Zmiana fabrycznej anteny na "płetwę rekina"

Wszystko o modyfikacjach i budowie nagłośnień naszych aut.

Postprzez Cromiell » 18 sie 2016, 14:51

Witajcie! Kieruję do Was proste, ale trudne pytanie <lol> Czy ktoś może powiedzieć jak będzie się spisywała zamiana anteny na tzw "płetwę"? Chodzi o jakość odbioru. Wiadomo, że będzie troszkę gorsza, ale czy te anteny ze wzmacniaczem (przynajmniej tak pisze) dają radę? Czytałem na forum i kilka osób po zamianie było zadowolone.
Avatar użytkownika
 
Od: 23 wrz 2015, 19:01
Posty: 58 (2/0)
Skąd: Poręba
Auto: Mazda 3 BK 2007, 1.6 DI-Turbo

Postprzez karoll111 » 8 wrz 2016, 07:52

Witam. Z racji rzadkiego słuchania radia (najczęściej muzyczka z karty SD/pendriva) zmieniłem sobie jakiś miesiąc temu antenę właśnie na płetwę. Kupiona bezpośrednio w Chinach za dwadzieścia parę zł z przesyłką gratis. Ostatnio testowałem ją na trasie Warszawa-Biała Podlaska (około 170 km), najpierw Eska w Warszawie i w dalszej trasie spisywała się bez zarzutu, gdy skończył się jej zasięg to przełączyłem na RMF i Radio Zet – tu jest tak, że jeśli jedno trzeszczy i gubi zasięg to drugie leci czysto. Czyli przełączałem między jednym a drugim, ale nie za często na szczęście. Podsumowując myślałem, że będzie gorzej, ale z racji rzadkiego korzystania z radia jestem zadowolony z tego zakupu.
Początkujący
 
Od: 24 mar 2014, 10:19
Posty: 3 (0/1)
Skąd: Biała Podlaska
Auto: Mazda 6 GG 2.0 147 KM, 2005 r.

Postprzez Cromiell » 15 wrz 2016, 14:59

Mógłbyś podrzucić link do tej konkretnej "płetwy"?
Avatar użytkownika
 
Od: 23 wrz 2015, 19:01
Posty: 58 (2/0)
Skąd: Poręba
Auto: Mazda 3 BK 2007, 1.6 DI-Turbo

Postprzez karoll111 » 19 wrz 2016, 08:46

https://www.aliexpress.com/item/Opel-Me ... .81.FNPCTg

Kupiłem tu, bo jest spory wybór kolorów, a wielkościowo pasuje do mojej Mazdy 6. Jak kupowałem jakiś czas temu to po przeliczaniu przez Przelewy24 wyszło 26,89 zł, przesyłka gratis. Zamawiałem dwie sztuki osobno (pierwsza była troszkę za jasna – nie trafiłem z kolorem, druga już pasowała praktycznie idealnie) to pierwsza szła niecałe 2 tygodnie, druga prawie miesiąc. Trzeba się liczyć z dłuższym oczekiwaniem, coś za coś. Tą nietrafioną z kolorem sprzedałem na allegro za tyle ile kupiłem (poszła za 35 zł z przesyłką), bez zarobku aby się pozbyć, także w razie nie trafienia z kolorem można próbować inny – tak to jest, że zdjęcie na ekranie nie odda do końca koloru.
Początkujący
 
Od: 24 mar 2014, 10:19
Posty: 3 (0/1)
Skąd: Biała Podlaska
Auto: Mazda 6 GG 2.0 147 KM, 2005 r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje