Wbudowana nawigacja + Nokia N95

Wszystko o modyfikacjach i budowie nagłośnień naszych aut.

Postprzez krzych » 3 mar 2010, 00:30

celnikp napisał(a):Według tego opisu da się podłączyć. Ja podłączyłem samsunga omnia. Aby się zabrać do podłączania trzeba mieć te kabelki. Ja je wymontowałem ze starej obudowy kompa (łączące przycisk turbo z płytą główną).

Skoro juz odgrzebujesz starego klekota (watek) to nie prosciej wstawic linka do postu bartsun'a? (i troche nieladnie kopiowac swoja droga... a skoro juz to trzeba bylo poprawic linki...?)
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez celnikp » 3 mar 2010, 16:58

krzych napisał(a):Skoro juz odgrzebujesz starego klekota (watek) to nie prosciej wstawic linka do postu bartsun'a? (i troche nieladnie kopiowac swoja droga... a skoro juz to trzeba bylo poprawic linki...?)

Może i prościej ale tak miałem ochotę i nic ci do tego. Jak byś dobrze patrzył to zacytowałem a nie skopiowałem a to troszkę różnica. Jak twój post nie ma nic do wniesienia to się nie odzywaj. Pewnie nie wiesz bo się wszędzie udzielasz ale niektórzy nie czytają wszystkich wątków dlatego napisałem tutaj.
Forumowicz
 
Od: 21 mar 2009, 01:17
Posty: 179 (0/1)
Skąd: Trójmiasto
Auto: była M6 GG jest GH 2.5 Dynamic

Postprzez krzych » 3 mar 2010, 20:37

Wiesz, o tyle mi do tego, ze tez mam nokie i tez ten watek czytam i widze drugi raz to samo (zreszta dlugie i z bledami – linki) w watku w ktorym nikt juz sie nie udziela, to po pierwsze, po drugie, linki dzialaja i sa identyczne w skutkach i mam do wniesienia prosbe o zachowanie jakiegokolwiek porzadku zamiast smiecenia, po trzecie, ciesze sie w takim razie ze spelniles swoja ochote i zycze powodzenia w spelnianiu nastepnych zachcianek :)
Zaufany warsztat: www.mazvagtech.pl
Z władzą nie polemizuję – i tak zawsze ma rację.
Mapy EU wschodnia i zachodnia 2010r do oryginalnej nawigacji Mazdy po liftingu
Najniższe notowane spalanie 5.2L, średnie 8L, maksymalne 12L.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sty 2009, 16:16
Posty: 2874 (8/3)
Skąd: Warszawa
Auto: ex posiadacz M6 GY 2.0 CD 143 DPF – obecnie Mazdy brak

Postprzez darekhf » 30 maja 2012, 13:16

Witam

Udalo sie jeszcze komus podpiac telefon pod ekran nawigacji.
Ja mam maly problem poniewaz w miejsce M ktore powino byc puste umnie jest kabelek lecacy do dvd (control III signal). Udalo mi sie polaczyc M, T i "reverse". Wprawdzie przelancza sie cos na ekraniku jak wlacze wsteczy niestety nie pojawia sie obraz z telefonu.
Czy bybly ktos w stanie pomoc mi rozwiazac ten problem, bujam sie z nim juz od paru tygodni i nic POMOCY:)

-czy przy wlaczonym biegu powiniena pojawic sie informacja ze wlaczony jest "wsteczny"

Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 10 sty 2010, 18:34
Posty: 16
Auto: Mazda 6 2.3 Top 2002

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje