Matador Tuning Party 2006 – Hradec Králové

Postprzez Pit » 9 kwi 2006, 17:33

Obrazek

Obrazek

...łączymy się w Jarocinie, na jakiejś stacji – będzie najwygodniej :)

Odległości:
Bydgoszcz – Hradec Králové –> 440 km
Poznań – Hradec Králové –> 360 km


http://www.tuningparty.cz/pl_main.php

Grupa Kujawska (wstępny rozkład zespołów)

1. MX-5 (Fiveopac)
Edyta, Fiveopac

2. MX-6 (Piotruś)
Marzenka, Piotruś, Kudłaty

3. 626 (Sanders)
Lusia, Sanders, Justynka, Malico

Grupa Wielkopolska
Bimbak
Winetou
MiHaŁ
MANIX

Grupa pomorza zachodniego:
Bartezm + Doti
Frantz + Pluszak
Wodzu ?
Oczko ?

Reszta Świata
Gajnek
LoB
wojciech31
KyRy
leondarkis
Monissia
Klawy323
ART
Marco81

Miejsca spotkań i podłączania grup:

Bydgoszcz, Hala Łuczniczki –> Piątek 30.06.2006, godzina 6:00
Jarocin, pierwsza stacja po prawej stronie ZA Jarocinem, godzina ~9:00
Wrocław, parking NORAUTO (koło Auchan) ZA Wrocławiem, godzina ~12:00
Kudowa-Słone, Przejście Graniczne, parking marketu po lewej ZA granicą ~??:?? (tanie zakupy!) :D
Ostatnio edytowano 28 cze 2006, 14:17 przez Pit, łącznie edytowano 28 razy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez MANIX » 9 kwi 2006, 17:38

chętnie chętnie ale troche daleko :(
Była Mazda 323F BA GT 2.0 V6 teraz jest BMW 320 e36 niestety markę zdradziłem ale w klubie zostaje i dalej kocham Mazdę
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 sty 2006, 19:18
Posty: 125
Skąd: Wolsztyn
Auto: BMW 320, Honda CBR 11000 XX

Postprzez farciarz » 9 kwi 2006, 18:16

Obecny !!!! <diabełek> <diabełek> <diabełek>
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez Winetou » 9 kwi 2006, 18:17

ja zgodnie z ustaleniami melduje swoja obecnosc :)
ZDOBYWCA STRON 6, 323, 626, 929 <faja>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2005, 18:06
Posty: 1741
Skąd: raz tu raz tam...
Auto: MX-3 KF, Honda CBR600F4i

Postprzez Bimbak » 9 kwi 2006, 18:19

Zaznaczyłem w kalendarzu ;)
Pozdrawiam, Tomek

Drinking wine and killing time
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 17 maja 2005, 20:55
Posty: 3093 (23/152)
Skąd: Śrem
Auto: ponton i dziadkowóz, Moto: lyter

Postprzez mX-MEN » 9 kwi 2006, 18:24

Na dzień dzisiejszy obecny :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lis 2005, 13:02
Posty: 1123
Skąd: Koneck
Auto: Xedos 6 KF '94 / B 1600 '83 / Vivaro 1,9DI '03 / Fazer1 '11 /

Postprzez LoB » 9 kwi 2006, 19:15

bede na 99%, z ziomami z Gliwic :]
Obrazek
6,2s –> 100km/h
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 lut 2004, 00:59
Posty: 463
Skąd: Gliwice
Auto: Coupe R6

Postprzez Pit » 9 kwi 2006, 19:24

LoB napisał(a):bede na 99%, z ziomami z Gliwic :]

fajowo :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez ravo » 9 kwi 2006, 19:25

o przez wroclaw :))) ja narazie nic nie wiem bo auta nie mam :((
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Pit » 9 kwi 2006, 19:34

ravo napisał(a):o przez wroclaw :))) ja narazie nic nie wiem bo auta nie mam :((

...zabookuj sobie gdzieś miejsce i jedziemy :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Gajnek » 9 kwi 2006, 21:29

Ja na 90% tez sie wybieram, pewnie jeszcze ktos ze mna sie wybierze z klubu.,
Jak cos umówimy sie w kudowie na przejsciu bo my bedziemy walic pewnie na Nysa,Kłodzko,Kudowa
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2005, 21:00
Posty: 332
Skąd: Gliwice / Dąbrowa Górnicza
Auto: Mazda 626 cronos 2.0i 95r.

