz-nie lubię i tyle...już wolałbym kilkanaście koni więcej....

wiadomo Twoj wybor, wiadomo :) co do konikow to i ja bym wolal <oczko>
a na durniow to nie ma mocnych; co bys nie robil zawsze ktos cos odwali
SZUKAM DODATKOWEJ PRACY – KAT "B" I "C" KURS NA PRZEWOZ RZECZY. POMOC W REMONTACH !! MEBLE NA WYMIAR !!
Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie winni ją uszanować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2007, 21:44
Posty: 659 (0/10)
Skąd:
Auto: umcykowoz:)
626 GF 2.0 115KM rok 2000
Pb + LPG

Postprzez Pawel_767 » 15 lut 2014, 20:59

No, niezła 626.
bardzo podoba mi się poliftowy przód <spoko>
Pawel_767
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy