Spotkanie dwóch Mazd na parkingu.

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez b2 » 29 lis 2007, 20:21

Xenocyd napisał(a):marka Prada podkresla tutaj wartosc sprzetu, nie jakosc zdjec...


co Was boli, telefon z korei?

fajny zbieg okoliczności. rx7 góra. wypas auto dla mężczyzny przez duże MY.
konfrontacja na niekorzyść rx8. zabaweczka... chociaż może gdyby miała inny kolor...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez Artiks » 29 lis 2007, 20:31

Dwie strony OT z powodu mojego jednego zdania i znaczne zamieszanie <lol> należy się zatem krótkie sprostowanie.Myślałem, że Marco 7 ma na myśli torbę/torebkę Prady, w której ma lustrzankę . Wydawało mi się to dość dziwne podkreślać, jakiej marki jest torba :| Nie wiedziałem że jest taki telefon jak LG Prada <glupek2> , ja też ogólnie określam swój telefon jako Symbian co też może być różnie odbierane, a
Marco7 napisał(a):dla mnie zwykly telefon
<spoko>. Tak że
Marco7 napisał(a):Rozni ludzie, rozne podejscie, rozny odbior wypowiedzi
. Marco 7 zapewne zwyczajowo nazywa swój telefon w ten sposób i nie napisał tego na pewno po to , żeby podkreślić jakim fonem dysponuje, ale to wyniknęło później w trakcie wyjaśnień, więc przepraszam za moją porywczość.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 gru 2006, 12:17
Posty: 1568 (0/1)
Skąd: Wrocław
Auto: 323F BA Z5 –> RENAULT LAGUNA III 2.0 DCI

Postprzez Janusz » 29 lis 2007, 21:45

Bravo Art. To mi się podoba <faja>
Jak widać
Xenocyd napisał(a):mysle, ze na ile zdazylem Artiego poznac to lapie o co chodzi wiec rozumiemy juz we dwoch

chyba zostałeś sam ;)
Marco7 napisał(a):Rozni ludzie, rozne podejscie, rozny odbior wypowiedzi. Jednym slowem – zalosne. Przepraszam ale inaczej nie moge zareagowac na wszechobecna zolc...
<spoko>
ArtX napisał(a):Nie wiedziałem że jest taki telefon jak LG Prada
Ja też... przy okazji dowiedziałem się że LG Prada oznacza prestiż... ;)
ale ja jestem z malutkiego Opola więc mogłem nie wiedzieć hahaha
A przy okazji
Marco7 napisał(a):Brakuje tylko 8semki do kompletu

jak na którymś zlocie udałoby się spotkać wszystkie modele Rx-7 i 8kę to byłoby mistrzostwo świata <czarodziej>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 cze 2004, 08:33
Posty: 131
Skąd: Opole
Auto: RX-7 FC TII `91

Postprzez magicadm » 29 lis 2007, 21:59

Janusz napisał(a):Prada oznacza prestiż...

No a ja to od kilku dni nawet wiem, że Diabeł ubiera się u Prady :)
Lepiej 5 minut później niż 50 lat za wcześnie...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2004, 02:28
Posty: 3117 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: M6 L8 zbyt słabe by się zepsuć

Postprzez Xenocyd » 29 lis 2007, 22:11

Janusz napisał(a):chyba zostałeś sam

No zdarza sie, chcialem popisac sie umiejetnoscia czytania ze szklanej kuli i <dupa> , dobrze, ze nie robie tego zarobkowo, bo moglbym cieniutko wygladac ;) No ale nie ma ludzi nieomylnych, jak mialbym wybierac miedzy wrozka a soba, to wybieram siebie, bo pierdoly moe opowiadac za darmo i oszczedzam na kazdej wizycie :)

A tak na marginesie to: telefon miara czlowieka?

Po czesci mozna tak to okreslic, wszystkie dodatki nas okreslaja, bo przeciez sami je wybieramy i czyms sie kierujemy przy wyborze, wiec jego dokonanie nas w jakis sposob okresla, tak jak dobor ubran, upodoban muzycznych itd. Bo jesli tak nie jest, to oznaczaloby, ze to na co mamy najwiekszy sens, czyli nasze wlasne decyzje, jest bez sensu i nie sluzy niczemu.

Marco7 napisał(a):Jesli tak, to samochod dlugoscia penisa?

Jezeli czujesz, ze jest Ci to potrzebne... Ja raczej upakowalbym samochod do tej samej szufladki co telefon, ubrania i reszte dodatkow – mowi o wlascicielu.

Od razu dodam, ze o ile gadzety swiadcza dla mnie o ich wlascicielu, to mam na mysli czynniki pozacenowe. Bo inaczej zaraz mnie ktos o cos oskarzy :)

Przy okazji sorrki jak kogos, szczegolnie Marco7, urazilem – nie mialem zamiaru. Ale jak teraz czytam swoja poprzednia wypowiedz, to faktycznie dochodze do wniosku, ze jej sens mogl nie zostac zrozumiany i latwo ja potraktowac jako zawistna wypowiedz spowodowana zapewne zwykla zazdroscia. Tak byc nie mialo, ale nie pomyslalem w pracy jak moze to zostac odebrane.
W wypowiedzi po ktorej zaczal sie OT zaskoczyly mnie 2 rzeczy – po pierwsze ta sluchawka srednio mi pasuje do faceta, ale jak juz ustalilismy kazdy wybiera dodatki sam i chwala mu za to. Po drugie, najwazniejsze, zastanowilo mnie narzekanie na jakosc zdjec wykonanych telefonem i ubolewanie nad zapomnianym.... telefonem :) Ja bym raczej w tej sytuacji wolal jednak zrobic zdjecia aparatem fotograficznym. Spotkanie bylo niewatpliwie wiekopomne i warte upamietnienia czyms go godnym – a telefony to dla mnie wciaz urzadzenia do telefonowania a nie do robienia zdjec (w takich okazjach). Stad wypowiedz, ze cena LG Prada nie jest adekwatna do jakosci wykonywanych za te cene zdjec i tylko tyle.
Wiec jeszcze raz przepraszam za zamieszanie!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2007, 12:01
Posty: 2276 (102/157)
Skąd: czymiasto
Auto: Mietek

Postprzez Marco7 » 30 lis 2007, 03:44

Wyjasnilismy sobie wszystko jak mezczyzni :) . Nie bede ukrywal ze troche mnie to urazilo na poczatku, ale ze jestem osoba bezkonfliktowa czekalem na rozwoj sprawy ;–), jak sie okazalo zwykle niezrozumienie.

Pozdrawiam
RX-8 SP Titanium Grey Aero Kit :: Borla :: Greddy Air Diversion Panel :: Agency Power Pulley :: Tokico D-Spec Shocks + Tanabe GF Springs :: Racing Beat Endlinks ::
"A car can be a tool but it can also be so much more. It can be a heart-starter, it can be a drug, it can be a piece of art and it can stir your soul..." J. Clarkson
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2006, 00:08
Posty: 707 (0/1)
Skąd: Gdynia
Auto: RX-8

Postprzez Xenocyd » 30 lis 2007, 09:25

Marco7 napisał(a):jak sie okazalo zwykle niezrozumienie

z takich powodow w historii ludzie nawet wojny zaczynali ;) ciesze sie, ze czasy sie troche zmienily :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2007, 12:01
Posty: 2276 (102/157)
Skąd: czymiasto
Auto: Mietek

Postprzez Blade » 3 gru 2007, 22:50

To moja RX7. Piękna, nie?? Maj preszjesss :]

Co...? Gademet obudziłem się!!

Piękne auto, ale nie moje :( Ale jak będzie 6 w Totka .... hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sie 2006, 17:00
Posty: 2834 (1/0)
Skąd: Wrocław
Auto: MX-5 NBFl BP '01

Postprzez otiks » 9 gru 2007, 00:18

Rx-8 jak pojawia się w dowolnym miejscu wzbudza zainteresowanie, zachwyt i respekt u innych kierowców, ale w tym zestawieniu wygląda jak dobrze ułożona kotka, rx-7 sprawia wrażenie jakby czaiła się do skoku i tego mi najbardziej brakuje w rx-8, szkoda że nie ma już takiej zadziorności w sobie jak poprzeniczka
Otiks
ObrazekMazda MPV LW 2.0 MZR-CD 136KM '02
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2012 miejsce 1
 
Od: 28 kwi 2007, 22:43
Posty: 397 (0/3)
Skąd: Wrocław
Auto: MPV '02, RX-8 '06 RIP –> GT86

Postprzez GOŁY70 » 11 gru 2007, 23:48

Xionc napisał(a):Moim zdaniem RX-7 jednak była ładniejsza niz 8...
Ładniejsza?
Mało powiedziane !
Bez porównania piękniejsza <serce>
Pozdr. Grzegorz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 maja 2004, 21:35
Posty: 73
Skąd: Wa-wa, BemOwo
Auto: służbowe albo TAXi ;)

Postprzez mX-MEN » 12 gru 2007, 19:58

otiks napisał(a):Rx-8 jak pojawia się w dowolnym miejscu wzbudza zainteresowanie, zachwyt i respekt u innych kierowców, ale w tym zestawieniu wygląda jak dobrze ułożona kotka, rx-7 sprawia wrażenie jakby czaiła się do skoku i tego mi najbardziej brakuje w rx-8, szkoda że nie ma już takiej zadziorności w sobie jak poprzeniczka


Zgadzam sie w 100% .Styliści RX8 postawili tylko i wyłącznie na nowoczesność która dla pokolenia wychowanego na wzorach lat '90 jest plastykową tandetą nie wyróżniającą sie zbytnio z tłumu aut XXI wieku :) Poza wanklem RX8 jest dla wielu bezosobową zabawką ...

Mam nadzieję, twórcy następnego modelu spojrzą w przeszłość i zaczęrpną z niej odrobinę klasyki :)

Idealnym przykładem jest chociażby nowy Mustang ( łączący w sobie nowoczesność i starą dobra szkołę lat '70 ) który bije na głowę moim zdaniem wszystko co ma cztery koła i rusza się drogach :)

Co do FD ... <list> no cóż, trudno znaleść coś piękniejszego. Zapiera dech w piersiach i będzie to czynić jeszcze bardzo, bardzo długo ...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lis 2005, 13:02
Posty: 1123
Skąd: Koneck
Auto: Xedos 6 KF '94 / B 1600 '83 / Vivaro 1,9DI '03 / Fazer1 '11 /

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Moderator

Moderatorzy Moto