Skoki Narciarskie – Opinie, relacje, wypowiedzi

Nasze hobby i zainteresowania, sprawy niemotoryzacyjne.

Postprzez miro62 » 22 mar 2014, 13:29

matthies napisał(a):wyczulony jestem

:P ........................................ <oczko>
miro62
 

Postprzez slisman » 22 mar 2014, 13:45

A Żyła to dzisiaj odleciał :D Nawet jemu trafił się rekordzik...a jego wypowiedź po skoku wspaniała: "Myślałem, że w bulę przydzwonię" ... jednak tego nie zrobił, skończyło się na 141 m .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2010, 14:49
Posty: 981 (42/24)
Skąd: Trójmiasto
Auto: Ford Explorer 4.0 SOHC V6 205 km

Postprzez Nightfall » 23 mar 2014, 20:52

Gratki dla Piotrka za rekord a dla Kamila za mistrzostwo <jupi>
Nightfallówna
Dum Spiro Spero.....
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 11 lut 2013, 21:32
Posty: 4111 (138/173)
Skąd: Gorzów Wlkp.
Auto: Mazda 6,kombi ,2006 rok, 2.0 diesel, Dpf out,chiptuning 130 KM/363 Nm,Phantom Blue

Postprzez Szalotka » 24 mar 2014, 15:15

Gratki dla Stocha i dla całej drużyny. Było raz lepiej raz gorzej ale dało się przeżyć <spoko>

A to tak na koniec sezonu 2013/2014 <lol>


Wraca Kamil Stoch po Igrzyskach w Soczi i zdobyciu Kryształowej Kuli do domu, a tam żona przygotowała przyjęcie na jego cześć. Są wszyscy: Prezes Tajner, trenerzy Kruczek i Mateja, skoczkowie: Małysz, Hula, Murańka, Miętus, Kot, Ziobro, Kubacki, Zniszczoł, Żyła oraz sąsiedzi – górale. W pewnym momencie skończyły się Harnasie... Żona mówi do Stocha "Kamil, skocz po piwo do sklepu". Stoch na t...o: "Dla mnie to za blisko, niech Miętus skoczy...”. Na to Miętus "Dla mnie to za daleko, może niech Żyła skoczy". A Żyła (szturchając w Ziobro Kubackiego): "Ja, dlaczego ja ?. W wojsku jest tak, że skacze Kot, najmłodszy". Na to Kot "Ale najmłodszy jest Murańka, niech on skoczy". A na to Klimek nieśmiało: "Ja ? . Ja nie jestem pełnoletni, nie sprzedadzą mi piwa, co najwyżej Miętusy" ... . Kubacki przekonywał wszystkich, że musi być zapewne jakiś Kruczek, aby Klimkowi jednak to piwo sprzedali. Trener Mateja tak intensywnie myślał, że aż mu się Żyła na czole pojawiła, a pod rozpiętym dresem odznaczało się suche Ziobro trenera. Zaś trener Kruczek patrzy w stronę Zniszczoła, i po chwili namysłu decyduje: "On nie, jeszcze butelki po drodze wytłucze...". Wreszcie odzywa się Prezes Tajner "Leć, Adam, leeeć.." A Małysz"Ja ?. Ja już dawno nie skaczę..., niech Stefan Hula". Na to trener Mateja "No nie bądź Żyła Stefan, nie daj się prosić".... i Stefan zgodził się. A żona Stocha mówi do Stefka: "To weź jeszcze Miętusy dla Klimka, wódkę dla Prezesa i sok „Fortuna”, bo Fortuna do wódki pasuje...”. Stefan wraca po kwadransie i mówi: "Fortuna nam nie sprzyja. Halny Hula – sklep Zniszczoł, ani harnasiów nie będzie, ani Miętusów dla Klimka, ani wódki i „Fortuny”..... wszystko Zakopane
Szalotka
 

Postprzez Gib » 24 mar 2014, 15:29

Product placement jak się patrzy ;)
Stała pod ścianą prężąc kakao
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2007, 17:09
Posty: 8938 (141/180)
Skąd: Warszawa
Auto: rower składak 1.8t

Postprzez miro62 » 25 mar 2014, 20:25

No to sobie Kamil skoczył po AMG :)

Obrazek
miro62
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park