Spór o zakup kołpaka: Łukasz ca BIGer.

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez Łukasz » 23 wrz 2007, 07:49

biger2 napisał(a):mowie nie ma sprawy i niech poda adres maila zaczol ze mna dziwnie gadac wiec wyloczylem sie,ale oczywiscie ja zawsze klamie i jestem oszustem niech wam bedzie.
– nie,no padnę ze śmiechu hahaha hahaha hahaha .Biedny Biger,bardzo Cię przepraszam za to,że w ogóle śmiałem zadzwonić do Ciebie po takim czasie aby się upomnieć o kołpak(kołpak nie kołpak,nieważne co) ,bo w zasadzie to jeszcze pół roku nie minęło od wpłaty na konto.Jeszcze raz bardzo przepraszam Ciebie,że się poczułeś urażony moimi bezpodstawnymi pytaniami na PW. hahaha hahaha hahaha hahaha
To teraz tak oficjalnie się przyznaj : co było powodem tego,że Ci się okres spóżnia z tym wysłaniem??? I czy wogóle wysłałeś i jeśli tak to powiedz kiedy.Zobaczymy kiedy dojdzie i jeśli będzie OK to wszyscy Cię przeproszą.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 21:52
Posty: 734
Skąd: Legionowo
Auto: Mazda 6 GH MZR-CD Wagon

Postprzez Łukasz » 23 wrz 2007, 07:57

shady napisał(a):po pewnym czasie konto chodziło i wiem że miał wysłać KOŁPAK o czym napisał do Ciebie, więc nie było zero odzewu...

– no sorry, jeden raz napisał że wyśle.I od tamtej pory amba.

shady napisał(a):wiem że starał się poinformować Ciebie o swoim jak by to nazwać niedopatrzeniu...
– szkoda,że nie nagrałem tej rozmowy ,to by wszyscy słyszeli jak się starał.
Ja też nie byłem bez winy rozmawiając z nim,ale mu nie ubliżałem tylko mówiłem podniesionym tonem ,po prostu już byłem wkurzony.Jedyne ubliżenie nastąpiło ze strony Bigera po słowie "bujaj się".

Shady z Twojego postu wywnioskowałem,że powinienem jechać do Bigera ,poprosić łaskawie o kołpak,dać mu napiwek i wrócić do domu. <lol>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 21:52
Posty: 734
Skąd: Legionowo
Auto: Mazda 6 GH MZR-CD Wagon

Postprzez sanders » 23 wrz 2007, 09:02

Łukasz napisał(a):bardzo Cię przepraszam za to,że w ogóle śmiałem zadzwonić

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sty 2005, 23:02
Posty: 630
Skąd: Bydgoszcz
Auto: BMW M3 Audi A6 Mazda6

Postprzez Pit » 23 wrz 2007, 10:18

biger2 napisał(a):...dlaczego sprzedalem za 4 tysiace

...to wyłącznie zasługa umiejętności negocjacyjnych "grupy kupującej" <diabełek>

biger2 napisał(a):chlopak robil remont silnika i o tym informowal i nawet pokazywal foto

Masz błędne informacje :) Akurat z Borysem żyjemy jak brat z bratem, nie robił remontu, a wymieniał uszczelki pod głowicami, a to spora różnica. Wymienił je.... niepotrzebnie, bo spanikował, gdy zauważył białą maź w pewnym zbiorniczku... dopiero po fakcie pokazałem mu na fotkach, że był to zbiornik płynu do wspomagania :P tak więc auto naprawy nie wymagało.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez ravo » 23 wrz 2007, 10:51

Piotruś napisał(a):dopiero po fakcie pokazałem mu na fotkach, że był to zbiornik płynu do wspomagania

o boze heheheheh
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Fiveopac » 23 wrz 2007, 11:21

biger jestes przeżałosny, az rozrywasz swoja osobą definicję tego słowa.. do tego bezczelnosc twoja graniczy ze sprawa dla redakcji Strefy 11... Lukasz klepie do ciebei, wydzwania, wysyla pw,gg a ty olewasz go jednoczesnie klepiac temat w dziale sprzedam... noszzz @!#@!#@! dla m,nei to szczyt wszystkeigo....shady a ty co, adwokat jego jestes? Bardzo kiepsko co to wychodzi... smiech w kazdej linijce...
shady napisał(a):bo właśnie dużo wcześniej BIGer miał problemy z siecią i pracą,

O jaki biedny i pewnie dlatego tylko mogl pisac w dziale sprzedam i nei dzialaly mu pw telefon gg itp hahaha hahaha hahaha problem jest tu z czym innym a nazywa sie to OSZUTSWO, a stajac po jego stronie wpisujesz sie w jego moherowość. Tego nei da sie przedstawic w dobrym swietle :|
Dziwie sie ze Lukasz twojemy podopiecznemu nie nawtykał konkretnie, to nei pierwszy raz jak sobie przeskrobał...
Less roof, more fun
Obrazek
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 20:07
Posty: 4294 (8/31)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Postprzez marcinkosky » 23 wrz 2007, 11:31

Fiveopac napisał(a):a stajac po jego stronie wpisujesz sie w jego moherowość


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
V40 dCi – TATUSIOWOZ :) – było
Mondeo mk IV TDCI KOMBI :) – było
Focus mk2 TDCI sedan :) – było
Auris TS HSD :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 15:14
Posty: 1462
Skąd: Warszawa
Auto: Prius P2

Postprzez sanders » 23 wrz 2007, 14:35

Piotruś napisał(a):Masz błędne informacje usmiech Akurat z Borysem żyjemy jak brat z bratem, nie robił remontu, a wymieniał uszczelki pod głowicami, a to spora różnica. Wymienił je.... niepotrzebnie, bo spanikował, gdy zauważył białą maź w pewnym zbiorniczku... dopiero po fakcie pokazałem mu na fotkach, że był to zbiornik płynu do wspomagania język tak więc auto naprawy nie wymagało


To dowód na kolejne kłamstwo Pana B – bez jaj koleś jest naprawdę niesamowity.
shady czy poprzesz teraz swoją obronę Pana B To co napisałeś to na 100% nieprawda. Telefony gg, istnieje a akurat gdy Pan B tłumaczy sie że gg mu nie działało to śmiech na sali bo był raz dostępny raz zaraz wracam. Tylko na żadną odpowiedz Łukasza nie odpowiadał – wiecie to przypomina mi moją historie. Tydzień Pan B sie nie odzywał a po ale na gg był dostępny i wie cie co po tygodniu napisał ze klawiatura mu padła hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Beka śmiechu szkoda ze teraz tego nie wymyślił
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sty 2005, 23:02
Posty: 630
Skąd: Bydgoszcz
Auto: BMW M3 Audi A6 Mazda6

Postprzez marcinkosky » 23 wrz 2007, 14:46

sanders napisał(a):Beka śmiechu szkoda ze teraz tego nie wymyślił


tonacy sie brztwy chwyta
V40 dCi – TATUSIOWOZ :) – było
Mondeo mk IV TDCI KOMBI :) – było
Focus mk2 TDCI sedan :) – było
Auris TS HSD :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2005, 15:14
Posty: 1462
Skąd: Warszawa
Auto: Prius P2

Postprzez Globy » 23 wrz 2007, 14:52

Starczy tego linczu Panowie, uwazam temat za zamkniety. Kolega BIGer odchodzi z forum i mam nadzieje, ze wezmie sobie do serca uwagi kolegi, przykro mi Lukaszu, ze zostales oszukany – zawsze prosze o informacje w takich sprawach.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Łukasz » 23 wrz 2007, 19:56

OK.Było,minęło i po sprawie.Dzięki wszystkim bardzo za przeczytanie tego co chciałem przedstawić.Mam nadzieję,że uchroni to dużą ilość osób przed oszustwem. <jelen>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 21:52
Posty: 734
Skąd: Legionowo
Auto: Mazda 6 GH MZR-CD Wagon

Postprzez Misiek-Bełchatów » 23 wrz 2007, 20:08

Zamykam temat !
... a kamieniami w dzieci nie rzucam bo nie wiem które moje ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 wrz 2005, 18:55
Posty: 1100
Skąd: Bełchatów
Auto: Toyota Corolla E11 1.6 VVT-i

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

Moderator

Moderatorzy Moto