Madzia MX-3 EC B6 '93 po przejściach

BJ / BA / EC / BG / BF / BW / BD / BV

Postprzez anetaneta » 27 kwi 2018, 20:01

Cześć,
przedstawiam moja Madzię, którą kupiłam 23.12.2010 roku. Była lekko mówiąc przetrącona: zbite lampy, matowy lakier, niby LPG ale niezbyt działało, początki rudej...
W między czasie okazało się, że chcąc nią jeździć nie uda się tylko odstawiać jej do mechanika. Zaczęłam się interesować budową podwozia, silnika, wszystkim co pomogłoby mi ją zrozumieć. Dolot, kable zapłonowe, świece, wahacze, ukochane przeguby cały układ wydechowy długo by wymieniać wszystko po to by nie być zielonym jak się co dzieje. Nie wspomnę już o wizytach u mechaników "magików", którzy próbowali mnie naciągać na niemałą kasę.

06.2017, moja Madzia jest zdrowa poza jej szpetnym wyglądem. Podejmuję wyzwanie, przecież nie wyobrażam sobie już innego auta. Znalazłam w Piszu dawcę lamp, zderzaka, pokrowców na fotele i kilka innych potrzebnych elementów.

09.2017 Szukam lakiernika/ blacharza, UDAJE SIĘ!
Oczywiście zostawiam czerwień, zmieniam felgi na czarne, zmieniam pokrowce.

Odstawiam ją i odbieram 23.12.2017 – równo 7 lat po tym jak ją kupiłam <jupi>
Efekt moim zdaniem WOW :D

Z czym się zmagam:
nie działają szyby elektryczne – szukam kogoś kto się zna na tym, być może będzie potrzebny cały podnośnik szyb.

Planuję założyć klimatyzację ;)
Kierownica do regeneracji
I kto wie co więcej :)
Załączniki
IMG_1693.jpg
IMG_1695.jpg
IMG_2898.jpg
IMG_2899.jpg
IMG_2900.jpg
Początkujący
 
Od: 6 sty 2015, 15:50
Posty: 3
Auto: Mazda mx-3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy