WARSZAWA – Usmiech Mazdy dla dzieciaków 2011

Postprzez Szalotka » 6 cze 2011, 22:33

dominator7 napisał(a):wyrównaliście stan rywalizacji po meczu

Halo, halo :D Mecz i tak mielismy przegrać ;) I przegralismy :)
Szalotka
 

Postprzez Bartg » 6 cze 2011, 22:34

Dokładnie, chłopaki się starali jak mogli i przegrali :P Czekamy niecierpliwie na szerszą relację z gokartów <serduszka>
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 22:25
Posty: 7809 (21/118)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez Ania_TM » 6 cze 2011, 22:34

gromaciek napisał(a):
dominator7 napisał(a):wyrównaliście stan rywalizacji po meczu

Halo, halo :D Mecz i tak mielismy przegrać ;) I przegralismy :)


przecież krzyczałam wczoraj do Amroza – ile mu dali <lol> pewnie cukierkami go przekupili :P
Ania_TM
 

Postprzez Szalotka » 6 cze 2011, 22:38

Widzewianka_TM napisał(a):przecież krzyczałam

Sedzia nie dal sie przekupic na wywrotke :| Karnego nie było :D Ale zabawa była przednia i mokra :D
Szalotka
 

Postprzez Dominator » 6 cze 2011, 22:40

gromaciek napisał(a):
Widzewianka_TM napisał(a):przecież krzyczałam

Sedzia nie dal sie przekupic na wywrotke :| Karnego nie było :D Ale zabawa była przednia i mokra :D

A Wy niczym lokomotywa z wiersza Tuwima :D
...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2011, 23:36
Posty: 4908 (66/68)
Skąd: Bielsko-Biała/KR/KTA
Auto: Accord 8 2.2 gnojówka

Postprzez Szalotka » 6 cze 2011, 22:41

dominator7 napisał(a):A Wy niczym lokomotywa z wiersza Tuwima

Bo po meczu spieszylismy sie na kotlety przeciez :D
Szalotka
 

Postprzez Ania_TM » 6 cze 2011, 22:52

gromaciek napisał(a):
dominator7 napisał(a):A Wy niczym lokomotywa z wiersza Tuwima

Bo po meczu spieszylismy sie na kotlety przeciez :D


my wyszliśmy wcześniej, żeby je podgrzać :P

naprawdę wspominam miło zabawę :) cudowny piknik, miałam uczucie,że mam parę minut do domu, a tu ponad 130 km, ale warto było, dla dzieci i dla mazdowiczów :)
Ania_TM
 

Postprzez Szalotka » 6 cze 2011, 22:55

Widzewianka_TM napisał(a):a tu ponad 130 km, ale warto było, dla dzieci i dla mazdowiczów

Dla nich wszystko <spoko>
Od tego są dorosli ludzie :)
Ogolnie mowiąc to było SUPER :)
Szalotka
 

Postprzez nell8 » 6 cze 2011, 23:05

Lulu napisał(a): mi osobiście nie podobała się tylko jedna rzecz ... dziewczyny od nas deklarowały się że zrobią konkursy dla dzieciaków a uciekły na mecz ... <nie powiem> :|


Lulu, nie rozumiem powodów, dla których piszesz takie rzeczy na forum. Po co szukasz dziury w całym skoro ani przez chwilę żadne z dzieciaków się nie nudzilo, a całość wyszła lepiej niż ktokolwiek z nas się spodziewał <jupi>
Uważam, że z takim zażaleniem powinnaś zwrócić sie do mnie lub Justyny na PW. Poza tym wydaje mi się, że Twoje żale związane są bardziej z niewiedzą kto i za co był odpowiedzialny. Ponadto "atakowanie" kogokolwiek w aspekcie tak fajnej akcji, którą nam wszystkim udało się zrobić, jest co najmniej nie na miejscu... :|

Lulu napisał(a): dobrze że Karolina która miała zajmować się minitenisem stanęła na wysokości zadania i potrafiła zająć dzieciaki właśnie tym sportem ale także badmintonem czy zawodami z przeciąganiem liny .. <spoko> ;P <faja>


Miło, że zauważyłaś obecność Karoliny. Umknął Ci chyba jednak fakt, że nie byłoby jej tam gdyby nie Justyna. To samo dotyczy również Nataszki (malowanie buziek) i grillmana.
Lulu, na przyszłość... nie myl proszę organizacji z realizacją.

Tak jeszcze w ramach informacji – nie uciekłam na mecz, tylko poszłam tam robić zdjęcia, a osób zajmujących się maluchami było w tym czasie wystarczająco (i tu przede wszystkim duży szacun dla biondy <uklon> ). Po powrocie zajęłam się jeszcze organizacją konkursu wiedzy o motoryzacji i... sprzątaniem... o czy chyba wielu z nas zapomniało :(

Na zakończenie dodam tylko, że tak jak wspomniałam na wstępie WSZYSTKO wyszło dużo lepiej niż sądziliśmy i powinniśmy po prostu się z tego cieszyć – udało się, daliśmy radę i obyło się bez pampersów :D Czerpmy zatem z tego pozytywną energię na przyszłość <spoko> Czego nam Wszystkim życzę. Amen <serduszka>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2009, 14:12
Posty: 160
Skąd: Warszawa
Auto: 323f BA + MX-5 NAfl :D

Postprzez AmRoZ » 6 cze 2011, 23:07

Na kartach rywalizowali dzieciaki ze sobą, a my organizatorzy ze sobą :D zdjęcia powinny być przed 24 kilka do pokazania :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez mx6sc » 7 cze 2011, 00:21

gratuluje wszystkim zamieszanym w akcję wielkiego serducha było super patrzeć jak dzieciaki się bawiły oby kolejne imprezy były takie
pozdrawiam i dzięki że mogłem w tym uczestniczyć
Ostatnio edytowano 7 cze 2011, 01:29 przez mx6sc, łącznie edytowano 1 raz
mx6 ge kl,
323bf b6 R.I.P.,
323bf b6t 4x4,
probe fs,
xedos6 kf
mx-6ge kl,
mx-3 b6 sohc,
626 gd gt fe3n,
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2007, 20:25
Posty: 562
Skąd: brwinów
Auto: punto 1.4 8v......

Postprzez AmRoZ » 7 cze 2011, 01:22

Cudowna galeria zdjęć od Mikołaja ..... z dzisiejszych kartów !


https://picasaweb.google.com/kozaczov/0 ... ciakowRCW#
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Lulka » 7 cze 2011, 06:32

nell nie był to ani atak ani czepianie się ... zwykły komentarza czego zabrakło a co miało być, co można poprawić za rok ...nie musisz odbierać tego tak osobiście ...sama pisałaś na forum że macie przygotowane konkursy dla dzieci ...jak widzę ... nie mogę już nic napisać/ powiedzieć bo zawsze się coś komuś nie spodoba ...

szkoda .... czasem warto uczyć się na błędach i wyciągać wnioski na przyszłość.... tyle w temacie i przepraszam za OT

Amroz już pisałam że jesteś WIELKI !! !! !! ciekawe co wymyślisz na za rok :P sam sobie bardzo wysoko zawiesiłeś poprzeczkę :P ale myślę że z naszą niewielką pomocą ..damy radę :P <spoko> <jupi>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez Dominator » 7 cze 2011, 08:33

AmRoZ napisał(a):Cudowna galeria zdjęć od Mikołaja ..... z dzisiejszych kartów !

Kolejna porcja uśmiechu dla dzieciaków została odwzajemniona po wielokroc :) Świetne fotki, super organizacja na dzien wczorajszy. Szkoda ze nie mogłem uczestniczyć, ale ciesze sie razem z wami. AmRoZ <spoko> <jupi>
...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2011, 23:36
Posty: 4908 (66/68)
Skąd: Bielsko-Biała/KR/KTA
Auto: Accord 8 2.2 gnojówka

Postprzez bionda8 » 7 cze 2011, 08:51

dzięki Nell, ale szacun należy się WAM wszystkim! <spoko>



a może by tak.... za rok wziąć dzieciaki w góry na loty balonem albo małymi samolotami ew. szybowcami :] ???
JOY doesn't want to go home yet :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 cze 2010, 23:18
Posty: 67
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda Xedos 6 99'

Postprzez Lulka » 7 cze 2011, 09:01

bionda8 napisał(a):dzięki Nell, ale szacun należy się WAM wszystkim! <spoko>



a może by tak.... za rok wziąć dzieciaki w góry na loty balonem albo małymi samolotami ew. szybowcami :] ???


