Skradzione – wątek zbiorczy (archiwum).

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez Robo » 10 lut 2005, 02:00

Cholernie współczuje. Miej ją na oku. Kur*a scyzoryk się w kieszeni otwiera. :(


JACU626 napisał(a):pojawiło sie wiele aut z importu i potrzeba do nich dużo używek a z kąd je brać?

Właśnie dlatego głównie nie podobało mi się to otwarcie granic. Nasprowadzali szrotów po 300 euro a teraz odbija się to na nas miłośnikach marki.

Pozdrawiam. :)
MAZDA ... To jest naprawdę ważne.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2004, 08:40
Posty: 255
Skąd: Wieluń
Auto: 323F & 350Z

Postprzez nightcomer » 10 lut 2005, 06:43

Robo napisał(a):Właśnie dlatego głównie nie podobało mi się to otwarcie granic. Nasprowadzali szrotów po 300 euro
wqrvia mnie takie gadanie
jakby ministerstwo finansów i inne pasożytnicze urzędy raz na zawsze odpierdoliły się od używanych samochodów, to z dnia na dzień okazało by się, że sytuacja jest normalna, bo juz szrotów nie opłaca sie sprowadzać na handel dla jeleni; kazdy by sobie kupił mazdę tam gdzie chce i w takim stanie w jakim chce... widzieliście ceny GE w UK ?? 2 lata temu widziałem na eBay.co.uk tranzakcję sprzedaży GE KL '92 za... 440 GBP !! a cena kup teraz była 700.
piszę to w tym wątku, bo właśnie idiotyczne przepisy wymyślone na poczekaniu przez kretynów na państwowych pensjach kreują rynek dla aut kradzionych.
ech... i nie czuję juz specjalnej niechęci do tych, którzy obrabiają czy zawijają skorupy... bo system czyni to opłacalnym... bo policja przyjeżdża jak zadzwonię, że kradną maloocha czy poloneza starego a jak dzwonię bo widzę, że zawijają golfa czy lanosa to... wiadomo, nie było zgłoszenia... już nie dzwonię – nigdy. szkoda baterii i klawiszy.

hhe ale się wymądrzyłem <glupek2>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 paź 2003, 01:07
Posty: 756
Skąd: zławieśWWA]:~
Auto: cprf2a'99

Postprzez Mask » 10 lut 2005, 07:25

robaszki gdzie to bylo ?! O ile pamietam mieszkasz niedaleko mnie...
Mam Japończyka – to niezla bryka!
Moja Mazda! Jazda, jazdaaaa... :–)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 sty 2005, 21:12
Posty: 38
Skąd: Grudziądz
Auto: Mazda 626 GE RF-CX '93 Comprex

Postprzez navroth » 10 lut 2005, 07:36

robaszki napisał(a):który obeszli bez kłopotu miałem parę innych zabezpieczeń , ale boję się że wrócą!


to ubezpiecz statek w tej sytuacji lepiej dmuchac na zimne
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 paź 2004, 19:47
Posty: 529
Skąd: Łorsoł, Och o Ta
Auto: Merida Cross 5300

Postprzez hazell » 10 lut 2005, 10:14

JACU626 napisał(a): Prawda jest taka że pojawiło sie wiele aut z importu i potrzeba do nich dużo używek a z kąd je brać??

Ano szacuje się, że sprowadzono do Polski ponad 200 tys aut, które nigdy nie będą zarejestrowane, zostały pocięte na części i sprzedawane po giełdach (baaardzo się opłaca). Mówi się, że o wiele bardziej warsztatom samochodowym i mechanikom opłaca się kupować części z pociętego, sprowadzonego i legalnego samochodu niż z kradzionego. Są tańsze, lepsze i legalne. Tak więc nie wiem czy kradzieże mają w tym momencie związek z napływem aut. Nie wiem jak to się zmieni w świetle nowych przepisów.
Hazell
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2004, 12:08
Posty: 618
Skąd: Grodzisk Maz.
Auto: BMW E39 523i + SGI

Postprzez ADi » 10 lut 2005, 11:17

kuźwa to już przegięcie...a co do kradzieży to napewno po części mają one związek z zapotrzebowaniem na części bo po co kraść 12letnią mazdę??? :|
Rules Are Made To Be Broken...
"...You Can Win If You Want...If You Want It You Will Win..."
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:37
Posty: 270
Skąd: HollyŁódź
Auto: 626 GE FS

