wyciek oleju

Mazda Demio 1996–2002

Postprzez wilk28 » 3 mar 2016, 22:02

Panowie podrzucam wam filmik możecie ocenić skąd ten wyciek jest ogólnie szukam Mazdy Demio dla dziewczyny i akurat w mieście u mnie się trafiła. Auto normalnie jedzie silnik ładnie pracuje to jest silnik 1.5. Jedyny mankament to kontrolka silnika żółta aby odczytać błędy to w złączu diagnostycznym trzeba zewrzeć TBN i GND. I jeszcze jedno pedał sprzęgła jest bardzo miękki co może być powodem tego, płyn hamulcowy jest w normie autko ładnie się zbiera mam porównanie do swojej 323 BJ. Poradźcie kobieta auto ma 4 lata nic się nie działo z nim, tak jak mówi wymieniony był z przodu amor olej i części eksploatacyjne.
https://youtu.be/7l7Rjs2Kmng


To może być wyciek z wysprzeglika albo pompy bo tak czytając na innych forach to podejrzewają ta usterkę, ciężko to naprawić czy potrzeba cala skrzynie demontować jeśli byłby to wysprzeglik? I czy warto rozważyć kupno takiego autka.

Kontrolka została skasowana był to błąd p0443 zaworek par paliw, powiedzcie mi gdzie on się znajduję w razie jakby się pokazał znowu ten błąd A czy pod rozdzielaczem albo obok niego jest jakaś uszczelka bo kobitka u której chce kupić auto pojechała na skasowanie tej kontrolki powiedziała o tym błędzie i mi i mechanik mówił, że sprzęgła chodzi ok a ten wyciek jest skąd indziej ale nie spamiętała nazwy. Pomóżcie.


Edit.
Ten olej to jest spod uszczelki pokrywy zaworów i mam następujące pytanie, czy można jeździć czy nic się nie stanie i jaki koszt jest naprawy wiem, że jak kupować to oryginalną Mazdy uszczelkę
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 mar 2011, 12:43
Posty: 292 (1/11)
Skąd: Ostrowiec Św.
Auto: Mazda 323F BJ 2.0ditd 01r

PostTen post został usunięty przez wilk28 7 mar 2016, 17:32.
Powód: dubluje się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 2 / 121