Mazda Xedos 6 CA KF '92

GF / GW / GE / CA / GD / GV / GC / CB

Postprzez marekmars » 2 paź 2008, 12:05

Sliczna Madzia :)
Choc ja osobiscie bym nie utwardzal zawieszenia. W koncu to limo ;]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2008, 09:39
Posty: 62
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 929 / HD / V6

Postprzez Olka » 2 paź 2008, 12:06

marekmars napisał(a):limo


polemizowałabym :]
"Może, pomyślał, nie ma czegoś takiego jak dobrzy i źli przyjaciele. Może są po prostu tylko przyjaciele, ludzie, którzy będą przy tobie, kiedy ci coś dolega, i pomogą ci, byś nie czuł się zbyt samotny. Może to ludzie, dla których warto przeżywać strach, mieć nadzieję... i żyć. Być może są to ludzie, za których warto umrzeć, kiedy trzeba. Nie ma dobrych przyjaciół. Nie ma złych przyjaciół. Są jedynie ludzie, których pragniesz i z którymi chciałbyś być – ludzie, którzy mają swoje miejsca w twoim sercu. "
Stephen King, "To"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 22:20
Posty: 2940

Postprzez marekmars » 2 paź 2008, 12:15

no dobra. Prawie limo :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2008, 09:39
Posty: 62
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 929 / HD / V6

Postprzez sq2jul » 2 paź 2008, 12:17

kolego Barthek1983, a nie jest tajemnica ile Cie takie felgi wyszly? Planuje takie same do mojego Xedosa ;) (juz nie dlugo wypucuje go, nawoskuje i zrobie fotki :P). Jak z hamulcami przy takich felgach? Pogorszyla sie ich sprawnosc? Czy duzo jest kombinowania z tymi felgami przy ori zawieszeniu? Szczerze chcialbym tak dopasowac wielkosc kol, aby byla taka sama jak przy kolach na felgach 15" (czyli troche ciensza oponka)
Smoki i gołe baby
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 21:15
Posty: 6700 (241/160)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: gnojarz & bezdasznik

Postprzez Olka » 2 paź 2008, 12:19

sq2jul napisał(a):(juz nie dlugo wypucuje go, nawoskuje i zrobie fotki


no to zrób to w końcu <glupek2>

a tak wracając... wkurza mne określanie Xedów mianem limuzyn... jakoś ten samochód nijak mi pasuje do tego określenia :)
"Może, pomyślał, nie ma czegoś takiego jak dobrzy i źli przyjaciele. Może są po prostu tylko przyjaciele, ludzie, którzy będą przy tobie, kiedy ci coś dolega, i pomogą ci, byś nie czuł się zbyt samotny. Może to ludzie, dla których warto przeżywać strach, mieć nadzieję... i żyć. Być może są to ludzie, za których warto umrzeć, kiedy trzeba. Nie ma dobrych przyjaciół. Nie ma złych przyjaciół. Są jedynie ludzie, których pragniesz i z którymi chciałbyś być – ludzie, którzy mają swoje miejsca w twoim sercu. "
Stephen King, "To"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 22:20
Posty: 2940

Postprzez Barthek » 2 paź 2008, 13:37

marekmars napisał(a):Sliczna Madzia
Choc ja osobiscie bym nie utwardzal zawieszenia. W koncu to limo ;]

Dzięki Marek za opinię, ale ja tak jak Olka
Olka napisał(a):polemizowałabym

Uważam, że X6 to nie jest limo – Xed 9 tak ;)

sq2jul napisał(a):a nie jest tajemnica ile Cie takie felgi wyszly?

Są takie np. na allegro widziałem dwa dni temu za 2000pln z oponami – sam kupiłem trochę taniej od użytkownika erofrog

sq2jul napisał(a):Jak z hamulcami przy takich felgach? Pogorszyla sie ich sprawnosc? Czy duzo jest kombinowania z tymi felgami przy ori zawieszeniu?

Tzn. tarcze wyglądają na małe za tymi felgami, ale jakoś nie zauważyłem pogorszenia skuteczności hamulców.
Przy ori zawieszeniu nie musisz nic kombinować, ja mam rozmiar 215/45/17 czyli koło troszkę większe niż powinno być i było ok dopóki nie obniżyłem zawieszenia – teraz muszę założyć dystanse, ale nawet są wskazane, bo wyrówna się wtedy ET felgi na takie jakie powinno być. Te 17stki mają ET55 a powinno być ET45. Co do opon to powinien być profil 40stka, ale dla mnie to za mało oponki by było – wolę namiastkę komfortu :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lis 2007, 11:41
Posty: 1508 (0/1)
Skąd: Praszka
Auto: Mazda Xedos 6 CA KF '99 Back to Black

Postprzez marekmars » 2 paź 2008, 13:45

Polemizowac zawsze mozna ale jednak od sedana to blizej do limo i tu musisz mi przyznac racje chyba :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2008, 09:39
Posty: 62
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 929 / HD / V6

Postprzez Barthek » 2 paź 2008, 13:49

marekmars napisał(a):i tu musisz mi przyznac racje chyba

Marku chyba mamy odmienne zdania i trzeba na tym poprzestać i się uszanować ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lis 2007, 11:41
Posty: 1508 (0/1)
Skąd: Praszka
Auto: Mazda Xedos 6 CA KF '99 Back to Black

Postprzez marekmars » 2 paź 2008, 13:54

Zgadzam sie. no i dodam ze to iz lekko obnizona wyglada mimo wszystko sliczniej. ;]
Respect ;]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2008, 09:39
Posty: 62
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 929 / HD / V6

Postprzez Olka » 2 paź 2008, 13:59

Nie ma sensu się kłocić czy to limo czy po prostu elegancja ze sportowym zacięciem. Bez wątpienia X6 to samochód z charakterkiem ;) posiadający jedną z piękniejszych linii... normalnie mrrrrrr ;P
"Może, pomyślał, nie ma czegoś takiego jak dobrzy i źli przyjaciele. Może są po prostu tylko przyjaciele, ludzie, którzy będą przy tobie, kiedy ci coś dolega, i pomogą ci, byś nie czuł się zbyt samotny. Może to ludzie, dla których warto przeżywać strach, mieć nadzieję... i żyć. Być może są to ludzie, za których warto umrzeć, kiedy trzeba. Nie ma dobrych przyjaciół. Nie ma złych przyjaciół. Są jedynie ludzie, których pragniesz i z którymi chciałbyś być – ludzie, którzy mają swoje miejsca w twoim sercu. "
Stephen King, "To"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 22:20
Posty: 2940

Postprzez sq2jul » 2 paź 2008, 14:05

Barthek1983 napisał(a):... ja mam rozmiar 215/45/17 czyli koło troszkę większe niż powinno...


To te felgi to 17" ??? Ja bylem swiecie przekonany ze 16"...
Smoki i gołe baby
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 21:15
Posty: 6700 (241/160)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: gnojarz & bezdasznik

Postprzez Barthek » 3 paź 2008, 08:08

sq2jul napisał(a):To te felgi to 17" ? Ja bylem swiecie przekonany ze 16"...

Tak, ten wzór występuje tylko w 17stce. 16stka wygląda tak, ale nie specjalnie mi się podobają:
http://allegro.pl/item447934959_alufelg ... 5x108.html
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lis 2007, 11:41
Posty: 1508 (0/1)
Skąd: Praszka
Auto: Mazda Xedos 6 CA KF '99 Back to Black

Postprzez Barthek » 3 paź 2008, 08:09

marekmars napisał(a):lekko obnizona wyglada mimo wszystko sliczniej

Dzięki Marek – też jestem tego zdania ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lis 2007, 11:41
Posty: 1508 (0/1)
Skąd: Praszka
Auto: Mazda Xedos 6 CA KF '99 Back to Black

Postprzez marekmars » 3 paź 2008, 08:50

Olka napisał(a):Nie ma sensu się kłocić czy to limo czy po prostu elegancja ze sportowym zacięciem. Bez wątpienia X6 to samochód z charakterkiem ;) posiadający jedną z piękniejszych linii... normalnie mrrrrrr ;P


Olcia ale przeca Ty lubisz polemizowac ni ? :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2008, 09:39
Posty: 62
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 929 / HD / V6

