RAGE-RACE dwie RX-8

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez Morder » 8 wrz 2007, 18:58

Byłem na rozpoczęciu, fajne autka. Widziałem MegaLol'a... musze przyznać, że mazda prezentuje się bardzo sympatycznie... zderzak przedni super...no i w końcu przekonałem się do tych felg...na żywo wyglądają świetnie. MegaLol szpanował wydechem :D głośna jest, trzeba przyznać.
Było sporo innych fajnychh autek... później wrzucę fotki.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez Mev » 8 wrz 2007, 19:01

http://rage-race.mobitel.com.pl/start.php <faja>

Dane z GPSów w autach – prędkość, i aktualne położenie :)
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez jacobs » 8 wrz 2007, 19:44

Mev napisał(a):Dane z GPSów w autach – prędkość, i aktualne położenie

Trochę to czasami nie działa :P

Miało być według przepisów, a prędkości czasami ponad 150 :P
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 13:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez Mev » 8 wrz 2007, 21:11

[quote="jacobs"]Miało być według przepisów, a prędkości czasami ponad 150[/quotep

Jest tam Lexus jakiś tam – oglądałem przez 15 minut jego dane to prędkość w większości tego czasu oscylowała w okolicach 240km/h ;)
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez jacobs » 8 wrz 2007, 21:47

Poza tym, powinni wrzucać gdzieś relacje z imprezy. Na stronie nic nie ma. Na youtube są 2 filmiki ekipy z lambo. TVN Turbo, skoro są partnerami tej imprezy i jedzie tam tede z ich ekipy, powinno puszczać jakieś relacje live.
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 13:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez Morder » 9 wrz 2007, 16:27

Wrzucam obiecane fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez marek » 9 wrz 2007, 17:11

trzeba przyznać. że fajne furaki <list>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 lis 2003, 02:08
Posty: 2402 (0/14)
Skąd: nad Bałtykiem
Auto: FR+Django+Rail

Postprzez Marco7 » 10 wrz 2007, 11:10

Musze przyznac ze RX-8 MegaLol'a prezentuje sie REWELACYJNIE <peace>
RX-8 SP Titanium Grey Aero Kit :: Borla :: Greddy Air Diversion Panel :: Agency Power Pulley :: Tokico D-Spec Shocks + Tanabe GF Springs :: Racing Beat Endlinks ::
"A car can be a tool but it can also be so much more. It can be a heart-starter, it can be a drug, it can be a piece of art and it can stir your soul..." J. Clarkson
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2006, 00:08
Posty: 707 (0/1)
Skąd: Gdynia
Auto: RX-8

Postprzez jazzzy » 10 wrz 2007, 18:41

Marco7 napisał(a):Musze przyznac ze RX-8 MegaLol'a prezentuje sie REWELACYJNIE <peace>


szkoda tylko ze nie chce sie nia pochwalic i regularnie nie przyjezdza na lokalnego spota
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sty 2006, 00:43
Posty: 694
Skąd: CKMK

Postprzez MegaLoL » 11 wrz 2007, 23:20

Siemanko. Zabawa przednia :] Male niedociagniecia ze strony organizatorow, ale generalnie gites. Trasa za ciezka jak na moje auto. Jak wjechalismy na trase prowadzaca na mazury, to piekne proste, ale wiecej jak 150 sie nie dalo. Tarlem tak spodem ze az iskry szly. Chlopaki przez jakis czas chcieli jechac za mna zeby oko nacieszyc ;) Czasem musialem zwolnic do 20. Najbardziej pechowa zaloga tego rajdu. 2x mnie policja zlapala na suszare. Wiejscy dretwiacy. Zero luzu i jeszcze specjalnie mnie przetrzymali. Malo co by nie doszlo do rekoczynow :P Oczywiscie olej musialem dolewac na trasie. Do 1 checkpointu bylo ok, trasa w porzadku i bylem jakos w pierwszej 6. Potem nasze piekne proste polskie drogi sprowadzily na ziemie :] Dlatego podszedlem do sprawy na luzie i jechalem dla frajdy nie na zabicie. Potwierdzam ze zaloga lexusa totalne swiry na drodze :D Jechalem z nimi do drugiego checkpointu. Potem niestety juz droga mi nie pozwolila jechac im tempem. Jak pech to pech. Dojechalismy do jakiejs miejscowosci gdzie byl checkpoint i trzeba tankowac. Nawigacja pokazuje pare stacji, a tu sie okazuje ze jak nie zamknieta, to kuuuzwa nie czynna. Musialem sie wracac jakies prawie 20km jadac ponizej 3 tys obr. zeby nie stanac ;) W tym czasie odjechala mi moja ekipa z prosiaka 997 turbo, czarnej madzi i niebieskiego GT 400. Dopadlem ich dopiero za obwodnica w gdansku. Do leby prowadzilem peleton, gdzie dolaczyla do nas najwieksza ekipa swirow z E63 AMG ;) No prawie do leby bo 17 km przed leba [tiiit] mi wentyl... Oczywiscie wcisnalem na szybciora pianke, no ale wtedy nie wiedzialem ze to wentyl, tylko kapec. Nim ekipa serwisowa dojechala, minelo prawie 2h. Stracilem ponad 2h z calej sytuacji. Ale i tak nie bylem ostatni :D Pare zalog przyjechalo po mnie w tym Tede ;) Rano dzieki pomocy lokalnych fajnych chlopakow udalo mi sie znalezc wulkanizatora. Wymienil na szybciora wentyl, ale nie wywarzyl. I co sie okazalo ze przy 150 nie dalo sie jechac. Jakos dojechalem w grupie do Trojmiasta. Kolumna wjechala w miasto, a ja szybciorem do wulkanizatora. Troche sie awanturowalem w NORAAUTO czy jakos tak, bo mi kazali czekac 3h. Zeszlo godzine. Jak sciagneli opone, to 3 litry mleka plywalo w oponce ;) Zderzylem jeszcze na lansik na starowce i potem rura do wawki. Odjechalismy rescie z chargerem, 996 gt2, viperem, golfem i speedsterem. Wjechalismy na dwa pasy, to przy 220 musialem odpuscic, bo niestety felgi jak przeczuwalem byly mega pokrzywione :] Wczesniej mi fartnelo, bo odjechalem troche od grupy, a miedzyczasie jak ja smignalem z nad przeciwka miskom w tajniackiej vectrze, to jak ruszyli za mna, to viper ich przelecial jak mieli 200 na budziku :D Pozniej zjazd na stacje, akurat sie zjechala wieksza ekipa na kawke w maku i wyruszylem razem z chlopakami w gt 400 spokojnie do wawki. I tak o to w skrocie jak mniej wiecej wygladalo :] Generalnie ekstra. Zadania niektore byly w pizdeczke. Zjechac na linie z dziedzinca zamku, to pomalowac paznokcie, to dowiedziec sie czegos tam, to policzyc ile ma podpor most, to zadanie na wyobraznie "nakarmic foczke" :P W przyszlym roku jade na bank.
Sie gra, to sie Mazde RX-8 ma...:P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 gru 2005, 16:12
Posty: 203
Skąd: Kraków
Auto: Mazda RX-8

Postprzez MegaLoL » 11 wrz 2007, 23:24

Morder napisał(a):Byłem na rozpoczęciu, fajne autka. Widziałem MegaLol'a... musze przyznać, że mazda prezentuje się bardzo sympatycznie... zderzak przedni super...no i w końcu przekonałem się do tych felg...na żywo wyglądają świetnie. MegaLol szpanował wydechem głośna jest, trzeba przyznać.

A jak pisalem ze na zywo prezentuja sie calkiem inaczej, to sie awanturowales :P Organizatorzy uznali je za najladniejsze z wszystkich furek ;) A co do szpanowania wydechem, to co lepszy szpanowal :D Ale obiektywnie mysle ze tylko gallardo ustapilem ;)
Sie gra, to sie Mazde RX-8 ma...:P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 gru 2005, 16:12
Posty: 203
Skąd: Kraków
Auto: Mazda RX-8

Postprzez darekk86 » 11 wrz 2007, 23:27

To ile punktow nazbierales?? :)
Ktos uzbieral komplet?
Jak mowisz ze ty podwoziem szurales po ziemi to nie wyobrazam sobie jak musieli jechac ci w Lambo... :)
Wyglada na to ze super impreza, za rok trzeba cos wykombinowac zeby sie tam dostac :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 gru 2006, 20:58
Posty: 1393
Skąd: Wa-wa/Puławy
Auto: C63 AMG Kombi + Fiat Bravo Psst... + Combo

Postprzez MegaLoL » 11 wrz 2007, 23:30

10 pkt. Viper uchamoncil 13 :] Gallardo pojechalo z wawy prosto do leby. Nie bral udzial jako tako w wyscigu na punkty itp.
Sie gra, to sie Mazde RX-8 ma...:P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 gru 2005, 16:12
Posty: 203
Skąd: Kraków
Auto: Mazda RX-8

Postprzez Marco7 » 12 wrz 2007, 02:57

Moje gratulacje za ukonczenie pierwszego Rage Race w PL!!

Poki co nie obiecuje na 100%, ale jak na razie wraz z moim kolega od S2000 planujemy wyruszyc na edycje 2008. Udaloby sie w tym roku ale praca pokrzyzowala plany.

Zazdroszcze Ci takiej przygody, oczywiscie pozytwnie ;) .
RX-8 SP Titanium Grey Aero Kit :: Borla :: Greddy Air Diversion Panel :: Agency Power Pulley :: Tokico D-Spec Shocks + Tanabe GF Springs :: Racing Beat Endlinks ::
"A car can be a tool but it can also be so much more. It can be a heart-starter, it can be a drug, it can be a piece of art and it can stir your soul..." J. Clarkson
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2006, 00:08
Posty: 707 (0/1)
Skąd: Gdynia
Auto: RX-8

Postprzez Morder » 12 wrz 2007, 08:16

MegaLoL napisał(a):A jak pisalem ze na zywo prezentuja sie calkiem inaczej, to sie awanturowales :P


pomyliłeś mnie z kimś innym :) ale spoko, jakoś przeżyję ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

Moderator

Moderatorzy Moto

cron