Mazda Demio 2000r Pytania

Mazda Demio 1996–2002

Postprzez Szurrr » 11 wrz 2014, 16:00

– Jakie audio polecacie na przod i tyl? Nie wiem jakie glosniki tam sie zmieszcza. Malym nakladem pracy, bez wiercenia, jakis dystansow itd. – po zakupie zauwazylem ze dziala mi tylko jeden glosnik, przod od strony pasazera, tak wiec pewnie reszta juz przepalona. Przod+Tyl

-Podczas jazdy okolo raz na sto lub kilkaset kilometrow Radio zaczyna piszczec, w sensie wydaje jakis sygnal dzwiekowy. Jednostajne BEEP BEEP BEEP BEEP tak przez kilkanascie sekund i przestaje – ktos wie co to moze byc?

-Mam polamane sterowanie okien elektrycznych – przod – czesc jest praktycznie nie do dostania – bo mam wersje z 2 oknami elektrycznymi (Tyl manualny) – ktos ma pomysl gdzie mozna dostac taki panel do sterowania szybami? Czy bedzie pasowala czesc o jakiejs innej mazdy? w podobnym roczniku np. premacy?

Dziekuje za pomoc ! :)
Darek
Szurrr
 

Postprzez Ali-En » 23 sty 2016, 09:31

Z tego co zauważyłem to głośniki z przodu to standard 165mm. Gra jeden bo pewnie cos na instalacji jest nie tak, piszczenie pewnie też tym sie objawia. Najlepiej sprawdzić to podłączając się bezpośrednio do aku.
Wszystkie części a Allegro są dostępne, taki panel też.
Początkujący
 
Od: 21 sie 2015, 23:59
Posty: 13
Auto: Demio DW 1.5, Sunny GTI Neo VVL, Octavia 1.6 TDI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 2 / 121