znaki firmowe – wykorzystanie/prawo

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez Enduro » 26 gru 2013, 23:11

tak, je sprzedaje indywidualnie z zastrzezeniem braku jakiejkolwiek gwarancji z wyjątkiem indywidualnej umowy w zależności od części, jej stanu i przeznaczenia itp.
pozdr.
E
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez tadziol » 26 gru 2013, 23:25

Enduro napisał(a):"silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową"

Enduro napisał(a):tak, je sprzedaje indywidualnie z zastrzezeniem braku jakiejkolwiek gwarancji z wyjątkiem indywidualnej umowy w zależności od części, jej stanu i przeznaczenia itp.


tzn dajesz gwarancję na te części czy nie ?
bo co innego masz w podpisie,a co innego twierdzisz...
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Grzyby » 27 gru 2013, 00:46

Wesołe :)
Tadziol, dopinguję Cię :)

Enduro, chyba Ci jakieś świąteczne danie zaszkodziło...
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Enduro » 27 gru 2013, 01:33

[quote="tadziol...tzn dajesz gwarancję na te części czy nie ?
bo co innego masz w podpisie,a co innego twierdzisz...[/quote]
tak , ale idywidualnie w ramach umowy.
napisz o jakie Tobie chodzi a ja je okresle.

info dla Grzyby:
co do konsumpcji świątecznej, to zapewniam, że wszystko przebiegło w normie.
E
Ostatnio edytowano 27 gru 2013, 23:20 przez Enduro, łącznie edytowano 1 raz
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez Przemek323c » 27 gru 2013, 09:20

Czyli jesli dajmy na to ktos nie poprosi cie o umowe to olewasz sprawe w razie awarii ?
Przemek323c
 

Postprzez Enduro » 27 gru 2013, 12:28

Przemek323c napisał(a):Czyli jesli dajmy na to ktos nie poprosi cie o umowe to olewasz sprawe w razie awarii ?

to nie tak!
przy odsprzedazy czegokolwiek ustalam wstępnie warunki płatności i moich zapewnień co do psrawnosci , na jakie przystaje kupujący lub nie.
i jesli ktos ma jakiekolwiek konkretne zapytanie to polecam PW,
gdyz mam wrazenie, ze to jakies testowe wypytywanie
E.
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez Przemek323c » 27 gru 2013, 12:36

Czyli twoj opis mija sie z prawda :)
Przemek323c
 

Postprzez Enduro » 27 gru 2013, 15:31

Przemek323c napisał(a):Czyli twoj opis mija sie z prawda :)

tez nie.
przeczytaj i zrozum co napisałem w tym poscie jak i w podpisie.
udzielam gwarancji sprawnosci "powyzej tej rozruchowej czy tam do bramy".

pozdr.
E
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez tadziol » 27 gru 2013, 22:39

Enduro napisał(a): mam wrazenie, ze to jakies testowe wypytywanie

absolutnie ! chcemy tylko wiedzieć gdzie leży prawda.

Enduro napisał(a):jesli ktos ma jakiekolwiek konkretne zapytanie to polecam PW

dlaczego ? masz obawy publicznie się określić ?

Enduro napisał(a):udzielam gwarancji sprawnosci "powyzej tej rozruchowej czy tam do bramy".

a to oznacza,że zakupiony u Ciebie podzespół/część ma być sprawny w momencie "rozruchu",jak i przez pewien czas w trakcie eksploatacji.
dobrze zrozumiałem ?

Grzyby napisał(a):Tadziol, dopinguję Cię

w to nie wątpię <lol>

Enduro napisał(a):co do konsumpcji świątecznej, to zapewniam, że wszystko przebiegło w normie.

to zależy co jest normą :>
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Przemek323c » 27 gru 2013, 22:48

tadziol napisał(a):a to oznacza,że zakupiony u Ciebie podzespół/część ma być sprawny w momencie "rozruchu",jak i przez pewien czas w trakcie eksploatacji.
dobrze zrozumiałem ?


Ja tez to tak zrozumialem. Jesli jednak trzeba sie wiazac specjalna umowa to twoj opis wprowadza w blad.

Dopisano 27 gru 2013, 21:50:

Enduro napisał(a):gdyz mam wrazenie, ze to jakies testowe wypytywanie


Oczywiscie, ze nie. Po prostu lubie jasne sytuacje bez kruczkow i druczkow mala czcionka, i kombinowania. Prosty chlop ze mnie.
Przemek323c
 

Postprzez Enduro » 27 gru 2013, 22:55

nie moje zadanie żeby was naswietlac!

na koniec dodam, że gwarantuje możliwość zwrotu wszystkiego w ustalonym uprzednio przez obydwie strony czasie, co oferuje do odsprzedania, jednak pod warunkiem, że mam możliwość przkonania się , że zwrotnie otrzmałem to co wysłałem i że ewentualne uszkodzenie nie wynikło z błędu montażowo-eksplatacyjnego.

jak bedziecie czegos z moich i nie tylko artykułów potrzebowac, wtedy na bierząco , w miare możliwosci ,postaram się pomóc i wszystko przedstawić bez drobno drukowanego tekstu.

