Konsole – gry

Nasze hobby i zainteresowania, sprawy niemotoryzacyjne.

Postprzez Mateo_RX » 27 paź 2016, 19:52

szydel7 napisał(a):odnośnie Fify 17 to jak zawsze są błędy,a najgorzej to jest w trybie FUT. Możesz dominować cały mecz a przeciwnik zrobi jedna wrzutkę z rożnego i GOL oraz po meczu bo potem ustawi drużynę "Autobus w defensywie" i po grze.


Ja mam wrażenie, że niektóre mecze są ustawione po prostu. Masz przegrać i tyle, Możesz oddać na bramkę 100 strzałów, a bramkarz przeciwnika wyciągnie wszystko, a on odda jeden strzał i padnie bramka.
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Ziemi Lubuskiej
 
Od: 6 cze 2016, 19:45
Posty: 648 (12/21)
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Auto: Mazda RX-8 1.3 HP ''Szara Osa''

Postprzez KMBak » 27 paź 2016, 22:35

Zacząłem grać tryb fabularny. Na razie mega mi się podoba. <spoko>
>> Facebook: Konrad >> Forum: Moja obecna Mazda 6 >> Forum: Moja była Mazda 3 Obrazek
Blue inside & red outside!
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 12 lis 2011, 13:36
Posty: 3818 (129/80)
Skąd: Wrocław
Auto: Jest: Mazda 6 2.5 Sky-G SkyPassion 2016
Była: Mazda 3 1.6 MZR Kirei 2011

Postprzez szydel7 » 28 paź 2016, 15:30

mateusz_kd napisał(a): szydel7 napisał(a):
odnośnie Fify 17 to jak zawsze są błędy,a najgorzej to jest w trybie FUT. Możesz dominować cały mecz a przeciwnik zrobi jedna wrzutkę z rożnego i GOL oraz po meczu bo potem ustawi drużynę "Autobus w defensywie" i po grze.



Ja mam wrażenie, że niektóre mecze są ustawione po prostu. Masz przegrać i tyle, Możesz oddać na bramkę 100 strzałów, a bramkarz przeciwnika wyciągnie wszystko, a on odda jeden strzał i padnie bramka.


Dokładnie jest tak jak mówisz, wczoraj grałem w finale mistrzostw FUT, przegrałem a statystyki wygładały następująco:

JA:
Strzały – 11
Celne – 7
Przeciwnik:
Strzały – 1
Celne – 1

I po tym oczywiście zrobił "Autobus w defensywie" i nic już się nie poradzi :/

KMBak napisał(a):Zacząłem grać tryb fabularny. Na razie mega mi się podoba. <spoko>


Nie grałem jeszcze, ale grałem w NBA 2k16 fabularny i był mega – swietna historia :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 kwi 2013, 21:02
Posty: 101 (0/1)
Skąd: Włocławek
Auto: 323F BJ,1.6 16V,2002

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park