Pokrowiec na samochód – czy jest sens kupować?

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez AleXandeR » 16 lis 2004, 21:05

Znalazłem na Allegro pokrowiec na samochód.

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=34993439

Garaż zajmuje oczywiście Mazda, a rodzice mają drugi samochód. Zastanawiam się czy im czegoś takiego nie sprezentować. Samochód stojący w deszczu i w zimie pod chmurką dostaje w kość. Słyszałem opinię, że coś takiego jest niezdrowe dla samochodu – powoduje „pocenie". Może ktoś ma doświadczenia z takim produktem udzieli mi rady. Mam ogrodzoną posesje więc pokrowca raczej nikt nie ukradnie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2004, 21:53
Posty: 63
Skąd: Toruń
Auto: GE FP '97

Postprzez Koval » 16 lis 2004, 21:35

AleXandeR napisał(a):powoduje „pocenie".

potem to zamarza, wiatr fajnie tym trzepocze i na efekty na lakierze nie trzeba długo czekać, a jeszcze jak masz przybrudzone (piasek) auto to efekt jest dużo lepszy ;) Jeżeli masz miejsce to lepiej już postawić zadaszoną konstrukcję (wiatę) pod którą można parkować, wbrew pozorom dużo dającą.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 wrz 2004, 10:47
Posty: 218
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 626GE 1.8 16V 95r.

Postprzez Carrrlos » 16 lis 2004, 22:06

odpuść sobie, robi więcej szkody niż pożytku..... a i mo zna jeszcze parkować auto na deseczkach, coby guma od asfaltu nie gniła – tak tak prosze się nie śmiać, mój sąsaid z piętra tak parkował swojego bolida kaszla z 5 lat temu.
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 21:49
Posty: 543
Skąd: W-wa

Postprzez Robo » 16 lis 2004, 22:33

Carrrlos napisał(a):parkować auto na deseczkach
To już jest chyba lekka przesada. Nie wytrzymam, nie dam rady. <lol>
Jeśli chodzi o ten pokrowiec na auto to rzeczywiście nie polecam tego typu rozwiązania. Jeśli auto jest regularnie tzn codziennie używane to nie masz się czym przejmować. Posmaruj przed zimą uszczelki preparatem do tego przeznaczonym żeby nie przymarzały do drzwi i używaj czegoś do nakrycia szyby czołowej. Najgorsze jest to jak auto stoi i jest odpalane np raz na tydzień ale jak używasz go reglarnie to naprawdę nie masz sobie co głowy zawracać. :)

Pozdrawiam. :)
MAZDA ... To jest naprawdę ważne.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2004, 08:40
Posty: 255
Skąd: Wieluń
Auto: 323F & 350Z

Postprzez Waluś » 16 lis 2004, 23:37

AleXandeR napisał(a):pokrowiec na samochód

Miałęm sąsiada, który używał takiego wynalazku. Jego polonez niestety nie przeżył. Udusił sie we własnej zgniliźnie i rozsypał sie jak go brązowa zjadła <lol> Pokrowiec dobra rzecz jak masz coś do ukrycia <lol>
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

Moderator

Moderatorzy Moto