Wzmak MAC Audio mp 2000??

Wszystko o modyfikacjach i budowie nagłośnień naszych aut.

Postprzez mario709 » 21 gru 2005, 03:11

Witam!

Jezeli moglibyscie tylko krociutko skomentowac czy ten wzak bylby ok czy to jest "total error".

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=76247876

Przeznaczenie – niewymagajace, bo mialby ciagnac zestaw z przodu.
Radio ktorym dysponuje to Clarion DXZ 558 RMP.

Pytam bardziej z ciekawosci, poniewaz dopiero styczen/luty kupuje naglosnienie do przodu 16,5 (jakis niczego sobie zestaw Rainbow, infinity, jezeli zaraz po sylwestrze to moze hertz esk lub signat H16 T3 – jestem niecierpliwy <glupek2> )
A wszystko przez mikolaja – mial dawac prezenty za darmo, a tu trzeba za wszystko placic hahaha i kasa ucieka :|

No i wlasnie obliczajac moje kiepskie dochody tak luty/marzec moglbym myslec o wzmacniaczu, bo zal mi dobrego zestawu ciagnac samym radiem :( A na wzmak do 300 zl byloby mnie stac od biedy (2 kanałowy)

To jezeli to nie jest problem moze ktos wyrazi krotka opinie na ten temat.
Z gory pisze ze moje pojecie o wmacniaczach jest zerowe, wiec lagodnie prosze <killer>

Ps. Pozdro dla Xionc!! Narazie ciesze sie Clarionem pod firmowymi glosnikami :| – radio daje rade :) glosniki nie hahaha Ale juz niedlugo...
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2005, 02:32
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX-3 1.6 '92

Postprzez mario709 » 22 gru 2005, 14:48

Zdaje sie ze nikt nie chce tego skomentowac :(

Znalazlem konkurenta w tej cenie
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=77903367

Wesolych Świąt!!!!!!!!!!!!!!!
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2005, 02:32
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX-3 1.6 '92

Postprzez Paweł » 22 gru 2005, 15:25

Jesli musisz miec nowy sprzet, to bierz ten, ktory twoim zdaniem ladniej wyglada. Osobiscie jednak proponuje w/w kwote przeznaczyc na uzywany wzmacniacz wyzszej klasy. Mysle, ze przy odrobinie szczescia bedziesz mogl kupic wzmacniacz 3-kanalowy lub zaoszczedzic troche pieniedzy. Skoro czekasz do konca marca, to prostu sledz nowe aukcje.

Pamietaj, ze oprocz wzmacniacza potrzebne jest okablowanie samochodu, co raczej nie wyniesie mniej niz 150 PLN. Oczywiscie nie jest to wszystko, bo konieczne jest sensowne wytlumienie i dobre glosniki.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Xionc » 22 gru 2005, 23:11

Taaa.. to powiedzmy ze taki pierwszy wzmak co już ma przetwornicę i jakąś markę. Ale lipa. Dozbieraj do JBL przynajmniej http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=77168204
Pozdrawiam,
Xionc Krzysztof :)

Moje byłe: 2 x 323BG | 2 x 323BA | 1 x Xedos6 CA | 1 x Mazda6 GG | 1 x Mazda6 GH
statusTest
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 cze 2004, 23:25
Posty: 2479 (5/23)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda CX-7 2.3T AT AWD '08

Postprzez RALF_Piastów » 23 gru 2005, 01:27

ja kupiłem dla siebie mac audio spider 3400 i bardzo sobie go chwale. pozatym łądnie wygląda w nocy
Obrazek
dałem za niego 200 zł. ma aż nadwyżke mocy co do moich głośników
tagże mac audio polecam każdemu
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 cze 2005, 23:00
Posty: 57
Skąd: Piastów
Auto: jeździ bokiem

Postprzez mario709 » 23 gru 2005, 01:43

No wasnie i dzieki bardzo za te opinie.
Zastrzeglem na wstepie ze nie mam pojecia o wzmacniaczach.

I o to mi chodzilo, zeby pokazac co jest takim minimum.
A doskonale wiem o kablach i ich cenach, podobnie jak koniecznosci wytlumienia.
Radio mam juz ok, teraz odbuduje budzet po sylwestrze na glosniki.
Ale juz ciagnie mnie dalej :)

Poprostu chcialem tylko wiedziec czy da rade za te pieniadze wykorzystac mozliwosci glosnikow za ktore na moje realia bede musial wtopic kupe siana.

Narazie sobie odpuszcze tamat wzmacniacza w takim wypadku.

Jeszcze raz WeSoŁyCh ŚwIąT wszystkim miłośnikom Madzi ;)
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2005, 02:32
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX-3 1.6 '92

Postprzez mario709 » 23 gru 2005, 02:05

Ralf a ja jak na amatora przystalo zastanawialem sie gdzie mozna takie bydle zamocowac <lol> , tyle ze mi do przednich drzwi bylby potrzebny :]

Pozdro!
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2005, 02:32
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX-3 1.6 '92

Postprzez RALF_Piastów » 23 gru 2005, 13:39

myślałem nad zamocowaniem go na podsufitce ... był by to typowy PIMP MY RIDE <lol> :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 cze 2005, 23:00
Posty: 57
Skąd: Piastów
Auto: jeździ bokiem

Postprzez mario709 » 11 sty 2006, 01:49

Z tym cara audio powoli kulam sie do przodu :>
Clarion juz piknie gra, wlasnie dostalem przesylke z media centrum PowerBass PB CK-6v2 (czytajac wiele opini o glosnikach zdecydowalem sie wlasnie na nie).
Chcalem zamiescic zdjecia, ale widac na tyle kiepski ze mnie komputerowiec ze nie wiem jak :(
Opcja img wymaga podania sciezki, a nie mam zdjec na zadnej stronie w necie:(


A moje pytanie pozostaje teraz jedynie jeszcze co do kwestii wzmacniacza (chcialbym wydac na nieg do 400zl – nowa opcja,zakup poczatek lutego <jupi> )

Wzmacniacz jedynie pod te powerBass PB CK-6 (75W RMS), dwukanałowy gdyz na 100 % nie bede wrzucal skrzynki do bagaznika przez dluuuugi czas.

Moje zapytanie jest dokladniej o wzmacniacz , ktory wybralem po glugich wieczorach czytania roznych wypowiedzi z roznego rodzaju forum, a mianowicie:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=80745363

Jak zdazylem sie zorientowac, zajeb... panowie na allegro wklejaja moce RMS ale podawane przez producenta przy napieciu 13,8V , przy 12V wygladaja one zdecydowanie inaczej :(
Signata znalazlem nawet test (szwedzki wprawdzie) tego wzmacniacza i prawdziwe moce przy zroznicowanym napieciu – wypada bardzo dobrze:) Chcialem wkleic zdjecie jego wnetrza dla fachowcow (poddac je ocenie- gdyz dla mnie to czarna magia), ale jak juz pisalem nie potrafie wklejac zdjec na forum – tylko bez smiechow prosze!!

Pozdrawiam!
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2005, 02:32
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX-3 1.6 '92

Postprzez Xionc » 11 sty 2006, 11:35

Signat jest wart swojej ceny, zreszta w MediaCentrum tez go sprzedają i pewnie tez jakąs znizke wyprosisz :) A co do zasilania, to podczas pracy silnika masz na klemach około 14V a podczas postoju około 12V, dlatego nie przejmuj się tak bardzo tym parametrem ;)
Pozdrawiam,
Xionc Krzysztof :)

Moje byłe: 2 x 323BG | 2 x 323BA | 1 x Xedos6 CA | 1 x Mazda6 GG | 1 x Mazda6 GH
statusTest
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 cze 2004, 23:25
Posty: 2479 (5/23)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda CX-7 2.3T AT AWD '08

Postprzez mario709 » 12 sty 2006, 01:04

A to znow moja gafa :D Panowie z allegro sorry <diabełek>

Zrobilem rysunek wykonawczy pierscieni z MDF i rano jade do stolarza (rodzina :) ) i podlaczam zestawik.

A media centrum bardzo mnie zaskoczylo, ponoc skonczyly sie PowerBass-y, wlasciciel mial zamawiac (spodziewalem sie dlugich zmudnych oczekiwan) i z duzym dystansem podchodzilem do wypowiedzi we wtorek beda u pana, nadszedl wtorek i byly <jupi> To nie reklama, tylko dziele sie swoja radoscia <lol>

A wzmacniacz Signata zbiera wszedzie (choc tego niewiele) bardzo dobre noty (w tej kategori cenowej i mocowej), stad pewnie nawet nie bede juz dalej poszukiwal, tylko czekal na kase i dzwonil do media.

Pozdrawiam!
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2005, 02:32
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX-3 1.6 '92

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje

cron