a teraz możecie się do bólu na wzajem dopingować, wypytywać co do poświątecznej strawienności
i adorować choćby i do utraty tchu <nie powiem>
E.
Ostatnio edytowano 27 gru 2013, 23:08 przez Enduro, łącznie edytowano 1 raz
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez tadziol » 27 gru 2013, 23:05

nie potrzebuję dopingu,żeby się przekonać,że raz twierdzisz w ten,a raz w inny sposób.
już kiedyś tego dowiodłem.
tak się obracasz jak wiatr wieje....
a halny ostatnio był syty <lol>
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Enduro » 27 gru 2013, 23:09

to może jakiś medal się tobie należy? <dupa>
E
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez tadziol » 28 gru 2013, 11:55

Enduro napisał(a):nie moje zadanie żeby was naswietlac!

ale kolegę NIKO40 to tak naświetlałeś,choćby pasterz swe owieczki <lol> aparat RTG tak nie naświetla....
fajnie się po kimś jeździ bez wyraźnego powodu prawda ?? bo chłopak silniki składa i ludzie nadal jeżdżą.
to mu trza dokopać za jakiś napis którego użył <glupek2>
bo wały korbowe nie są do RF5/7,jak wg.Ciebie powinno,sprawdzone na twardość,grubość,smak i zapach....

Enduro napisał(a):to może jakiś medal się tobie należy? <dupa>
E

ja nie chcę.należy się temu,kto ma odwagę przyznać się do błędu.
zauważyłem,że edytujesz posty....brzmią jakoś bardziej asekuracyjnie <co?>

tadziol napisał(a):raz twierdzisz w ten,a raz w inny sposób.

co podtrzymuję i jestem w stanie udowodnić.
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Enduro » 28 gru 2013, 14:07

tadziol napisał(a):1.
fajnie się po kimś jeździ bez wyraźnego powodu prawda ?? bo chłopak silniki składa i ludzie nadal jeżdżą.
2.
ja nie chcę.należy się temu,kto ma odwagę przyznać się do błędu.
zauważyłem,że edytujesz posty....brzmią jakoś bardziej asekuracyjnie <co?>
3.
raz twierdzisz w ten,a raz w inny sposób.
co podtrzymuję i jestem w stanie udowodnić.


ad1.
to kolega zaczął jeżdzić i ubliżącj innym tylko po konfrontacji z realiami technicznym a te twoje trzy grosze i odgrywanie się na mnie,oznaczna ewidentnie że też albo nie masz pojęcia lub po prostu do druciarzy należysz
P.S.
do tego ja jako niejedyny mu zwróciłem uwage, że to może okazać się nieidealnym rozwiązaniem naprawczym , aby z silników 90 konnych używać podzespołow do ponad 140!
no co on do głąbów zacząl wyzywać...
ad2.
ty tu się o jakieś pochwały dopominasz, bo szczególnie loby w twoim kierunku oczekiwane są na piedestale czynów, co świadczyć może o zależności od tej działalności
i obyś sobie sam gola nie strzelił, jak ten uprzedni wszystkowiedzący mądrala,
po którym już ślad zanika chyba już bezpowrotnie.
i to on powinnen się do pewnych kwesti przyznać
ad3.
jak możesz to masz możliwość to tu opisać i ja ani nikt inny tego Tobie tu nie zabrania, absolutnie

a tak ogólnie mozesz mnie osobiście czule papa

Grzyby napisał(a):Wesołe :)
Tadziol, dopinguję Cię :)

Enduro, chyba Ci jakieś świąteczne danie zaszkodziło...

bardzo dziwi mnie tu postawa kolegi Grzyby, który to mial okazje przetestować mnie przy okazji zakupu, o ile nie mylę się , nowego intercooler w cenie prawie tych lekko uzywanych z allegro a teraz wspiera i dopinguje kogos przeciw mnie, jakby nie miał okazji przekonać sie na własnych 4 literach co do mojej rzetelnosci, za co mu tu SERDECZNIE dziękuje!
w sumie nie znam przyczyny tego postepowania, ale może ona wynikać tylko i wyłącznie z niskich przyziemnch pobudek, o którch w obecnej chwili nie chcę tu na razie wspominać

E
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez Grzyby » 28 gru 2013, 16:50

Enduro, czlowieku czy ty normalny jesteś?

Piep.ysz jak potłuczony bzdury o wykorzystywaniu znaków zastrzeżonych, a jak ktoś (tutaj akurat tadiol) udowadnia Ci że bredzisz to zaczynasz jakieś śmieszne teorie wysnuwać.
Poza tym trochę koncept Ci się skończył bo zamiast przyznać się do błędu (co udowodniono Ci konkretnymi paragrafami), to zaczynasz obrażać innych...

P.S. To że pięć lat temu coś od ciebie kupiłem, nie oznacza że mam popierać Cię w każdej sytuacji, szczególnie jeśli zaczynasz wypisywać takie durnoty.

