Historia marki Mazdy w komiksie.

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez MazdoHolik » 17 lis 2016, 20:43

Tak w temacie, bo o Maździe – widział już ktoś nowy komiks Mazdy?

Historia Mazdy sięga 1920 roku, kiedy w Hiroszimie Jujiro Matsuda założył firmę Toyo Cork Kogyo. Jak sugeruje nazwa firmy, początkowo zajmowała się ona produkcją wyrobów z korka. W 1931 roku Matsuda rozszerzył jej działalność na produkcję samochodów i tak narodziła się Mazda. Od tego czasu niekonwencjonalne myślenie inżynierów Mazdy zaowocowało licznymi, ekscytującymi i dającymi wiele radości z jazdy samochodami. Od najpopularniejszego roadstera na świecie – MX-5, po SUV-a CX-5, Mazda wciąż wykorzystuje tradycje innowacyjnego projektowania i przełamuje konwencje. Oto historia Mazdy z zupełnie innej perspektywy – dziejów rodziny związanej z firmą od pokoleń. Opowieść Dziadka Takashi zabiera nas w odległe czasy i prowadzi przez najważniejsze wydarzenia z historii Mazdy i Hiroszimy. Czy uda mu się przekonać wnuka Akirę by podtrzymał rodzinną tradycję?



1.png


2.png


3.png


4.png


5.png


6.png


7.png


8.png


9.png


10.png


11.png


12.png


13.png


14.png


15.png


16.png


17.png



źródło

I jak się podoba? :)
Początkujący
 
Od: 4 lut 2016, 14:51
Posty: 5

Postprzez mysiak » 19 lis 2016, 22:50

fajny, bardzo politycznie poprawny komiks. Mimo wszystko mi się podoba. :D
Power is nothing without control
http://www.4kolkaszczescia.pl
Forumowicz
 
Od: 11 wrz 2010, 21:02
Posty: 995 (1/11)
Skąd: pomorskie
Auto: Outlander

Postprzez MazdoHolik » 21 lis 2016, 19:47

Zasadniczo to nie przygladałem się pod kątem poprawności politycznej, niemniej jednak faktycznie fajnie to wyszło. A tak w ogóle u innych marek samochodowych czegoś takiego nie widziałem.
Początkujący
 
Od: 4 lut 2016, 14:51
Posty: 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości

Moderator

Moderatorzy Moto