Postprzez farciarz » 9 kwi 2006, 21:46

ravo...spoko...narazie dostrajamy ekipę z Bydzi...więc sądzę, że u nas się cosik miejsca znajdzie gdybyś jeszcze nie nabył nowej Madzi :D
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez ravo » 9 kwi 2006, 21:51

farciarz napisał(a):ravo...spoko...narazie dostrajamy ekipę z Bydzi...więc sądzę, że u nas się cosik miejsca znajdzie

:))
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Pit » 9 kwi 2006, 21:55

LoB napisał(a):bede na 99%, z ziomami z Gliwic :]


Gajnek napisał(a):Ja na 90% tez sie wybieram...

...czyli mamy już drugą nitkę, która frunie z południa Polski <jupi>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Sokool » 9 kwi 2006, 22:04

Kto wie, może sobie zrobię prezent na urodziny :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2004, 18:10
Posty: 2737 (1/10)
Skąd: Tychy
Auto: na gaz

Postprzez Puhcio » 9 kwi 2006, 22:06

Ja niestety odpadam w przedbiegach :(
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez Fiveopac » 9 kwi 2006, 22:14

Matador Tuning Party ad 2005 czyli to se nevrati (przez najblizszy rok) :-D

Okolo 6.30 upchalismy znajomych na tyl auta i zaladowanym po brzegi bagaznikiem ruszylismy na podboj Czech.
Wybralismy droge na skroty i dzieki temu nadlozylismy 100km drogi po zakreconych jak swinski ogon drogach. Za to nieoczekiwanie udalo sie oryginalnie wbic do kudowy od tylu, droga ktora odwazali sie jezdzic tylko i wylacznie rowerzysci.
Po bardzo pozywnej pizzy w kudowie po ktorej kazdemu chcialo sie haftowac, ruszylismy z piskiem dziewczyn w strone granicy.
Panowie w mundurkach nawet nie raczyli obejrzec naszych paszportow, qmali po co my tu ;)
Po drodze jacys polacy grzebali cos pod autem inni dolewali wody do chlodnicy. Jakis czech na rowerku przylozyl z dyni w betonowy garaz. Klimat jak w polsce...
Do Hradec Kralove jest jakies 50 km od granicy, jedzie sie prosto jak w pysk strzelil. Przed HK byly kierunkowskazy na zlot i ciezko bylo nie trafic. I tak zabladzilismy i musielismy sie cofac.
Wjazd na teren zlotu byl zaskakujaco waski ale wpuszczanei aut odbywalo sie sprawnie. Do auta podchodzily laski (z 7 sztuk) i nie wychodzac z auta placilo sie kase, dostawalo nalepke na auto, bilety dla osob i kartke z numerem uczestnika.
Pierwsze wrazenie bylo takie ze teren imprezy jest wielki. Pelno straganow i aut. Byl to dopiero piatek a aut do tej pory wjechalo ok 2500 (w sobote bylo ich 4x tyle). Wszedobylskei polskei flagi i znane kawalki z glosnikow w ojczystym jezyku. Polska rulezzz :D
Osiedlismy w strategicznym miejscu pod plotem i w poblizu toi toi (ktorych tez bylo spora masa). Smietnikow niestety nie bylo i niestety w sobotni wieczor cala okolica wygladala jak jeden smietnik.
Ochrony tez nie bylo. Byli jedynie organizaotrzy / ochotnicy poubierani w pomaranczowe kamizelki z krotkofalowkami. O dziwo to wystarczylo by byl spokoj i kultura. Widocznei Czesi sami z siebie sa spokojni i w przeciwienstwie do Polakow po wypiciu alkoholu nie wlacza im sie tryb agresora. Caly czas mialem wrazenie ze ta rownowaga zaraz runie i zacznie sie rzez. A tu niespodzianka. Nawet nikt na nikogo nie trąbił. Co wiecej, na plycie lotniska byly poukladane z opon dwa ronda i o dziwo wszyscy sie stosowali do zasad ruchu kolowego!! Nawet o 1 nocy wszyscy grzecznie jezdzili wokol tych niby-rond kierujac sie w obrana strone. Szok.
Przeszlismy sie po okolicy, pierwsze co rzuca sie w oczy tu to ze 60% aut to skody. I to wiekszosc przedpotowych. Oni naprawde kochaja te samochody.

Poziom tuningu jest podobny jak u nas natomiast ilosciowo bija nas na glowe. Bylo na co popatrzec w duzej ilosci i jakosci. Foty tego nie oddadza. Nie dotarly jeszcze do Czech spinery, natomiast drzwi LSD byly stosowane na potege.

Obrazek

Obrazek

Sliczne lakiery, odwazne stylizacje. Bylo tam wszystko. Nawet motocykle al'a Jassie James i oldtimery. Podobnie jak na ats byl tam polo luporacing i pyromaniac.

Obrazek

Obrazek

Opony byly palone jedynie na wyznaczonym placu , mocno obsadzonym kibicami i wszyscy sie do tego stosowali (zeby bylo smieszniej, polowa aut ktore wjezdzalo na ten plac zjedzalo o silach ludzi pchających :lol: ). Gumy byly palone na tym placu 24h na dobe a chetnych nie brakowalo, czekali grzecznie na swoja kolej.
Rozbilismy namioty, obstrykalismy auta, wyczailismy ze akcesoria tuningowe maja o jakies 40% tansze a tlumiki sportowe na straganach (dla ktorych byla przeznaczona cala alejka) to w 99% KM lub WM made in poland :lol:
Mozna bylo nawet kupic sobie kielbasy. Ceny napojow nie byly tak psychicznie chore jak na ats'ie a gastronomia byla bardzo rozbudowana i nikt glodny i spragniony nie chodzil.

Obrazek

Wieczorem obejzelismy pierwsze przymiarki do 400m i popisy kaskadera na motycyklu.
Gdy sie sciemnilo na żer wyjechaly wszystkie auta ze stroboskopami/ neonami/ miotaczmi plomieni i lansujac sie po calym terenie imprezy dawaly niezwykly pokaz iluminacji. Parktycznie cala impreza ozyla dopiero po zachodzi slonca. Niesamowity klimat.

Obrazek

Ok godz 22.00 cala impreza targnely dzwieki Ramstein'a ktore mocno wryly sie w psychike Koziego ktory dlugo po tym podspiewywal "DDDDDDUUUUUUUUU HAAAAAAAAASSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTT" (nawet obudzony w srodku nocy ;) )

Obrazek

Zmeczeni rykami metalowcow z niemiec ktorzy zostali zastapieni jakimis dj'ami , poszlismy delektowac sie zakupionymi w markecie czeskimi pifkami :)
Ok 7.00 rano zlozylem sie do namiotu i mimo ze towarzystwo okropnie chrapalo udalo sie w koncu zasnac.

Kolo 12.00 w sobote udalismy sie z Kozim na obdukcje nowych bryk ktore zapelnily soba kazdy wolny cm terenu. Goraco bylo jak cholera, ciezko bylo wytrzymac.
Ok 18.00 pojechalismy do wynajetego pensjonatu na odkażanie. Wrocilismy ok 22.00 na wieczorny lans po imprezie. Pelno polskich flag, masa polakow kibicujachy przejezdzajacym samochodom a w szczegolnosci serdecznie witajacych wszystko co bylo n apolskich blachach. Az rece bolaly od witania sie z kazdym. NIESAMOWITA atmosfera braterstwa (inaczej nie mozna tego okreslic), szkoda ze na wlasnym terenie nie potrafimy sie tak bawic :(
O dziwo Polacy nie zachowywali sie jak ostatnie wsiuny i trzymali poziom. Bardziej od polakow swirowali czesi, al ewiadomo, sa na swoim ;)
Po wyjezdzeniu 10 l benzyny, ok 2.00 wrocilismy do pensjonatu by w koncu zaznac troche snu...
W niedziele szybka zrzutka z Kozim na zupe i winietke i strzalke do Pragi coby sie odchamić.

Blisko bylo , bo tylko 100km a wrazenia wyniesione z tego miasta sa nei do opisania. Warszawa przy Pradze wyglada jak wersja beta demo :lol:
W ciagu 3 dni nastukalismy 1400 km, wypilismy kilka dobrych piw i zaznalismy imprezy jakies w Polsce nigdy nie bedzie. Mam nadzieje ze za rok udamy sie tam w wiekszym gronie bo ta impreza jest warta kazdej wydanej na nia zlotowki.


EDIT: Dorzucilem kilka fotek :

Sporo na zlocie bylo aut japonskich, prawie tyle co niemieckich. A o fantazje Czechow nie ma co sie juz martwic ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zgadujcie, co to za auto :

Obrazek


Amerykanskie muskuły :

Obrazek


A to mi sie szczegolnie podobalo ;)

Obrazek


A to z kolei Koziemu :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Królestwo za Kobre ...

Obrazek


Po prostu dzieła sztuki. Myślelismy ze nie pozbieramy szczęk z trawy jak zobaczylismy te namalowane grafiki.

Obrazek


Pojazdy ktore w ciagu 9 sekund teleportowaly sie 400metrow dalej

Obrazek


made in poland :)

Obrazek


Strach sie bac :D

Obrazek


impreza na calego, policja przy wyjezdzie z imprezy sprawdzala trzezwosc kierowcow. Ja tez sie zalapalem na dmuchanie balonika 8)

Obrazek


fire walk with me :lol:

Obrazek


fiat cinquecento ;)

Obrazek

EDIT 2: Dorzuciłem na szybko skleconą panorame. Kolorowe kropki oznaczaja:

zielona – sektor straganow z gadgetami, gastronomia itp
niebieski – tor na 400 m
czerwony – sektor w 99% opanowany przez Polaków ;)
tam gdzie siwo – plac do palenia gumy :D
żółty – tu sie osiedlil Fiveopac :-D

http://www.opony.witam.net/temp/czechy/panorama_big.jpg
Less roof, more fun
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 20:07
Posty: 4296 (8/31)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Postprzez karaś » 9 kwi 2006, 23:43

Cholera koliduje mi jak diabli z wyjazdem nad nasze baltyckie morze, ale co tam – FIVE tak zachwala, ze nie moze mnie ominac ta imprezka :D. O ile oczywiscie Sanders i Lusia zniosa moja pijacka, a co gorsza "rozdwojona persone" na pokladzie swojej Madzi ........
Przekonaliscie mnie chlopaki, nad morze dojade z jednodniowym poslizgiem, o ile zostane przygarniety przez Sandersow ;).

P.S. Patryk, duzy namiot zalatwie, tak wiec spok bedziemy mieli gdzie spac, pamietaj tylko zeby przekonac Lusie, zeby spala z dziewczynami "na salonach" :D.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lip 2004, 15:15
Posty: 472 (0/1)
Skąd: Bydgoszcz

Postprzez Boris86 » 10 kwi 2006, 01:02

Niestety....bede od 2 tygodni poza Krajem...
Ale w zeszłym roku byłem i było niesamowicie...
A złożyło sie tak że w ten sam weekend odbywał sie "super racing weekend" na torze Brnoz wyścigami klasy GT...Bajka... wiec Pt. i Sob. spedziłem na Hradku a Niedziele na Brnie....

Weekend niepowtarzalny.... niesamowicie żałuje że ominie mnie w tym roku.

Fiveopac napisał(a):wjechalo ok 2500 (w sobote bylo ich 4x tyle)

Zgadza sie ...wieżdzając wieczorem ekipa Łódź dostała nr. 100XX

Fiveopac napisał(a):Po drodze jacys polacy grzebali cos pod autem inni dolewali wody do chlodnicy.

Jeśli był to Morski Mitsu Colt to wiem co to za autko...bo siedziłęm na prawym fotelu.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2004, 00:03
Posty: 1154 (0/5)
Skąd: Łódź
Auto: 323 BG KL V6
RX-8 Pandem v12
RX-8 RB25DET Neo
RX-8 R3
300ZX Strosek
Viper GTS
Cuda TT
Crossfire SRT6
Corvette C5
E30 325cabrio, E39 523

Postprzez KyRy » 10 kwi 2006, 22:17

Widze, że obraliście trase przez moją kotline :) (bo inaczej raczej się nie opłaca ;) ).
Jeśli mozna to podłączyłbym się do Was swoim MXem na CPNie tuż za Kłodzkiem :D
Mam nadzieje, że jeszcze się jakoś zgadamy.
Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 mar 2006, 15:02
Posty: 2302 (0/3)
Skąd: Kotlina Kłodzka
Auto: są:
121 1,3 92
Mx-5 1,6 95
Mx-5 1,8 96
Mx-5 1,6 92
Mx-5 1,6 93
były:
Mx-5 1,6 89
Mx-5 1,6 93
Mx-5 1,8 97
Mx-5 1,6 95
Mx-5 1,8 97
Mx-5 1,6 96
Mx-5 1,6 94
Mx-3 1,6 95
Mx-3 1,8 92
M5 2,0 05
Xed6 2,5 95

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów