Wymiana tarcz hamulcowych z klockami tył

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez Krusz » 24 cze 2010, 22:46

Jest to poniekąd uspokajające, ale inna nazwa to hamulec awaryjny i miałem spore z tym problemy przy przeglądzie.
Nie wiem co to jest GH i jak bardzo zwalnia ale skoro tyle mazd jeździ po kraju to dość trudno uwierzyć że wszystkie mają legalnie albo przynajmniej bez zastrzeżeń przegląd :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 kwi 2010, 20:34
Posty: 48
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 323f 2002r. 2.0 DiTD

Postprzez Jaksa » 24 cze 2010, 23:10

GH to najnowszy model mazdy 6 , w samochodach nie ma terminu " hamulec awaryjny " z tego co wiem taki termin uzywany jest na PKP :D Hamulec pomocniczy ( potocznie ręczny ) słuzy do unieruchomienia stojącego pojazdu na zboczu ( wzniesieniu ) Jedynym wyjatkiem sa samochody rajdowe tam " rękaw" ma zupełnie inną konstrukcje ( totalnie inna budowa ) Stacje kontroli pojazdów i ich "fachowcy " zawsze szukaja dziury nie tu gdzie trzeba , poziom przeglądów rejestracyjnych w tym kraju jest totalnym dnem , zobacz kolego jakie wraki jezdzą po kraju , nie wspomne o samochodach ktore maja zmieniane wydechy jak i dokładane xenony ( bez homologacji )
Jak masz dobrze zrobione zaciski , nowe tarcze i klocki wszystko powinno działac poprawnie ( na ich rolkach )
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez Krusz » 25 cze 2010, 13:56

Sprawdzę dzisiaj na stacji te hamulce, a wymiana tarcz nic nie pomoże? Nie są jeszcze złe, ale parę lat mają.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 kwi 2010, 20:34
Posty: 48
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 323f 2002r. 2.0 DiTD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

Moderator

Moderatorzy Moto