WARSZAWA – Usmiech Mazdy dla dzieciaków 2011

Postprzez Lulka » 27 maja 2011, 09:59

dla dzieciaków przydałoby się mieć jakieś słodycze- tylko nie czekoladowe- żelki, cukierki, ciasteczka

nie znalazłam informacji o tym co za atrakcje będą dla dzieci w wieku 2,5-10 lat, które to nie będą mogły wziąć udziału w zabawie na kartach.

Czy jakieś gry i zabawy zostały przygotowane?
Czy jest jakiś plan działania tzn. co kto robi i za co jest odpowiedzialny już na miejscu?

można by pomyśleć o kupieniu farbek do twarzy i malowaniu maluchom buziek :) maja z tego wiele radochy ...

i koniecznie baloniki :) dzieciaki je uwielbiają :) i szkoda że nie mamy clowna :)

Amroz karkówkę trzeba przygotować przynajmniej w sobotę wieczorem żeby się zamarynowała... z kilograma karkówki ( około 25 zł) wychodzi około 12 kotletów.. jeśli chodzi o warzywka to najlepiej mieć w michach pokrojone górki i pomidory :) trzeba tez pomyśleć o tym na czym będą jedli i ewentualnie podjechać do Makro i zakupić plastikową/papierową zastawę ( mogę udostępnić kartę do Makro ewentualnie udać się z kimś na zakupy)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez Wodnik » 27 maja 2011, 10:09

Myśle że nie ma co sie rozpędzać bo budżet pęknie ;P
Zwłaszcza jeśli weźmie się na warsztat "gotowe zestawy grillowe". Jeżeli ktoś jest w stanie zrobić marynate jakąś(a wybitnych zdolności do tego nie trzeba) to znacznie taniej będzie kupić osobno mięso i reszte składników i zakisić samemu:) Nie trzeba nic kroić i cudować więc pracochłonne to nie będzie.Potrzeba tylko miejsca w lodówce. Może nawet znajdzie się dobra dusza która sałatki jakiejś zrobi troche? Kiszone ogóry świetny pomysł.Wystarczy tylko podać i już jest "popychadło" do mięsiwa:)
Widze że Lulu podobnie kombinuje(posta na dole nie było jak pisałem swojego). Biorąc pod uwage wiek tych "dzieciaczków" to clown raczej nie będzie miał wzięcia. Baloniki w sumie zawsze nastrój wprowadzają a koledzy coś wspominali że na mens day będa gadżety zbierać to może i baloniki będą :P
Ostatnio edytowano 27 maja 2011, 10:15 przez Wodnik, łącznie edytowano 2 razy
[img]http://i59.tinypic.com/2h4m720.jpg[/img
Forumowicz
 
Od: 16 lut 2011, 15:37
Posty: 989 (4/28)
Skąd: Okolice Warszawy

Postprzez Lulka » 27 maja 2011, 10:12

WodnikSzuwarek napisał(a):Myśle że nie ma co sie rozpędzać bo budżet pęknie ;P
Zwłaszcza jeśli weźmie się na warsztat "gotowe zestawy grillowe". Jeżeli ktoś jest w stanie zrobić marynate jakąś(a wybitnych zdolności do tego nie trzeba) to znacznie taniej będzie kupić osobno mięso i reszte składników i zakisić samemu:) Nie trzeba nic kroić i cudować więc pracochłonne to nie będzie.Potrzeba tylko miejsca w lodówce. Może nawet znajdzie się dobra dusza która sałatki jakiejś zrobi troche? Kiszone ogóry świetny pomysł.Wystarczy tylko podać i już jest "popychadło" do mięsiwa:)


ja mogę przygotować karkówkę <czarodziej> nikt nigdy na klubowych grillach nie narzekał na jej smak :) wręcz przeciwnie :)

mięso, kiełbasę, kurczaki, warzywa i wszystko inne moim zdaniem najlepiej kupić w makro, jest dużo taniej <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez Wodnik » 27 maja 2011, 10:18

Wiedziałem że ktoś z dobrym serduszkeim się zgłosi:). No to karkówe juz mamy. Ja tego kurczaka postaram sie nie zapsuć. Jeszcze kogoś kto sałatki zrobi nam potrzeba i mamy bufet gotowy.
[img]http://i59.tinypic.com/2h4m720.jpg[/img
Forumowicz
 
Od: 16 lut 2011, 15:37
Posty: 989 (4/28)
Skąd: Okolice Warszawy

Postprzez CezaR83 » 27 maja 2011, 10:25

WodnikSzuwarek napisał(a):Jeszcze kogoś kto sałatki zrobi nam potrzeba

Pogadam z Mamą ;) pewnie bedzie zadowolona :)
Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha, należy
odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która
brzmi "Pies To Je*ał"
Zawsze kiedy piszesz głupie posty, Bóg zabija Kotka!

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2008, 17:47
Posty: 2111 (50/10)
Skąd: 100lica
Auto: Jest: M3 BK A+ 1.6 MZCD
Bedzie: BP eSkyX AT FWD

Postprzez Lulka » 27 maja 2011, 10:26

jeśli mama Cezara nie będzie chciała to zrobię i sałatki :) no problemo :)

a może mi ktoś na moje pytania z pierwszego posta na tej stronie odpowiedzieć?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez CezaR83 » 27 maja 2011, 10:36

Lulu napisał(a):a może mi ktoś na moje pytania z pierwszego posta na tej stronie odpowiedzieć?

Ma być zabawa z kredą na chodniku, mini tenis, konkurs plastyczny dla najmłodszych i moze cos jeszcze... tymi sprawami interesują sie Panie nell8 i riśta, pisz do nich jak masz pomysły.
Plan działania [wstępny] ustalaliśmy we wtorek, ale nie mam przy sobie tej kartki wiec nie napisze ci dokladnie ale wiem ze dziewczyny zajmuja sie konkursami i zabawami. W najbliższy wtorek znowu zweryfikujemy czym i kto moze sie zając.
Ostatnio edytowano 27 maja 2011, 10:42 przez CezaR83, łącznie edytowano 1 raz
Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha, należy
odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która
brzmi "Pies To Je*ał"
Zawsze kiedy piszesz głupie posty, Bóg zabija Kotka!

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2008, 17:47
Posty: 2111 (50/10)
Skąd: 100lica
Auto: Jest: M3 BK A+ 1.6 MZCD
Bedzie: BP eSkyX AT FWD

Postprzez Lulka » 27 maja 2011, 10:40

nie no :) jak dziewczyny ogarniają to spoko luz :) po prostu czytałam wszystkie strony dość szybko i mogłam przegapić :) dzięki Cezar :P


mogę dostarczyć ryzę papieru :)

takie kartony do flip czarta do malowania na nich :)

papier klejący na którym można by napisać dzieciaków imiona i poprzyklejać im do bluzeczek żeby nie trzeba było ich wołać na "ej TY !"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez AmRoZ » 27 maja 2011, 10:56

Lulu ... masz pomysły wpadnij we wtorek, bo to będzie ostatnie spotkanie przed naszym eventem, i musimy wszystko pozapinać na ostatni guzik, pojedziesz z nami na zakupy w weekend ;) czy tam w piątek zebyśmy wiedzieli co mamy Ci kupić co zabierzesz do siebie i przygotujesz :D ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Lulka » 27 maja 2011, 11:05

AmRoZ napisał(a):Lulu ... masz pomysły wpadnij we wtorek, bo to będzie ostatnie spotkanie przed naszym eventem, i musimy wszystko pozapinać na ostatni guzik, pojedziesz z nami na zakupy w weekend ;) czy tam w piątek zebyśmy wiedzieli co mamy Ci kupić co zabierzesz do siebie i przygotujesz :D ...


ok pojadę na zakupy nie ma problemu :)

no miałam być w miniony wtorek ale przed ślubem to ciężko z wyłuskaniem wolnego czasu <glupek2> ;P postaram się być w następny :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez riśta » 27 maja 2011, 11:44

Lulu napisał(a): nie znalazłam informacji o tym co za atrakcje będą dla dzieci w wieku 2,5-10 lat, które to nie będą mogły wziąć udziału w zabawie na kartach


Z tego co się orientuje wszystkie dzieci mogą wziąć w tym udział, tor jest na to przygotowany.

Lulu napisał(a):Czy jakieś gry i zabawy zostały przygotowane?
Czy jest jakiś plan działania tzn. co kto robi i za co jest odpowiedzialny już na miejscu?


Jakiś zarys powstał, choć na pewno czeka nas jeszcze dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Na wtorkowym spocie padło wiele pomysłów, teraz trzeba zastanowić się nad ich realizacją. Kto? Co? I jakiego asortymentu do tego potrzebujemy. Lulu, rozumiem, że Twoja dociekliwość ;) świadczy o chęci zaangażowania się w zabawy z najmłodszymi :D

Lulu napisał(a):można by pomyśleć o kupieniu farbek do twarzy i malowaniu maluchom buziek :) maja z tego wiele radochy ...


Dzisiaj dostanę odpowiedź od kumpeli, która zajmuje się malowaniem buziek na imprezach dla dzieci organizowanych u mnie w klubie. Niestety często pracuje w weekendy ale obiecała, że zrobi wszystko co w jej mocy by zjawić się na akcji.

