Relacje i wrażenia ze zlotu

Postprzez dplus » 25 maja 2008, 22:42

ravo napisał(a):jesli to bylo do mnie kolego to zapraszam do tematu "1/4 mili " i przeczytanie mojego posta na temat mojego startu i wtedy moze cos Ci sie wyjasni w glowie a moze nie.


Nie, nie było do Ciebie, powiem więcej – to nie było do kogokolwiek. Nie masz co się oburzać. Teraz doczytałem, że nie chciałeś być klasyfikowany i wg mnie podejście bardzo OK.
Mi głównie chodziło o slalom, bo w 1/4 nawet nie startowałem.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 paź 2006, 13:40
Posty: 225
Skąd: Gdynia / Ol. / Kętrzyn
Auto: Było: MX-3 1,6 16V B6 93'

Postprzez PLaster » 25 maja 2008, 22:48

nie bardzo wiem o co się sprawa rozchodzi, łapanie się za słowa, czy wyrażanie opinii na temat zlotu?? ... czy może o coś innego??
zlot był!! ... czy udany?? hmmm... niech sobie każdy odpowie sam jak się bawił!!
komentowanie niedociągnięć jest najłatwiejszą sprawą... skoro są osoby, które uważają że zrobiłyby lepiej to niech się podejmą organizacji następnej imprezy i wyeliminują te błędy, które były popełnione w Ornecie.
byłem pierwszy raz na takiej imprezie, wg mnie zlot był udany i na pewno wszyscy Ci co byli zapamiętają go, a to jest już sukces.
koszulka się zniszczy, naklejkę po czasie sami wyrzucicie, a pamięć o impresie pozostanie ;) takie jest moje zdanie!!
a organizatorom wielkie dzięki za ...., uczestnikom spasiba;)
www.czelej.net
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 4 lut 2008, 02:41
Posty: 2350 (22/37)
Skąd: Mark k. Warszawy/Podlasie
Auto: GH '10 L5 125KW
CR '08 LF 107KW

Postprzez Grzyby » 25 maja 2008, 22:48

malutka napisał(a):przestanta sie klocic!

już przepraszam – tak się rozpędziłem niepotrzebnie :)
Ale jak widzę że osoba funkcyjna będąc na zlocie nie potrafi zapytać innej funkcyjnej czy organizatorki o proste tematy to jakoś tak dziwnie to wygląda.


Myjk napisał(a):Grzyby: co Ty taki zestresowany?

aaaa, bo przez całą drogę do wawy miałem jedną, niekończącą się kolumnę xxxxxxxx (zainteresowani wiedzą kogo ;) ) i nie mogłem im pokazać miejsca w szeregu <lol>
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Myjk » 25 maja 2008, 22:52

Grzyby napisał(a):aaaa, bo przez całą drogę do wawy miałem jedną, niekończącą się kolumnę xxxxxxxx (zainteresowani wiedzą kogo oczko ) i nie mogłem im pokazać miejsca w szeregu

Phi, byś się zestresował dopiero gdybyś musiał jechać Mazdą na siedzeniu pasażera,
z moją żoną za kierownicą! Oojojoj, moje biedne koło dwumasowe... Przy moich 4h
męczarniach nawet Twoje podkładki się chowają... :P i powrót też uważam za
największą porażkę tego zlotu hahaha Więc nie marudź, Panie!... :P
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez Grzyby » 25 maja 2008, 22:59

Myjk napisał(a):Więc nie marudź, Panie!...

noooooo, przy takim stresie jaki przeżyłeś to ja zamilknę <lol>

Mnie w całym zlocie jedynie pogoda nie pasowała (ale to wina Karasia bo się nie pojawił :P )
Bawiłem się wyśmienicie jedynie Magda marzła straszliwie.


P.S. My też jechaliśmy 4h :)
Prędkość spacerowa z półgodzinną przerwą na kawkę + podziwianie widoków za oknem :)
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Dyziek » 25 maja 2008, 23:16

A wiec i ja sie odezwe dzieki za zlocik ( tylko tyle moge powiedziec ) a i oczywiscie za [tiiit] imprezke bo to chyba wszystko inne chowalo sie przy baletach !!
A i bym zapomnial jesli ktos ma jakies foto w ktrorej roli jestem ja i jest tam brak paru czesci garderoby to fajnie by bylo jak by zachowal je dla siebie lub jedynie co to wyslal mi hehe <diabełek>
Pozdrawiam!!
Forumowicz
 
Od: 15 mar 2006, 23:05
Posty: 152

Postprzez faraon » 25 maja 2008, 23:22

WLKP tez juz w domu.Dzieki wszystkim ze Super Zlot i towarzystwo w gronie znajomych.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2007, 18:45
Posty: 3080 (0/2)
Auto: Mazdolot Gh RF
Mitowisi Carisma