Postprzez es » 10 lut 2005, 16:28

nightcomer napisał(a):
Robo napisał(a):Właśnie dlatego głównie nie podobało mi się to otwarcie granic. Nasprowadzali szrotów po 300 euro
wqrvia mnie takie gadanie
jakby ministerstwo finansów i inne pasożytnicze urzędy raz na zawsze odpierdoliły się od używanych samochodów, to z dnia na dzień okazało by się, że sytuacja jest normalna, bo juz szrotów nie opłaca sie sprowadzać na handel dla jeleni; kazdy by sobie kupił mazdę tam gdzie chce i w takim stanie w jakim chce... widzieliście ceny GE w UK ?? 2 lata temu widziałem na eBay.co.uk tranzakcję sprzedaży GE KL '92 za... 440 GBP !! a cena kup teraz była 700.
piszę to w tym wątku, bo właśnie idiotyczne przepisy wymyślone na poczekaniu przez kretynów na państwowych pensjach kreują rynek dla aut kradzionych.
ech...

hhe ale się wymądrzyłem <glupek2>


Madrze wymadrzyles :) Nic dodac nic ujac.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 sie 2004, 13:17
Posty: 398
Skąd: Warszawa
Auto: 626 2,2 i GV 95, chevy s10 02

Postprzez Dany » 11 lut 2005, 12:33

Ja tez mialem taka sytuacje a wlasciwie moj tata. Ide rano do kosciola patrze, a tam maska otwarta, dzwonie po ojca, tata schodzi, patrzymy a tutaj samochod otwarty, fotele rozwalone na maxa. Okazalo sie, ze tata nie zamknal wieczorem auta i sie jakies sku*** przespaly w madzi :( <killer> . Na szczescie nie wyrwali zadnych kabli, wepchneli tylko zaslepke od elektrycznych lustrek <killer>
<center><font color=red>bogatym dupkom, co wyżej srają, niż pupę mają- mówie stanowcze NIE!!</font><b>
We ride together, we die together, Bad Boys for life!!</b></center>
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 6 lis 2004, 15:40
Posty: 16
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 626 GE 2.0 D comprex '93

Postprzez robaszki » 11 lut 2005, 16:47

Teraz po dokładniejszym obadaniu sprawy mogę stwierdzić iż był to na pewno włam i na pewno grzebali w wiązkach przewodów , i na pewno uszkodzili zamek od strony kierowcy , wiem jedno może i dodatkowe zabezpieczenia typu "ukryte odłączniki" są nie zawsze skuteczne czasem są wręcz banalne w swoim sposobie działania , ale mam wrażenie , albo przynajmniej wolę je mieć , że to właśnie parę takich dodatkowych zabezpieczeń uratowało mi autko . A jeżeli chodzi o auta 12-letnie , to właśnie tej nocy parę kilometrów dalej łobuzy zwinęli astrę 94 .
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 lis 2004, 21:58
Posty: 106
Skąd: Kwidzynkowo
Auto: mazda 626 2.0

Postprzez Mask » 11 lut 2005, 17:10

robaszki napisał(a):to właśnie tej nocy parę kilometrów dalej łobuzy zwinęli astrę 94


...bo pewnie z Twoja Madzia im nie wyszlo! I zadowolili sie Oplem.
Damn, co za gnoje ;/
Mam Japończyka – to niezla bryka!
Moja Mazda! Jazda, jazdaaaa... :–)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 sty 2005, 21:12
Posty: 38
Skąd: Grudziądz
Auto: Mazda 626 GE RF-CX '93 Comprex

Postprzez Arturo » 13 lut 2005, 11:55

Moja madzie tez probowali "pozyczyc"-ale jacy zawzieci byli <jelen> ;))) <killer> -w sumie niezla historyjka
-gdy juz byli w srodku i nie udalo im sie po rozwaleniu stacyjki odpalic (zabezpieczenia:))) )
wzieli ja na linke.....ujechali jakies 10 ~15 km i linka im pekla;))))) ale coz nie odpuscili wycieli mi wszystkie pasy w srodku i zrobili sobie z nich druga linke....ujechali jeszcze troche i im sie paliwo skonczylo:)))))) <jelen> <jelen> <jelen> <jelen>
(plojdy to wiedza bo tam gdzie znalezli madzie szukali u goscia paliwka -zeby zakupic-gostek-jakis rolnik im sprzedal ale juz woleli nie ryzykowac zmyli sie bez madzi <killer> a na poczatku chcieli waz zeby spuscic ode mnie-ale teraz to juz nie pamietam czy im nie dal czy nie dali rady
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 6 lut 2005, 21:22
Posty: 17
Auto: 626GLE-do nie dawna.....

Postprzez Mask » 14 lut 2005, 17:40

Hahah, niezla historyjka :–)
Czesto bywam w Bydgoszczy, bede uwazal :P
Mam Japończyka – to niezla bryka!
Moja Mazda! Jazda, jazdaaaa... :–)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 sty 2005, 21:12
Posty: 38
Skąd: Grudziądz
Auto: Mazda 626 GE RF-CX '93 Comprex

Postprzez mironTG » 26 lut 2005, 12:22

Można gadać albo nie ale najleprze swojaki( zabeszpieczenia )ja osobiście myśle nad odcięciem pompy paliwowej i ukrytym wyłączniku to chyba najleprzy sposób na ''pożyczalskich'' <killer> Niech wszystkie choroby świata dotkną tych co podniosą łape na nasze <list> MADZIE <list>
MADZIA to jest to,japoniec zmajstrował,niemiec uszanował,tero jeżdża JO !!!!!!Jak długo?-a to już sekret mój i BOZI......
Początkujący
 
Od: 9 lis 2004, 10:14
Posty: 13
Skąd: Tarnowskie Góry
Auto: MADZIA 626 1,8 1996 liftbek

Postprzez Kreuzer » 14 mar 2005, 16:45

Witam Wszystkich!

Niestety dołączyłem dziś do grupy ludzi nieszczęśliwych. Właśnie skradziono mi Madzię. Tak po prostu – w Warszawie spod własnego bloku... Policja już powiadomiona. Oczywiście nie łudzę się że są duże szanse na jej odzyskanie, ale jeśli ktoś z Was miałby coś na ten temat (co można jeszcze w tej sprawie zrobić itp.) to będę bardzo wdzięczny! Kur.. zdążyłem pojeździć nią 2 miesiące i bardzo się z nią zaprzyjaźnić...

Pozdrawiam serdecznie!

Kreuzer
"Ludzie pierwotni, gdy chcieli rozpalić ogień, musieli pocierać krzemieniem
o krzemień, a pod spód podkładali stare gazety."
Początkujący
 
Od: 21 sty 2005, 07:09
Posty: 17
Skąd: Wałbrzych/Warszawa
Auto: Mazda 323F BG 1,6i 16V; 1991;

Postprzez polnik@studio » 14 mar 2005, 18:01

witam. Napisz dokładnie z jakiej ulicy i o której godzinie...

pozdrawiam
[url=http://www.polnik-studio.pl/]systemy informatyczne[/url] || [url=http://www.athleticshop.com.pl/]sprzęt fitness[/url] || [url=http://www.trampoliny.com.pl.pl/]trampoliny[/url] || [url=http://www.ogrodowe-meble.pl/]meble ogrodowe[/url]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lis 2003, 16:31
Posty: 1097
Skąd: Warszawa
Auto: Kia pro cee'd/ Toyota Starlet

Postprzez Xionc » 14 mar 2005, 18:20

Nie no do ch**a wacława, 14 latnie samochody kradną, koniec swiata...
Pozdrawiam,
Xionc Krzysztof :)

Moje byłe: 2 x 323BG | 2 x 323BA | 1 x Xedos6 CA | 1 x Mazda6 GG | 1 x Mazda6 GH
statusTest
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 cze 2004, 23:25
Posty: 2479 (5/23)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda CX-7 2.3T AT AWD '08

Postprzez Puhcio » 14 mar 2005, 18:43

Xionc napisał(a):Nie no do ch**a wacława, 14 latnie samochody kradną, koniec swiata...


Od kąd można sprowadzać samochody, to ludziska cześci potrzebują ... no i ukradną taka rozbiorą i sprzedadzą ,,,,
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez P0L4K » 14 mar 2005, 18:58

a ja mialem nadzieje ze kradna tylko 626 :|
Główno-dowodzący LOŻY VIP'ów
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2004, 12:23
Posty: 1124
Skąd: Warszawa
Auto: Passat B7

Postprzez Bender » 14 mar 2005, 19:10

dawniej za kradzierz ucinali reke... chyba powinni wrocic do takich metod, moze by sie troche uspokoilo...
Ostatnio edytowano 14 mar 2005, 19:11 przez Bender, łącznie edytowano 1 raz
B.E.N.D.E.R.:
Biomechanical Electronic Neohuman Designed for Exploration and Repair
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 mar 2004, 16:53
Posty: 217
Skąd: Piaseczno
Auto: EC K8 '93 (czarna strzala :)

Postprzez Kreuzer » 14 mar 2005, 19:10

No właśnie, koniec świata. Żeby być bezpiecznym to wóz chyba musi wyglądać jak totalny wrak... Jeśli to się przyda to stało się to na Górskiej w Warszawie, zauważyłem dziś ok. 11:20
"Ludzie pierwotni, gdy chcieli rozpalić ogień, musieli pocierać krzemieniem
o krzemień, a pod spód podkładali stare gazety."
Początkujący
 
Od: 21 sty 2005, 07:09
Posty: 17
Skąd: Wałbrzych/Warszawa
Auto: Mazda 323F BG 1,6i 16V; 1991;

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

Moderator

Moderatorzy Moto