Lulu napisał(a): i koniecznie baloniki :) dzieciaki je uwielbiają :)


baloniki też da się załatwić, wszakże będą one z logo Szkoły Tenisa Tie Break... mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko temu :>
"Życie nie jest mierzone ilością oddechów jakie bierzemy ale momentami i miejscami, które zapierają nam dech w piersiach."
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 20 maja 2011, 11:40
Posty: 88 (7/0)
Skąd: Katowice/Warszawa

Postprzez AmRoZ » 27 maja 2011, 12:09

riśta napisał(a):baloniki też da się załatwić, wszakże będą one z logo Szkoły Tenisa Tie Break... mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko temu :>


Balon to balon a czy tam będzie logo mazdy czy tie break'a nie ma różnicy :D
Ostatnio edytowano 27 maja 2011, 12:54 przez AmRoZ, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez riśta » 27 maja 2011, 12:18

AmRoZ napisał(a):Balon to balon a czy tam będzie logo mazdy czy tie break'a nie ma różnicy :D


super :D bałam się, że pozostanie nam opcja, która padła na spocie czyli... "baloników w opakowaniu wydębionych na promocji" ;)
"Życie nie jest mierzone ilością oddechów jakie bierzemy ale momentami i miejscami, które zapierają nam dech w piersiach."
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 20 maja 2011, 11:40
Posty: 88 (7/0)
Skąd: Katowice/Warszawa

Postprzez AmRoZ » 27 maja 2011, 12:54

Uwaga ! Info dla wszystkich ... dziś wieczorem pokaże się informacja na temat wielkiego konkursu Uśmiechu Mazdy dla Dzieciaków ! Dla wszystkich .... już teraz mogę powiedzieć że główną nagrodą będzie pokazanie się i zaprezentowanie swojej osoby na portalu smog.pl :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Szalotka » 27 maja 2011, 13:26

Nie wiem czy my jako Reprezentacja MazdaSpeed w piłce noznej bedziemy grali razem z dziecmi czy bedzie to na zasadzie ze dzieci grają same miedzy sobą a my bedziemy tylko atrakcją w naszych zacnych wdziankach. Jesli tak to trzeba skombinować gwizdek bo wtedy posędziuje ten mecz :)
Postaram sie zalatwic ale jesli ktos ma takie urządzenie to niech wezmie ze sobą ;)
Szalotka
 

Postprzez AmRoZ » 27 maja 2011, 13:40

Nie nie gramy albo my kontra oni albo mieszańca, bo zapewne jeszcze inne osoby będą chciały dołączyć do nas ... pomyślimy lub ustalimy to we wtorek :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Szalotka » 27 maja 2011, 13:46

AmRoZ napisał(a):Nie nie gramy albo my kontra oni albo mieszańca

Mieszaniec to głupio. Lepiej zagrac :
MAZDASPEED vs DZIECIAKI
Przecież i tak musimy przegrać ;)

AmRoZ napisał(a):pomyślimy lub ustalimy to we wtorek

Na ile mozemy sobie powolić. Czy porazka ma byc duza czy mala :D
Szalotka
 

Postprzez AmRoZ » 27 maja 2011, 13:48

obstawiam zakład 13-0 przegramy :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez CezaR83 » 27 maja 2011, 13:53

gromaciek napisał(a):Przecież i tak musimy przegrać

gromaciek napisał(a):Czy porazka ma byc duza czy mala

AmRoZ napisał(a):obstawiam zakład 13-0 przegramy

Mamy rzecz jasna doświadczenie w tym temacie, wiec to nie problem hahaha
Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha, należy
odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która
brzmi "Pies To Je*ał"
Zawsze kiedy piszesz głupie posty, Bóg zabija Kotka!

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2008, 17:47
Posty: 2111 (50/10)
Skąd: 100lica
Auto: Jest: M3 BK A+ 1.6 MZCD
Bedzie: BP eSkyX AT FWD

Postprzez Mazd Max » 27 maja 2011, 14:26

gromaciek napisał(a):
AmRoZ napisał(a):Nie nie gramy albo my kontra oni albo mieszańca

Mieszaniec to głupio. Lepiej zagrac :
MAZDASPEED vs DZIECIAKI
Przecież i tak musimy przegrać ;)

AmRoZ napisał(a):pomyślimy lub ustalimy to we wtorek

Na ile mozemy sobie powolić. Czy porazka ma byc duza czy mala :D


A czy mój syn – niektórzy go znają – Łukasz, mógłby stanąć u nas na bramce? Dzieciaki miałyby łatwiej w strzeleniu gola :D
Wysłane z poczty w Radzyminie
To ja http://www.youtube.com/watch?v=58549ffQXKY

Jeśli się obudziłeś w poniedziałek i nie boli Cię głowa oznacza to że jest środa.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2008, 11:47
Posty: 1927 (101/61)
Skąd: Radzymin/Wa-wa
Auto: Biała Dama GH
wcześniej BJ, GY oraz GG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów