Mazda 6

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez MAXX » 25 sty 2010, 11:08

nie musi mieć koniecznie 200 koni ale żeby się przyzwoicie zwijał

nie głupie te Twoje propozycje szczególnie subaru ominełem chyba przy przeglądaniu
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 cze 2004, 15:59
Posty: 219
Skąd: średniej wielkości
Auto: Nissan Primera 2.0 GT SR20DEH

Postprzez Barthez » 25 sty 2010, 19:29

MAXX napisał(a):można jaśniej a już tym bardziej z tym sąsiadem ? coś chyba już od siebie na siłe dodajesz bo to są w wyglądzie normalne kombi a wersje bez oznaczen silnikowych wrecz wygladają bardzo pospolicie więc gdzie tu zazdrość . Jeżeli a4 3.0 quatro nie jezdzi a wygląda to już nie wiem o co chodzi

no moze z sasiadem przegialem... przepraszam – ponioslo mnie.

co do duzych kombi z moca ponad 200KM – moje zdanie jest takie, iz i tak Cie objedzie na swiatlach jakis maly sleeper (uno turbo, corsa gsi itp) Duza moc odczujesz dopiero w trasie przyspieszajac przy predkosciach ponad 150km/h – a Ty jak piszesz zadko jezdzisz w trasie, wiec uwazam iz cos mniejszego i bardziej skocznego (np klasa "golf" – impreza, evo, typeR ...) spelnila by lepiej Twoje oczekiwania.

4x4 na suchym asfalcie nie jest az takie szybki jak by sie zdawalo (przynajmniej z ta moca – RWD bedzie szybsze)

w dalszym ciagu nie rozumiem po co kombi??? – moze cos duzego wozisz do pracy – to OK


MAXX napisał(a):jak sam jeżdzę po mieści to lubie od czasu do czasu pocisnąć z pod świateł

ja tam wole pojechac na tor... bezpieczniej, taniej (jesli doliczysz ewentualne mandaty) i duuuuuuzo wiecej frajdy


MAXX napisał(a):nie mogę mieć niestety 2 tak jak ty

a z kad Ci przyszlo do glowy iz mam 2 auta??? :P
126p – ori – czekam na zolte tablice klasyka – jeszcze rok...
mitsubishi space star – obecnie nie uzywam – zostal oddany w inne rece do wozenia dzieci (sytuacja zyciowa...)
mx5 – funcar – tylko nie scigam sie spod swiatel ;)
HR-V 4x4 – zimowa wersja mx5 – swietnie daje sobie rade w 40cm sniegu – sprawdzilem na ukrainie...


Lukano napisał(a):W normalnym aucie włączysz klime i już. oczko
Jechałem w lipcu mx-5 parę kilometrów w korku. Myślałem, że się ugotuję. A raczej dachu się nie zamknie oczko

mx5 tez ma klime :P
ale...

Twoje malpy – Twoj cyrk... – wiem ze Cie nie przekonam, kiedys sam zrozumiesz moje podejscie – jesli cos jest do wszystkiego – to jest do niczego...

nie głupie te Twoje propozycje szczególnie subaru ominełem chyba przy przeglądaniu

obstawiam za subaru....

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 kwi 2005, 19:05
Posty: 3325 (0/5)
Skąd: Earth
Auto: Jest

Postprzez Jacekm_ » 25 sty 2010, 19:40

bartezm ale po co próbujesz przekonać go na siłę, że nie potrzebuje takiego auta?

To tak, jak byś poszedł do sklepu po chleb, a ktoś w kolejce usilnie próbował Ci wmówić, żebyś lepszy dla Ciebie będzie rogal maślany...

Bez sensu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2008, 17:56
Posty: 486
Skąd: Łódź
Auto: mazda dwa zero

Postprzez strOOs » 25 sty 2010, 19:50

O, wymyslilem.

Nie jest 4x4, ale bartez podpowiedzial mi RWD.

Opel Omega po 2000r: http://otomoto.pl/opel-omega-2-2dti-C11302696.html

Prosze bardzo, full opcja, wielkie, duzo miejsca wszedzie, wygodne, RWD

Jak 120KM w dieslu to za malo to jest takie cos: http://allegro.pl/show_item.php?item=898368273
"The object of war is not to die for your country, but to make the other bastard die for his."
www.zacharow.info – portfolio
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lis 2005, 00:24
Posty: 1884
Skąd: Łódź
Auto: 323F BJ FP LPG

Postprzez Barthez » 25 sty 2010, 20:00

Jacekm_ napisał(a):bartezm ale po co próbujesz przekonać go na siłę, że nie potrzebuje takiego auta?