za rok to Amroz się przebierze za Clowna i wyskoczy z tortu żując pawełka :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez Szalotka » 7 cze 2011, 09:11

bionda8 napisał(a):a może by tak.... za rok wziąć dzieciaki w góry na loty balonem albo małymi samolotami ew. szybowcami

Jesli mozliwosci pozwolą to pewnie ze tak, a jesli nie to mozna zrobić festyn z prawdziwego zdarzenia w Aeroklubie Góraszka koło Wiązownej :)
To jeszcze daleka przyszłosc, ale mysle ze Andrzej juz bedzie wiedział co zrobić ;)
Szalotka
 

Postprzez CezaR83 » 7 cze 2011, 09:21

Ja chciałbym podziekować WSZYSTKIM zaangażowanym w dwudniową imprezę, bez was nie było by to mozliwe.
Niedziela wypadła na prawde Superowo, atmosfera prawdziwie rodzinna, wszyscy sie zintegrowaliśmy, nie wazne kto z jakiego klubu i regionu przyjechał, co poczuli też goście z Łodzi ;)

W poniedziałek za to moglismy poczuć zapach spalin, ryk silników, zapach spalonej gumy i zapach paliwa To wszystko razem wziete sprawiło to ze smyki długo tego nie zapomną <jupi>

Z małego pomysłu stworzył sie (mam nadzieje) projekt który przetrwa do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej :D

Jak na pierwszy raz bez doświadczeń w tego typu organizacji z naszej strony wyszło MEGA piękna Impreza. Dzieki.
Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha, należy
odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która
brzmi "Pies To Je*ał"
Zawsze kiedy piszesz głupie posty, Bóg zabija Kotka!

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2008, 17:47
Posty: 2103 (47/10)
Skąd: 100lica
Auto: Jest: M3 BK A+ 1.6 MZCD
Bedzie: BP eSkyX AT FWD

Postprzez nell8 » 7 cze 2011, 09:47

Lulu napisał(a): nell nie był to ani atak ani czepianie się ... zwykły komentarza czego zabrakło a co miało być, co można poprawić za rok ...

Lulu napisał(a): szkoda .... czasem warto uczyć się na błędach i wyciągać wnioski na przyszłość...

Lulu, co Ty piszesz – jakie poprawić?! Jakie zabrakło?! I przede wszystkim jakich błędach?! <co?> <co?> <co?> Może my byłyśmy na dwóch różnych imprezach, bo ja mojej wszystkie dzieciaki cały czas były czymś zajęte, szczęśliwe, uśmiechnięte i na pewno nikt sie nie nudził. A jeśli uważasz, że zamiast przejażdżek motorami i mx-5 lepiej byłoby posadzić dzieci przy stole i kazać im brać udział np. w konkursie plastycznym to... <nie powiem>

Lulu napisał(a): sama pisałaś na forum że macie przygotowane konkursy dla dzieci ...jak widzę ... nie mogę już nic napisać/ powiedzieć bo zawsze się coś komuś nie spodoba ...

Pokaż mi proszę w którym miejscu, bo nic takiego sobie nie przypominam... <co?> Przypominam sobie za to, że miałaś przynieść jakąś książeczkę o grach i zabawach dla dzieci... :>
Pisać możesz co chcesz, ale jeśli masz coś do kogoś to chyba właśnie po to są PW. Bo tak jak napisałam wcześniej, "atakowanie" kogokolwiek w aspekcie tak fajnej akcji, którą nam WSZYSTKIM udało się zrobić, jest co najmniej nie na miejscu... :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2009, 14:12
Posty: 160
Skąd: Warszawa
Auto: 323f BA + MX-5 NAfl :D

Postprzez Lulka » 7 cze 2011, 10:00

Nell ochłoń .. nie czepiłam się nikogo .. nie napisałam żadnego nicka .... do nikogo nie było poza Amrozem nic personalnie ... więc wrzuć na luz i nie naskakuj na mnie bo mogę zrobić się nie przyjemna .. a tego nie chcemy ... ciesz się sukcesem <jupi> <jupi> <jupi> .. i przestań już zachowywać się jak nożyczki ;p <glupek2>

ciesz się sukcesem kobieto a nie robisz niepotrzebny dym <cisza> <spoko> :D :] <diabełek>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów