Voice Kraft 2 Kanały 400W MOSFET

Wszystko o modyfikacjach i budowie nagłośnień naszych aut.

Postprzez dex-ter » 25 paź 2005, 18:31

po I jako jedyny porównales mój sprzęt do totalnego badziewia,każdy inny uważa że za te pieniądze jakość dzwięku nie jest zła.

po II mi mama pieniędzy niedaje i sam musze sobie na sprzęt zapracować

po III jeżeli chcesz się wypowiadać czy dany wzmacniacz jest zły czy dobry to weź sobie najpierw książke i przeczytaj co to wogóle jest wzmacniacz :D
PRAWIE jak Mazda
PRAWIE robi wielką różnicę
Początkujący
 
Od: 5 paź 2004, 12:25
Posty: 26
Skąd: Kanie
Auto: Mazda 323f BG 1.6 8v 91r LPG

Postprzez Xionc » 25 paź 2005, 20:18

dex-ter napisał(a):po III jeżeli chcesz się wypowiadać czy dany wzmacniacz jest zły czy dobry to weź sobie najpierw książke i przeczytaj co to wogóle jest wzmacniacz


ej, no nie chciał bym wchodzić między młot a kowadło, ale wielu ludzi gołym uchem odróżni "dechę" od soczystego brzmienia, a jak im pokażesz schemat to popukają się w głowę. Jak zrobią takiego scala to będzie pobierał 12V i grał wyśmienicie bez przetwornicy i na elementach z tolerancją 20%, przy czym będzie kosztował 10zł to na pewno przyznam że gra wyśmienicie ;)
Pozdrawiam,
Xionc Krzysztof :)

Moje byłe: 2 x 323BG | 2 x 323BA | 1 x Xedos6 CA | 1 x Mazda6 GG | 1 x Mazda6 GH
statusTest
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 cze 2004, 23:25
Posty: 2479 (5/23)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda CX-7 2.3T AT AWD '08

Postprzez P0L4K » 25 paź 2005, 22:19

dex-ter napisał(a):po I jako jedyny porównales mój sprzęt do totalnego badziewia,każdy inny uważa że za te pieniądze jakość dzwięku nie jest zła.

blagam Cie pogadaj z kims kto sie zna na car audio
ehhh takie sa "uroki" zycia na wsi,nie wazne jak,byle glosno


dex-ter napisał(a):po II mi mama pieniędzy niedaje i sam musze sobie na sprzęt zapracować

do[regulamin przyp.red.]s pi[regulamin przyp.red.]e uszu,to czemu w wakacje wracalem o 6 rano do domu,trzezwy??Dla inteligentnych – moja Matula pracuje w strazy miejskiej


dex-ter napisał(a):po III jeżeli chcesz się wypowiadać czy dany wzmacniacz jest zły czy dobry to weź sobie najpierw książke i przeczytaj co to wogóle jest wzmacniacz


nie musze czytac ksiazki zeby stwierdzic ze Twoje glosniki graly czysciej przed tym wzmakiem niz pod nim.Skoro z Ciebie taki znawca literatury to wpierw sam poczytaj o podlaczeniu wzmaka,wszedzie wyczytasz ze nalezy podlaczyc pod aku a nie pod radio !!!!!!!!
Główno-dowodzący LOŻY VIP'ów
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2004, 12:23
Posty: 1124
Skąd: Warszawa
Auto: Passat B7

Postprzez mbmaster » 22 lis 2005, 20:08

To tak sie wogole da? :D :P <lol>
Zoom zoom Zoom
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy Tuning i modyfikacje