To tak, jak byś poszedł do sklepu po chleb, a ktoś w kolejce usilnie próbował Ci wmówić, żebyś lepszy dla Ciebie będzie rogal maślany...

Bez sensu.

masz racje – ludzie ucza sie na wlasnych bledach
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 kwi 2005, 19:05
Posty: 3325 (0/5)
Skąd: Earth
Auto: Jest

Postprzez MAXX » 25 sty 2010, 20:36

Sprawa wygląda tak. Na pewno się w pewnych kwestiach nie zgadzamy ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie wiem czy masz dzieci czy nie ale wydaje mi się że kombi jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny. Jeżeli masz dzieci to pewnie wiesz jak wygląda wyprawa 2 dzieci np do rodziców albo szczególnie na niedzielny wypad za miasto. Wózek składany dla najmniejszego , rowerek dla większego , mały dziecięcy namiocik żeby się tam schowali i pobawili może jak jest wypad nad jeziorko to spinning może sobie porzucam jak się uda do tego inne pierdoły o których już nie pisze ;) . W tym momencie bagażnik primery robi się za mały a dokładniej mało pakowny bo nie wchodzi jak już coś dużego jest włożone . Myślę o silniku większym bo jak napisałem nie chciał bym mieć auta wolniejszego niż mam i jakaś tam dynamika musi być a 4x4 powiedziałem sobie że na pewno kupie po ostatnich akcjach u nas w mieście ze śniegem i ulicami – jakby nie brać to duże ułatwienie w zimę. Myśle że chyba własnie po to są combi troche mocniejsze aby obsłużyć na codzień rodzinkę i dać choć troche frajdy dla taty .

Z tymi autami 2 to się machnełem i pomyliłem ;)

a co do kolegi który pisze że to bez sensu to napisz mi w którym miejscu to co napisałem jest bez sensu. Bo co do ceny autka to jak wczesniej napisałem to mogę się zgodzić ze to jest przymiarka a życie pokaże ze i tak pewnie więcej wydam zresztą jak kupywałem każde swoje kolejne auta to tak było
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 cze 2004, 15:59
Posty: 219
Skąd: średniej wielkości
Auto: Nissan Primera 2.0 GT SR20DEH

Postprzez pinky » 25 sty 2010, 20:38

MAXX zaraz ci napiszą kup sobie BOX na dach <lol> <lol>
ex MSP
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 mar 2005, 17:11
Posty: 1572 (0/1)
Skąd: Wwa
Auto: FD3S, SE3P, NC1

Postprzez Jacekm_ » 25 sty 2010, 20:42

MAXX ja pisałem, że bez sensu jest przekonywanie Ciebie do szukania innego auta, niż sobie wymyśliłeś. Każdy ma jakieś swoje motoryzacyjne widzi-misie i tak ma być. 4x4 jest super, a kombi musi być mocne – z tym się w 100% zgadzam.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2008, 17:56
Posty: 486
Skąd: Łódź
Auto: mazda dwa zero

Postprzez MAXX » 25 sty 2010, 20:44

MAXX zaraz ci napiszą kup sobie BOX na dach

o kurde na to nie wpadłem fakt hahaha

no i chyba temat można by zamknąć – kupię fiata pande jak podpowiedział mi kolega i załóżę BOX na dach :D

problem rozwiązany <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 cze 2004, 15:59
Posty: 219
Skąd: średniej wielkości
Auto: Nissan Primera 2.0 GT SR20DEH

Postprzez pinky » 25 sty 2010, 20:47

Jak pande to tylko 100hp albo jtd+program <lol> <lol>
ex MSP
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 mar 2005, 17:11
Posty: 1572 (0/1)
Skąd: Wwa
Auto: FD3S, SE3P, NC1

Postprzez MAXX » 25 sty 2010, 20:53

Jak pande to tylko 100hp albo jtd+program


nie ma w tym nic śmiesznego <lol>
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9460674
prawie jak ford focus st orange elektric kolor nawet nie głupi i ma 5 dzwi tyle ze nie 4x4

ok już wiem co i jak jak bede po pierwszych obdukcjach dam znać – pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 cze 2004, 15:59
Posty: 219
Skąd: średniej wielkości
Auto: Nissan Primera 2.0 GT SR20DEH

Postprzez pinky » 25 sty 2010, 20:57

Jest wersja 4x4 ale do 100 to ma jakies 17-20s. A nie smieje się bo mam w domu pande tyle żę 1.2+lpg.
ex MSP
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 mar 2005, 17:11
Posty: 1572 (0/1)
Skąd: Wwa
Auto: FD3S, SE3P, NC1

Postprzez Lukano » 25 sty 2010, 21:43

bartezm napisał(a):mx5 tez ma klime język

heheh w tej co ja jechałem nie było :)
A tak przy okazji daje coś ona przy otwartym dachu ??
Kiedyś Violetka przyjechała do Lublina mx-5 jakoś tak na początku roku. Na parkingu było zimno jak .... :P
A ona podjechała z otwartym dachem :D Stwierdziła, że czego się nie robi dla przyjemności :)
Ale ogrzewanie miała na maxa :]
Ja też myślałem o jakimś mocnym 4x4. na pewno też będzie w kombi.
U mnie by było Audi lub Subaru. To chyba dwie najlepsze firmy dla takiego napędu.
Obrazek
Audi A8 4.2
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2006, 19:10
Posty: 4137 (0/1)
Skąd: Lublin/Radom
Auto: Hania civic X, A8 D3 a na lato Hania CRX del soll

Postprzez Puhcio » 25 sty 2010, 21:57

V70 Cross Country (do 2000r.) – występowało tylko z silnikiem 2.5T 193 KM.
V70 XC (> 2000 r.) miało 2.5T 210 KM i D5.

W pierwszych bylo wisko, w drugich haldex. Zapraszam na volvoforum.pl
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez Barthez » 25 sty 2010, 23:02

Lukano napisał(a):A tak przy okazji daje coś ona przy otwartym dachu pytajnik

tak – zimny powiew na twarz – ale nie polecam...


Lukano napisał(a):Kiedyś Violetka przyjechała do Lublina mx-5 jakoś tak na początku roku. Na parkingu było zimno jak .... język
A ona podjechała z otwartym dachem zeby Stwierdziła, że czego się nie robi dla przyjemności usmiech
Ale ogrzewanie miała na maxa krzywy

normalka dla mx5... jakos w pazdzierniku/listopadzie jechalem przez gory top down – droga czarna ale na poboczach jakies 0,5m sniegu. Ogrzewanie, pilotka i mozna tak na koniec swiata...


MAXX napisał(a):Na pewno się w pewnych kwestiach nie zgadzamy ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

od tego jest forum – kazdy ma swoje zdanie ;)


MAXX napisał(a):Jeżeli masz dzieci to pewnie wiesz jak wygląda wyprawa 2 dzieci np do rodziców albo szczególnie na niedzielny wypad za miasto. Wózek składany dla najmniejszego , rowerek dla większego , mały dziecięcy namiocik żeby się tam schowali i pobawili może jak jest wypad nad jeziorko to spinning może sobie porzucam jak się uda do tego inne pierdoły o których już nie pisze

wiem ;) ale ja to rozwiazywalem inaczej – panowie w mx5 a reszta gratow do vana :P
Ty wiesz jaka to ulga jak Twoja zona bedzie miala wlasne auto???? (jesli posiadas zone ale po powiekszajacej sie rodzinie wnioskuje ze tak)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 kwi 2005, 19:05
Posty: 3325 (0/5)
Skąd: Earth
Auto: Jest

Postprzez MAXX » 26 sty 2010, 19:45

Ty wiesz jaka to ulga jak Twoja zona bedzie miala wlasne auto?? (jesli posiadas zone ale po powiekszajacej sie rodzinie wnioskuje ze tak)


no na pewno fajna sprawa jak żona by jeździła ale ona nie lubi jeździć mimo iż ma wiele okazji aby się porządnie nauczyć . Jeździć jeździ ale bardzo powoli i tylko że mną sama nie. No ale jak zachoruje na chorobę filipińską bądź mam bóle golenia to nie ma wyjścia.... <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 cze 2004, 15:59
Posty: 219
Skąd: średniej wielkości
Auto: Nissan Primera 2.0 GT SR20DEH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

Moderator

Moderatorzy Moto