Postprzez Olka » 3 paź 2008, 08:52

marekmars napisał(a):Olcia ale przeca Ty lubisz polemizowac ni


a lubię, lubię tylko niekoniecznie tutaj, bo zrobi się mega chaos ;)
"Może, pomyślał, nie ma czegoś takiego jak dobrzy i źli przyjaciele. Może są po prostu tylko przyjaciele, ludzie, którzy będą przy tobie, kiedy ci coś dolega, i pomogą ci, byś nie czuł się zbyt samotny. Może to ludzie, dla których warto przeżywać strach, mieć nadzieję... i żyć. Być może są to ludzie, za których warto umrzeć, kiedy trzeba. Nie ma dobrych przyjaciół. Nie ma złych przyjaciół. Są jedynie ludzie, których pragniesz i z którymi chciałbyś być – ludzie, którzy mają swoje miejsca w twoim sercu. "
Stephen King, "To"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 22:20
Posty: 2940

Postprzez marekmars » 3 paź 2008, 09:02

dobra poczekamy do 17 :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2008, 09:39
Posty: 62
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 929 / HD / V6

Postprzez wesoly75 » 3 paź 2008, 09:21

Przepiekny Xedosik, slicznie wyglada w czerni, lakierek po polerce czy tez nowy?
Jamies zdjecia wnetrza moglbys dodac.
Pozdrawiam i zapraszam do oceny mojej pieknosci
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 cze 2008, 21:58
Posty: 207
Skąd: Dublin/Opole
Auto: Mazda 323F BA1.8

Postprzez strOOs » 3 paź 2008, 09:53

Idealnie zbalansowany wyglad.

Zwykle czarne limuzyny kojarza sie z mafia, a tu jest czarno i lekko :)
Felgi super, czarny grill tez swietny.

I tylko jedno – nie przyciemniaj szyb :P Popsuje to wyglad (nie wiem czy chcesz, ale nie rob tego :) )

Szkoda troche ze bez klimy.

M.
"The object of war is not to die for your country, but to make the other bastard die for his."
www.zacharow.info – portfolio
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lis 2005, 00:24
Posty: 1884
Skąd: Łódź
Auto: 323F BJ FP LPG

Postprzez Barthek » 3 paź 2008, 10:27

wesoly75 napisał(a):Przepiekny Xedosik, slicznie wyglada w czerni, lakierek po polerce czy tez nowy?
Jamies zdjecia wnetrza moglbys dodac.

Dzięki wesoly75 :) Lakierek polerowałem, szkoda tylko, że efekt jest krótkotrwały – trzeba by chyba bardziej się do tego przyłożyć ;) Zdjęć wnętrza nie dodam bo nie ma się czym chwalić ;P Może kiedyś zmienię fotele itd. ale to odelgła przyszłość ;)
strOOs napisał(a):nie przyciemniaj szyb

Hmmm widziałem czarnego Xeda z ciemnymi szybami i wyglądał naprawdę git majonez :) Mocno się nad tym zastanawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lis 2007, 11:41
Posty: 1508 (0/1)
Skąd: Praszka
Auto: Mazda Xedos 6 CA KF '99 Back to Black

Postprzez Olka » 3 paź 2008, 10:29

Barthek1983 napisał(a):czarnego Xeda z ciemnymi szybami


nie rób tego... nie w Xedzie... a przede wszystkim nie w czarnym...
"Może, pomyślał, nie ma czegoś takiego jak dobrzy i źli przyjaciele. Może są po prostu tylko przyjaciele, ludzie, którzy będą przy tobie, kiedy ci coś dolega, i pomogą ci, byś nie czuł się zbyt samotny. Może to ludzie, dla których warto przeżywać strach, mieć nadzieję... i żyć. Być może są to ludzie, za których warto umrzeć, kiedy trzeba. Nie ma dobrych przyjaciół. Nie ma złych przyjaciół. Są jedynie ludzie, których pragniesz i z którymi chciałbyś być – ludzie, którzy mają swoje miejsca w twoim sercu. "
Stephen King, "To"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2008, 22:20
Posty: 2940

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy