Poparcie dealera Mazdy z Krakowa

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez niqs » 9 cze 2004, 13:55

polnik o co ci chodzi???
wlasnie chcemy zebrac wszystkich do kupy i zrobic duzego spota zobacz ilu ludzi mamy na forum niech przyjedzie 1/3 nie wszyscy musza brac udzial w szkole jazdy ale niech przyjedzie, pogadamy posmiejemy sie razem
a co do spotkania w innym klubem to juz to przerabialismy i nic z tego nie wyszlo poza tym to ma byc zlot klubowy znaczy MAZDY


"ale co tam róbcie jak chcecie tylko z tego co widze, to jest tylko taka gadka, żeby pogadać a nie nic konkretnego ..."

na razie to ty duzo mowisz i nie zawsze z wiedza wiec moze dajmy czas aby sie wypowiedzieli ludzie ktorych to interesuje
Jezeli juz beda tacy to wierz mi na gadce sie nie skonczy...
Internetowy Klub MAZDAspeed
www.mazdaspeed.pl
Szkoła Narciarska www.janosikski.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:53
Posty: 193
Skąd: krakow na stale juz
Auto: najpiękniejsze :)

Postprzez polnik@studio » 9 cze 2004, 13:58

poza tym to ma byc zlot klubowy znaczy MAZDY


fakt nie byłem jeszcze na żadnym spocie ale tak z ciekawości to ile razy były organizowane spoty za które było trzeba płacić około 300 zł ?
[url=http://www.polnik-studio.pl/]systemy informatyczne[/url] || [url=http://www.athleticshop.com.pl/]sprzęt fitness[/url] || [url=http://www.trampoliny.com.pl.pl/]trampoliny[/url] || [url=http://www.ogrodowe-meble.pl/]meble ogrodowe[/url]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lis 2003, 16:31
Posty: 1097
Skąd: Warszawa
Auto: Kia pro cee'd/ Toyota Starlet

Postprzez niqs » 9 cze 2004, 14:04

kurcze czlowieku czy ty czytasz to forum czy tylko ogladasz obrazki
nikt ci nie karze za spota placic 300 zl tylko szkola jazdy bedzie platna a poza tym nie pamietam aby padla taka kwota
jak nie jestes zainteresowany tym tematem to juz nie nabijaj postow tutaj.
cena bedzie uzgodniona jak bedzie wiadomo ilu chetnych bedzie na szkole
a na spota nikt nie broni ci przyjechac
Ostatnio edytowano 9 cze 2004, 14:38 przez niqs, łącznie edytowano 2 razy
Internetowy Klub MAZDAspeed
www.mazdaspeed.pl
Szkoła Narciarska www.janosikski.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:53
Posty: 193
Skąd: krakow na stale juz
Auto: najpiękniejsze :)

Postprzez michal_krakoof » 9 cze 2004, 14:30

:Polnik
Tak??
Chyba nie, choc moze wiesz lepiej.
Co do innych klubów, kiedys proby byly, ale nie wyszlo. Hondziarze maja swoj preznie dzialajacy klub i nie sa zainteresowani.
NIe wiem dlaczego 30 osob nazywasz garstka – chcialbym zauwazyc ze na zadnym ze spotów nie bylo tylu klubowiczów !!!
A co do rozmow to mysle ze nikt nie zabroni pogadac z Czopikiem...
Mysle tez ze nie ma co studzic zapalu, a poza tym nie lubie MALKONTENTÓW !
Ostatnio edytowano 9 cze 2004, 14:34 przez michal_krakoof, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:58
Posty: 310
Skąd: Kraków
Auto: Obecnie – BMW e91 330XD
Obecnie – Mazda 3 BK 1.6 d 109 KM
– Subaru Legacy IV (moja)
– Mazda 323F (BJ) 2.0 Sportive (niqsmx3)
– Mazda 323F (BA) 2.0 GT
– Mazda MX-3 K8 (moja)

Postprzez michal_krakoof » 9 cze 2004, 14:33

Co do "platnego spota" jak widzisz nikt nie ma problemów z tym ze trzeba zaplacic za szkole (podkreslam to nie spot !choc przy okazji moze nim byc...) Dowiemy sie czy istnieje mozliwosc wjazdu bez nauki...spox !
pic brader ;)
Trza miec zapal i chec a bedzie dobrze...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:58
Posty: 310
Skąd: Kraków
Auto: Obecnie – BMW e91 330XD
Obecnie – Mazda 3 BK 1.6 d 109 KM
– Subaru Legacy IV (moja)
– Mazda 323F (BJ) 2.0 Sportive (niqsmx3)
– Mazda 323F (BA) 2.0 GT
– Mazda MX-3 K8 (moja)

Postprzez Dyrekcja » 9 cze 2004, 19:10

Widzę że temat został potraktowny dość kontrowersyjnie :)
W celu wyjasnienia wątpliwości:
1. Jasne, że zależy nam na sprzedaży. W końcu nie widzę żadnego powodu, dla którego tak dobre samochody jak Mazda mają w dalszym ciągu być na mrginesie rynku !
2. Nie liczę na reklamę w związku z działaniem jako "katalizator" przy organizacji szkolenia. Po prostu uważam, że na polskich drogach jest bardzo niebezpiecznie – im więcej kierowców będzie potrafiło lepiej jeździć, tym większe ja będę miał szanse przeżycia :)
3. Lubię się spotykać z ludźmi, którzy też są pasjonatami motoryzacji. A pomagając mam szanse, że też zostanę zaproszony.
4. Po prostu spodobał mi się zapał młodych ludzi, których miąłem przyjemnośc gościć w salonie.
5. Znam dobrze Tomka Czopika i wiem, że potrafi b.dobrze przekazywać swą wiedzę.
6. ....... na inne pytania też chętnie odpowiem (czasem z opóźnieniem – często bywam niedostępny – za co z góry przepraszam)
7........ musze się jeszcze nauczyć, jak tutaj wstawiać te ładne Smilies (gdy ja chodziłem do szkoły liczydło było uważane za absolutny szczyt techniki :) )

Pozdrowienia
Początkujący
 
Od: 9 cze 2004, 18:41
Posty: 9
Skąd: Kraków
Auto: Służbowe

Postprzez michal_krakoof » 9 cze 2004, 19:19

Witam Pana. Milo zobaczyc Pana na Naszym Forum.
Niestety nie udalo nam sie w sobote wrocic do salonu, choc sie staralem.
Dziekuje za udzial w dyskusji...
Jakby ktos jeszcze nie wiedzial "Dyrekcja" to Ojciec Dyrektor Klubu Subaru, Prezes Salonu Mazdy w Krakowie, z ktorym mielismy przyjemnosc (wraz z Niqs'iem) rozmawiac w sobote przy okazji otwarcia salonu Mazdy.
Dziekuje za mile slowa, liczac, ze uda nam sie dobrnac i zamknac temat z pozytywnym wynikiem.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:58
Posty: 310
Skąd: Kraków
Auto: Obecnie – BMW e91 330XD
Obecnie – Mazda 3 BK 1.6 d 109 KM
– Subaru Legacy IV (moja)
– Mazda 323F (BJ) 2.0 Sportive (niqsmx3)
– Mazda 323F (BA) 2.0 GT
– Mazda MX-3 K8 (moja)

Postprzez luca » 9 cze 2004, 19:31

Dyrekcja napisał(a):7........ musze się jeszcze nauczyć, jak tutaj wstawiać te ładne Smilies (gdy ja chodziłem do szkoły liczydło było uważane za absolutny szczyt techniki :) )
Pozdrowienia


Ja chadzałem do szkoły całkiem niedawno, a mimo wszystko dla większości nauczycieli, liczydło było bardzo zaawansowanym sprzętem.

Co do nauki jazdy, to jestem gorącym zwolennikiem uczestnictwa w spocie, na którym dodatkowo mógłbym podnieść swoje kwalifikacje.

Należy jednak pamiętać, że część klubowiczów serce posiada jak dzwon (jeśli chodzi o uczucia jakie żywią do swoich dzierlatek), natomiast nie są posiadaczami fortun rodowych. Z myślą o nich należałoby spot zorganizować w taki sposób, by szkolenie nie było jedyną atrakcją spotkania. Może taniec dziewcząt przy rurkach, albo pogadanka ze Staszkiem Mikulskim? :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2004, 15:12
Posty: 811
Skąd: DC
Auto: Astra 1.4

Postprzez XsiX » 9 cze 2004, 19:34

Może taniec dziewcząt przy rurkach, albo pogadanka ze Staszkiem Mikulskim?

+ kiełbacha z ogniska i piwo z kija dla wszystkich :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Dyrekcja » 9 cze 2004, 19:40

Dziewcząt nie zorganizuję – bo i wiek nie ten, i do rozwodu mi niespieszno ;)
Co do kiełbachy + piwo = zawsze za :)

Pozdrowienia
Początkujący
 
Od: 9 cze 2004, 18:41
Posty: 9
Skąd: Kraków
Auto: Służbowe

Postprzez Tomasz760 » 9 cze 2004, 19:43

jakoś ten temat mi umknął teraz dopiero go zauważyłem na forum wiec pokoleji :

1)jestem za szkólką jeżeli kwota tego by nie przekroczyła 250 zł (oczywiscie dla tych którzy tylko są chętni) ,
2)będzie dla mnie przyjemnoscią wielką poznać osobiście osoby z południa Polski , ktorych jeszcze nie miałem okazji poznać
3)dawno nie byłem w Częstochowie
4)lubie ogladać wyścigi WRC Evo 5,6,7 i miałem okazje oberwać błotem po twarzy z pod kół Czopika
5)fajnie by było jak by Czopik swoją maszyną podjechał i pokazłą co ona potrafi
6)no i spot taki ma być dwudniowy bo i piwa bym sie wieczorkiem z Wami napił

dobra to tyle , mam nadzieje ze sprawa sie jakoś wyklaruje , odewze się jak z nad morza wrócę z minispota :)

Pozdrawiam
Biuro Podróży Okapi Travel zaprasza na wycieczki jednodniowe dla dzieci www.okapitravel.pl

gadzety i upominki www.gadzetolandia.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 mar 2004, 04:05
Posty: 265
Skąd: Warszawa
Auto: astraII-najlepsza bo służbowa

Postprzez XsiX » 9 cze 2004, 20:44

lubie ogladać wyścigi WRC Evo 5,6,7 i miałem okazje oberwać błotem po twarzy z pod kół Czopika

tylko żebyś nie próbował odwetu <lol> w razie czego pojedziesz ostatni hahaha

no i spot taki ma być dwudniowy bo i piwa bym sie wieczorkiem z Wami napił

choinka strasznie dużo tych 2-dniowych spotów chyba nie wyrobie ze wszystkimi :( <płacze>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez luca » 9 cze 2004, 21:14

Ja tam jestem za jednodniowymi. Trzeba trochę czasu rodzinie poświęcić.
Mazda Motor Company
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2004, 15:12
Posty: 811
Skąd: DC
Auto: Astra 1.4

Postprzez xXx » 10 cze 2004, 10:48

Zróbcie listę kto jest za i niech wszyscy chętnie się dopisują.....uważam to za świetny pomysł.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 paź 2003, 01:01
Posty: 2775 (0/5)
Skąd: Lublin
Auto: Audi A6 Avant 2.8 V6 APR

Postprzez misiolot » 10 cze 2004, 11:11

Pomysł jest bardzo very ja sie dopisuję proszę o konkretny termin ramowy plan imprezy i cenę dopiero wtedy będę mógł dać odpowidz tak czy nie :D
Nie mogę a w zasadzie ..dlaczego nie ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2004, 23:11
Posty: 375
Skąd: grochów
Auto: Chrysler Voyager 3.3 LE jajko

Postprzez XsiX » 10 cze 2004, 11:24

Zróbcie listę kto jest za i niech wszyscy chętnie się dopisują.....

tak jak wspomniał misiolot – najpierw musimy wypracować termin tego spota,
myślę że spot w Rykach i rozmowa "live" będzie do tego najlepszą okazją :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Waluś » 10 cze 2004, 11:42

Pomysł jest bardzo very ja sie dopisuję proszę o konkretny termin ramowy plan imprezy i cenę dopiero wtedy będę mógł dać odpowidz tak czy nie

O tóż to właśnie, ja tak jak mój przedmówca. Ale nawet jak nie będzie kaski to i tak na bank przyjade popatrzyć :)
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Globy » 10 cze 2004, 23:17

Na poczatku dzieki Nice i Michalowi za inicjatywe oraz dealerowi Mazdy z Krakowa za oferte wspolpracy :) Zgadzam sie z Michalem – wole posmigac wlasnym samochodem i silniej go poczuc. Ryk i Szkoly Nauki Jazdy nie ma co porownywac. Przed spotem w Rykach poczynimy promocje w miare mozliwosci, do czego zapraszam wszystkich Klubowiczow.

Polnik, wlasciwie uslyszales odpowiedz od pary z Krakowa – 30 aut to nie garstka, bo to wlasnie dla nas jest Klub, nie jest nas wielu, a mimo to dzialamy i chyba kazdy chce sie rozwijac. Smiesznym jest stwierdzenie, ze dealer czy p. Czopik licza na promocje, poniewaz to MY powinnismy na nia liczyc. Wystarczy pomyslec, jak wygladalby spot wsparty promocja nowych modeli, gdzie obok rzedu aut Klubowiczow stoja swiezutkie egzemplarze zza salonowych okien, a w powietrzu powiewa flaga Mazdy.

Przy okazji napomkne, iz jesli pragniemy spotkan ciekawszych pod kazdym wzgledem, wiaze to sie z kosztami. Byc moze mam specyficzne pojecie wypoczynku, ale zamiast lezenia plackiem chetnie przeznacze pieniadze na spotkanie z ludzmi, z ktorymi na codzien obcuje przez forum czy ogolnie Klub. Raz na jakis czas mozna pozwolic sobie na efektowny zlot.

Oczywiscie jestem otwarty na takie spotkanie (w gronie Mazdowym) i temat bedzie rozwijany, mam nadzieje. Utworzymy oddzielna ankiete dla chetnych, rowniez prosze o mozliwosc obecnosci widzow i sympatykow, ktorzy nie skorzystaja z jazdy po torze. Ponadto chcialbym zapytac, przy jakiej liczbie "pelnych" uczestnikow obowiazuje cena 250 zl oraz jak przedstawia sie wachlarz terminow (konieczna odpowiedz w ciagu klikunastu dni, czy dalsza plaszczyzna czasowa, np. pozne lato)?
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez b2 » 11 cze 2004, 07:09

jestem jak najbardziej za – nigdy dość wiedzy o prowadzeniu auta – ale nurtuje mnie jedno pytanie: jak ma owe doskonalenie jazdy wyglądać?? jeśli przyjedzie nas po wiedzmy z 15 zainteresowanych poważnie, to co wtedy? odbędzie się wykład zbiorowy dla nas wszystkich i koniec – samodzielne ćwiczenia praktyczne na torze, tak jak na www.sjs.pl jest napisane? nie wyobrażam sobie, żeby jeżdżono z każdym z osobna, nawet gdyby z każdym po kolei za kierownicą Czopik posiedział pół godziny, to nie licząc przerw, potrzebne by na to było ~8 godzin !!! a czego się nauczysz w pół godziny? wybaczcie sceptycyzm, bo jestem poważnie zaiteresowany tego typu imprezą, chciałbym jednak nie rozczarować się, po dojechaniu przez pół polski na miejsce, pokrywszy koszty benzyny i samego szkolenia.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez michal_krakoof » 11 cze 2004, 08:39

Powiem tak...na razie zrobimy wstepna ankiete w dziale spotkania. Bedzie dotyczyc chetnych. Wstepny termin moze 2-3 tydzien sierpnia (co by mozna odpoczac po spotach lipcowych ;P). Zalozmy ze bedzie to kwota 250-300 PLN.
Prosze o odpowiedzi-oczywiscie zakladajac tak enigmatyczne warunki.
Jak bedzie ogolny obraz liczby chetnych podejmiemy w najblizszym czasie temat i ustalimy konkrety.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:58
Posty: 310
Skąd: Kraków
Auto: Obecnie – BMW e91 330XD
Obecnie – Mazda 3 BK 1.6 d 109 KM
– Subaru Legacy IV (moja)
– Mazda 323F (BJ) 2.0 Sportive (niqsmx3)
– Mazda 323F (BA) 2.0 GT
– Mazda MX-3 K8 (moja)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

Moderator

Moderatorzy Moto