Postprzez Cukierek » 25 maja 2008, 23:39

Dyziek Twój pokaz był atrakcją wieczoru! hahaha
www.gtrproject.pl
powrót do korzeni motoryzacji... BG-Best Generation :–) odbudowa 323 BG GT Turbo FWD 1.3 16v->1.6 B6T->1.8 BPT
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2005, 21:35
Posty: 1822 (0/2)
Skąd: Brodnica
Auto: 323 BG GT Turbo BPT FWD, Toyota Yaris Hybrid '17,FSR Tarpan

Postprzez Gapcio » 25 maja 2008, 23:55

zlooooooooo <glupek2> <glupek2> <wazuuup> ide wrescie dojsc do siebie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2007, 17:06
Posty: 1644
Skąd: Miasto Świecącej wieży
Auto: Opel Vectra C 2.2

Postprzez -=wHiTe=- » 26 maja 2008, 00:04

tam czytam, czytam więc i ja coś powiem na temat zlotu:)
więc ogólnie moje wrażenia po pierwszym zlocie są troche mieszane.. wszystko ogólnie fajnie do momentu rozpoczęcia konkurencji na 1/4 mili.. wcześniejsze chodzenie i oglądanie furek, wymiana informacji itp później slalomik.. wszystko git :D tylko właśnie ta 1/4.. troche jak dla mnie to nie zorganizowane.. w jednej klasie wyścigów mnustwo.. jedno auto po kilka razy.. a inna klasa.. ehh.. jeden start albo nawet wogóle.. tak samo połączenie dwoch konkurencji na raz.. 1/4 i car audio.. i tu miałem problem bo czekalem na swoją klase w wyścigach przez co nie startowalem już w car audio..
ale już mniejsza z tym :) ogólnie było gites :D tylko co najgorsze to zjarałem całe sprzęgło :D torszke za bardzo sie poświrowało tego dnia i ledwo udało mi się dojechać do domu :) niestety przez to tez nie moglem zostac na imprezce w Lidzbarku.. ale jeszcze pewnie będe mial nie jedną okazje na taki zlocik więc sie odegram :D hehe :) niedługo wrzuce też fotki bo widze że narazie nic tu nie ma :/
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 lis 2007, 12:35
Posty: 300
Skąd: Gdańsk
Auto: była: Mazda 323f BG '92
jest: Misttubishi Galant 2.5 V6 '98

Postprzez pressgirl » 26 maja 2008, 00:06

ja też już w domu... ten zlot będzie (nie)zapomniany .... :P
na początek ogromne podziękowania dla Krzychu21, loockas, Gapcio i sokool – dzięki wam mogłam dotrzeć na zlot i do domu <jupi> <jupi>
kolejne,największe, dla andariel, Meva i gaduly.... Jesteście święci i nigdy Wam tego nie zapomnę – dziękuję za wszystko :*:*:*
Ekipa Podlaska, Warszawska, Śląsk – za wspólną imprezę :)
P.S – Warszawa – kolumna była genialna :D :D :D
Faraonka – dzięki przeogromne jeszcze raz za zlot i gratuluję stalowych nerwów <przytul> :)
Kelly – buziaki za pomoc przy 1/4, już przez chwilę czasem nie wiedziałam co się dzieje ... <lol>
ogólne podziękowania i pozdrowienia dla całej ekipy, super spotkanie i do kolejnego :)
wszystko jest iluzją, pływamy w mydlanych bańkach
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2007, 09:30
Posty: 875
Skąd: Bytom

Postprzez Krzychu_21 » 26 maja 2008, 01:01

na początek ogromne podziękowania dla Krzychu21, loockas, Gapcio i sokool – dzięki wam mogłam dotrzeć na zlot i do domu
NIEMA SPRAWY SZKODA ZE W TAKIH WARUNKACH A NIE INNYCH JAK BYŁO PLANOWANE ALE OGOLNIE BYŁO SUUUUPER :] :]
niestety mazda sie nie spiasała ale za pomca lookasa i jego matrixa dotralismy do celu i spowrotem rowniez podziekowania dla was wszystkich :P <jupi> i z niecierpliwoscia czekamy na nastepny zlot :) i dżampreze <jupi> ;P

Pozdrawiamy :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2007, 12:29
Posty: 86
Skąd: Okolice Żor, Rybnika
Auto: mazda 626GE KL 2,5V6 z1997r.

Postprzez loockas » 26 maja 2008, 01:01

Ekipa z czarnego bolidu Dełu Matrix dotarła szczęśliwie na Śląsk ;) Mieliśmy dojechać Mazdą, a przyjechaliśmy czarnym potworkiem. Malec mimo swojego dość leciwego stanu przejechał prawie 1400km ;) Miał lekkie kaprysy, ale nie zawiódł. Cały czas zastanawiałem się czy dobrze robię zabierając ten samochód w tak daleką trasę. Jego stan jest dość opłakany. To była podróż na naprawdę wariackich papierach, ale nie żałuję. Udało się nam szczęśliwie dojechać i świetnie bawić. Na lotnisku przeszkadzał mi jeden mały problemik... Z miejsca gdzie było 1/4 do ToiToia była trochę za daleko <lol> Wieczór i noc była cudowna. Narobiłem pewnie masę głupich rzeczy o których się dowiem ze zdjęć ale było warto. Bawić się w takim gronie to przyjemność. Największe podziękowania dla organizatorów i ludzi, którzy pomagali nam telefonicznie w trakcie awarii mazdy. Na prawdę bardzo Wasze zaangażowanie mnie urzekło. Jesteście wielcy. Wymienić Was wszystkich tu nie zdołam i myślę, że jest to zbędne. Jeszcze raz Wam dziękuję i przepraszam, że budziłem Was kolejnymi, namolnymi telefonami ;)

Zdjęcia będą dziś rano ;)

Do następnego!

P.S
Waldii odbierz PW, musimy jedną wpadkę wyjaśnić <lol>
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2007, 00:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez Maroq » 26 maja 2008, 01:31

Było świetnie ludzie super!!! Dzieki wszystkim za udana zabawe
Waldii Twoja stara uczy bociana skakac :]
zabawa przy ognisku przednia(dobrze ze tylko z takimi szkodami sie skończyła Faraon bedzie troche wspominał) apropo chłopaków z Poznania kto robił im sesje zdjeciowa w domku nr 3 bo nie pamietam a chcialbym oblukac te fotki <lol>


loockas napisał(a):P.S
Waldii odbierz PW, musimy jedną wpadkę wyjaśnić łoł

chyba wiem o co chodzi pewnie o buty hahaha :]

Pozdro
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2007, 20:48
Posty: 76
Skąd: Gdańsk/Giżycko
Auto: 6 GY 2.3

Postprzez loockas » 26 maja 2008, 01:39

Maroq napisał(a):pewnie o buty


yyy jakie buty? sądziłem, że wszystko pamiętam... <lol>

edit:
Już skumałem :P
Andżeju, jak Ci na imię?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2007, 00:55
Posty: 10350 (314/593)
Skąd: Ymielin
Auto: PaRHaTy
Ajonik
Rex8HaPe
Kupra

Postprzez Green » 26 maja 2008, 04:04

Radom melduje sie na miejscu coz nawigacja zaprowadziła nas do sopotu jeszcze.... :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lip 2007, 10:26
Posty: 1053
Skąd: Radom
Auto: Mazda 323 BG GT

Postprzez pestek » 26 maja 2008, 08:09

Ja tez dopiero teraz przed netem w pracy.
I super, super a najwiecej daje to super ludzie jak to na spotach mazdy. Wielkie dzięki wszystkim za całą organizacje imprezy. Lotnisko troche pokisiła pogoda na którym pod koniec było już z Anją nam zimno (może przez to że udało Mi sie schować :P <diabełek> i uniknać startu na 1/4 :D ;) nastepnym razem zaciagnać mnie siłą – bo teraz żałuje <jelen> )
Ale za to wieczorem i hotel pierwsza klasa i żarełko hotelowe też, jeszcze w reklamówkach mam na tydzeń hahaha
Jeszcze raz serdeczne dzięki wszystkim i do zobaczenia w Borsku.
"Kabura-ya Signal arrow"
Nowy projekt DOHC TURBO już ukończony :) Frajda niesamowita :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 maja 2005, 14:10
Posty: 510
Skąd: MALBORK
Auto: MAZDA mx3 BP-T

Postprzez Gapcio » 26 maja 2008, 09:02

Witam ja wypowiem sie dzisiaj a moze i nie ?? :P hehe no wiec na poczatek podziekowania dla wszystkich ze w ogole dotarli na zlocik i bylo nas troche :P Ogolnie bylo spoko tylko troche ta cwiartka zawiodla no ale trudno sie mowi nastepnym razem moze bedzie lepiej ;) Milo bylo poznac nowe twarze nowych ludzi ;) Ogolnie bylo fajnie mimo tego ze nic nie wygralem :P hehe no ale trudno sie mowi ;) na korytarzu nie spalem wiec bylo dobrze ;) Chcialem tez przeprosic za ten maly wybryk w nocy.... troche glupio no ale czasu sie nie cofnie... Oficjalnie oswiadczam ze juz wiecej nie pije :P

Do zobaczenia w Borsku ;)

Ps. wronx moze tygryska ?? :P <glupek2> hahaha
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2007, 17:06
Posty: 1644
Skąd: Miasto Świecącej wieży
Auto: Opel Vectra C 2.2

Postprzez wronx » 26 maja 2008, 09:04

Gapcio napisał(a):wronx moze tygryska pytajnik


Do zobaczenia w Borsku :P
function over fashion
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 sty 2008, 11:37
Posty: 297
Skąd: Olsztyn
Auto: MX-3 KLZE

Postprzez Gapcio » 26 maja 2008, 09:24

wronx napisał(a):Do zobaczenia w Borsku

hehehehe widze ze Ci sie spodobalo :D hahaha hahaha <lol> <glupek2>

Ps. zna ktos adres do tego hotelu ?? bo musze klucz od pokoju wyslac :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sie 2007, 17:06
Posty: 1644
Skąd: Miasto Świecącej wieży
Auto: Opel Vectra C 2.2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość