Oferta na darmowe ospoilerowanie

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez copSS » 25 paź 2007, 12:56

Akar.Zaephyr napisał(a):Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek linki bo póki co szukam od godziny i nie znalazłem nic...

przyłączam sie do tej prośby :)
(jeśli można)
Jazda Jazda Sreba Mazda :D :D :D :D :D
http://www.otwieramy.pl/?p=88869
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 lis 2006, 23:58
Posty: 87
Skąd: Stalowa Wola
Auto: 323C 1.5 16V 96r silVer

Postprzez darekk86 » 25 paź 2007, 17:49

logimen ja jutro jade do nich na skanowanie samochodu na 9 rano. Wiec moge z nimi pogadac to przypomne im od razu o twojej mazdzie.
Mam nadzieje ze nic nie wypadnie nie tak i zeskanuja moja mazde. Zobaczymy.
Odezwe sie jak wroce, wiec raczej pozno w nocy, bo samo skanowanie trwa ok. 12 godzin, a pozniej jeszcze mazde odstawiam do Kaliego na drugi koniec wawy i musze jakos wrocic do domu :/
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2006, 20:58
Posty: 1393
Skąd: Wa-wa/Puławy
Auto: C63 AMG Kombi + Fiat Bravo Psst... + Combo

Postprzez logimen » 25 paź 2007, 17:59

darekk86 napisał(a):logimen ja jutro jade do nich na skanowanie samochodu na 9 rano. Wiec moge z nimi pogadac to przypomne im od razu o twojej mazdzie.
Mam nadzieje ze nic nie wypadnie nie tak i zeskanuja moja mazde. Zobaczymy.
Odezwe sie jak wroce, wiec raczej pozno w nocy, bo samo skanowanie trwa ok. 12 godzin, a pozniej jeszcze mazde odstawiam do Kaliego na drugi koniec wawy i musze jakos wrocic do domu :/


Nie no nie musisz, chociaz jesli chcesz to rzuc im tylko moim mejlem zeby sprawdzili czy wogole maja zamiar sie ze mna kontaktowac.

W razie co to:

Artur Sielski
logimen@interia.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 wrz 2005, 23:34
Posty: 360 (1/0)
Skąd: Warszawa
Auto: MX-5 NB 10th Anniversary
Mazda3 BK '07 LF 2.0

Postprzez Akar.Zaephyr » 26 paź 2007, 07:11

copSS napisał(a):
Akar.Zaephyr napisał(a):Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek linki bo póki co szukam od godziny i nie znalazłem nic...

przyłączam sie do tej prośby :)
(jeśli można)


No cóż, zarejestrowałem się na forum.club323f.com i zapytałem naszych lewostronnie jeżdżących braci czy nie mają jakichś namiarów na ten zestaw.

http://www.astina.dk/index.php?cPath=23 ... sid=1cd1fd

W dalszym ciągu nie jest to tanie ale przynajmniej cena za cały zestaw jest już blisko połowę niższa...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2014, 14:54
Posty: 792 (3/6)
Auto: Były: Mazda 323F BA, Mazda MX5 NA
Honda NC700SDE
Jest: Hultaj Jonek Hajbryd

Postprzez banan11 » 26 paź 2007, 09:54

A znacie Jeroentje?
Poczytajcie tutaj: http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... c&start=15

a tutaj numer: 515 270 670, (032)2294317.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 lip 2006, 19:39
Posty: 116
Skąd: Bielsko-Biała / Czaniec
Auto: Coupe v6 (Już nie 323F BA '97)

Postprzez darekk86 » 26 paź 2007, 19:18

Bylem, zobaczylem, bylo zdecydowanie warto :)
Co prawda jeszcze musze raz pojechac bo zasilacz w komputerze padl pod koniec skanowania zderzaka tylnego, ale ogolnie bardzo fajnie minal ten dzien.
Naprawde bardzo ciekawa firma.

Co prawda co do tych spojlerow dla mnie w koncu sie zapomnialem dowiedziec dokladnie, no ale bede tam jeszcze raz po swietach. Mialem inne tematy wazniejsze akurat :)

Logimen: okazalo sie ze wyslali Ci odpowiedz i miales im odpisac czy twoja mazda jest bezwypadkowa na pewno. Jesli odpiszesz to jestes zakwalifikowany :) Wisisz mi browar :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2006, 20:58
Posty: 1393
Skąd: Wa-wa/Puławy
Auto: C63 AMG Kombi + Fiat Bravo Psst... + Combo

Postprzez logimen » 26 paź 2007, 20:27

darekk86 napisał(a):Logimen: okazalo sie ze wyslali Ci odpowiedz i miales im odpisac czy twoja mazda jest bezwypadkowa na pewno. Jesli odpiszesz to jestes zakwalifikowany Wisisz mi browar


Tak zgadza sie. Akurat rano dostalem od niich mejla. W sumie odpisalem im wczesniej co i jak z moja madzia. Wspomnieli cos, ze nie doszedl ten mejl do nich a ja znowu zwrotu tez nie dostalem wiec myslalem, ze wszystko ok. Juz napisalem do nich ponownie. Jeszcze zadzwonie bo podali mi numer i mam sie ugadac jak stoje z czasem.

Spoko, browarka postawie jak tylko pojawie sie na ktoryms zlocie. Chyba, ze Ci poczta wysle bo na spotach pojawiam sie od 2 lat i sie pojawic nie moge <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 wrz 2005, 23:34
Posty: 360 (1/0)
Skąd: Warszawa
Auto: MX-5 NB 10th Anniversary
Mazda3 BK '07 LF 2.0

Postprzez check » 11 lis 2007, 22:22

darekk86– kiedy na przymiarkę spojlerów? :)

Ciekawe czy moją Prelkę będą chcieli :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 14:29
Posty: 753

Postprzez darekk86 » 11 lis 2007, 22:43

Narazie musza dokonczyc skanowanie tylnego zderzaka bo im wtedy komp padl. Wtedy dogadam sie dopiero z tymi spojlerami. Ale ja wcale ich nie chce chyba :)
Ale w tym tygodniu i tak bede u nich wiec pewnie sobie zeskanuja do konca.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2006, 20:58
Posty: 1393
Skąd: Wa-wa/Puławy
Auto: C63 AMG Kombi + Fiat Bravo Psst... + Combo

Postprzez check » 11 lis 2007, 22:47

darekk86 napisał(a):Narazie musza dokonczyc skanowanie tylnego zderzaka bo im wtedy komp padl. Wtedy dogadam sie dopiero z tymi spojlerami. Ale ja wcale ich nie chce chyba

darowanemu koniu nie zagląda się w zęby.. :P najwyżej sprzedasz i zainwestujesz w coś innego ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 14:29
Posty: 753

Postprzez darekk86 » 11 lis 2007, 22:55

no zobaczymy, jesli dostane ich spojlery firmowe to ich na pewno nie sprzedam tylko zaloze. Zalezy jak im wyjda :)
Bo normalnie nie sprzedaja swoich spojlerow w polsce wogole i tez nie chca ich nikomu dawac wlasnie zeby nie wyladowaly na sprzedaz. Dlatego wola dac wszystkim dowolne spojlery innej firmy niz swoje. I maja racje, bo po co ktos ma pozniej kopiowac i podrabiac ich projekt. Niestety, taki jest rynek w polsce...
No ale jak zrobia jakis fajny wzor to mysle ze uda mi sie dogadac i je dostac :) Jak narazie moja wspolpraca z ta firma uklada sie nienajgorzej :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2006, 20:58
Posty: 1393
Skąd: Wa-wa/Puławy
Auto: C63 AMG Kombi + Fiat Bravo Psst... + Combo

Postprzez Marco7 » 12 lis 2007, 21:43

RX-8 nie potrzebuja, jakos malo przyszlosciowo zaplanowali to sobie ;)
RX-8 SP Titanium Grey Aero Kit :: Borla :: Greddy Air Diversion Panel :: Agency Power Pulley :: Tokico D-Spec Shocks + Tanabe GF Springs :: Racing Beat Endlinks ::
"A car can be a tool but it can also be so much more. It can be a heart-starter, it can be a drug, it can be a piece of art and it can stir your soul..." J. Clarkson
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2006, 00:08
Posty: 707 (0/1)
Skąd: Gdynia
Auto: RX-8

Postprzez darekk86 » 13 lis 2007, 01:23

spoko spoko, moze beda potrzebowac... Tylko jestes z gdanska wiec raczej nie przyjedziesz do wawy na caly dzien na samo skanowanie i tak
Ale jak by chcieli rx-8 to dam znac
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2006, 20:58
Posty: 1393
Skąd: Wa-wa/Puławy
Auto: C63 AMG Kombi + Fiat Bravo Psst... + Combo

Postprzez bodzioklb » 2 lut 2008, 05:14

z powodu klopotow rodzinnych jakis czas nie mialem czasu tutaj zagladac.... wszystkim zainteresowanym podaje linka do stronki producenta spojlerkow

http://www.ath-hinsberger.de/index.php
jak ktoś gdzieś zobaczy moja rudą jedyną w swoim rodzaju 626 GW ATH to niech mi da znać... milo by było wiedzieć jak się ma moja dawna Madzia Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2006, 03:20
Posty: 157 (3/2)
Skąd: KLB
Auto: Volvo V50 T5 AWD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

Moderator

Moderatorzy Moto