Nie chcesz się przyznać że nie miałeś racji, ok. Ale nie brnij dalej twierdząc że białe jest czarne i nie obrażaj innych. Najwyraźniej nie potrafisz dostrzec granicy, po przekroczeniu której przestajesz już być nawet śmieszny, a staje się to niesmaczne.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez tadziol » 28 gru 2013, 17:07

Enduro napisał(a):ad1.to kolega zaczął jeżdzić i ubliżącj innym

poniższe wskazuje na nieco odwrotny bieg wydarzeń :

"przez NIKO 40 21 gru 2013, 22:53 »

Panowie przecież te wały są jednakowe.
Zarówno od silnika RF2A jak RF5C a Także RF7J.
Więc do wyboru do koloru niczym się nie różnią.
Pozdrawiam"

"przez Enduro » 21 gru 2013, 23:34

to jest bzdura!
i mocno mnie dziwi fakt, ze ktos, prawie nowy na forum, w celach reklamowych lansuje sie jako warsztat pseudo Mazdy i pisze takie rzeczy.
i jesli masz zamiar teraz psioczyc, z to ty masz racje, to mozemy oficjalnie/notarialnie dokonac zakladu o to kto ma racje, a ty zadecyduj o co...!"

przez jakiś czas NIKO 40 nic nie napisał,ale :

"przez Enduro » 23 gru 2013, 00:41

po pierwszej grubszej awarii silnika i stwierdzeniu przez rzeczoznawce, że podzespoły silnika pochodzą od innych jednostek i po wokandowym starciu z adwokatami poszkodowanego przejrzy na oczy i mu wtedy skrzydła na pewno opadną, bo będzie drogo, bardzo drogo.

i powinien być świadomy, że jako firma jest zobowiązany do udzielenia dwuletniej gwarancji na naprawy!"

no i kontynuacja.... :

"przez Enduro » 24 gru 2013 15:21

kolega N. chyba stwierdzil, ze reklamowanie sie pod szyldem "MAZDA" moze okazac sie mocno niekorzystne szczegolnie finansowo."

daty i godziny pogrubiłem,żebyś miał pewność co do kolejności wypowiedzi.....

Enduro napisał(a):do druciarzy należysz


a Ty druciarzy o pomoc prosisz ??

"przez Enduro » 17 lis 2012, 11:27

zwaracam się do grona szanownego o pomocy, bo moje auto od wczoraj nie odpala. <nie>
nagle beż zadnych innch objaw, mruga dość szybko kontrolka dpfu i nie odpala.. <nie>
dwa testery (nawet ori mazdy ) pokazały P0 628 i P0628P , co sugeruje problem SCVa ,
ale jego jak i listwe wtryskową wymieniełem na inną , wszystie bezpieczniki i przekażniki okay.
pompa paliwa daje ponad 400 Atm przy kręceniu rozrusznikiem, na samostart odpala i na tym koniec!
wiedza mi się skończyła a i serwis nie wie, co jest co... <glupek2>
nawet modlitwy i grożby karalne nie pomagają <nie powiem>
mozę ktos coś mi naświetli, za co bedę wdzięczny
jesli istnieje podobny temat, to przeraszam z góry szanownego moda za sprawienie mu dodatkowej roboty i uprzaszam o odpowiednie przeniesienie
oczekuje jakichkolwiek sugeracji, bo w takiej sytuacji stoje nad autem jak ta dziewczynka z zapałkami i rozglądam się czy nikt nie patrzy"

viewtopic.php?f=410&t=144733

Enduro napisał(a):obyś sobie sam gola nie strzelił, jak ten uprzedni wszystkowiedzący mądrala,
po którym już ślad zanika chyba już bezpowrotnie.


bezpowrotnie ?? Twoje niedoczekanie,chłopie <lol>
Zachowujesz się jakbyś miał monopol na naprawę mazdy czy sprzedaż części do niej.
Mam nadzieję,że NIKO 40 nie zamknął warsztatu ze strachu przed Twoimi złowieszczymi przepowiedniami.

Grzyby napisał(a):Enduro, czlowieku czy ty normalny jesteś?


hahaha <faja> <spoko>

P.S. a kto Ci posty poprawia logując się jako Enduro ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Enduro » 28 gru 2013, 19:35

nie mam chęci cytować cytatów cytatami i popierać je innymi,
bo w twoich istotnych faktów ewidentnie BRAK
np. gdzie te wyzwiska tego speca na N. od "głąbów" itp?
gdzi komentarz innych o nieporawnośći jego teorii?

ponadto on, taki wielki fachowiec od dzisięcioleci, stwierdza, ze nie ma różnic między wałami, tłokami itp a takowe są i to jest ewidentnie bzdura,
pod czm ponownie się podpisuje obydwa rękoma! <czytaj>

absolutnie NIE MAM monopolu na wiedzę, co ty cynicznie sugerujesz a jednocześnie zaprzeczasz sobie sam, uwidaczniając moje stare posty, w których wiedza mi się kończy i szukam jej u innych życzliwych, do których ty też należałeś! <spoko>

nie jestem "chłopem" i wyznaje zasade, że
chłop z chłopem sie dogada, pan z panem też , ale chłop z panem nigdy!
i nie muszę i nie chcę komentować i wyjaśniać tej mądrości narodowej, bo to nie moje słowa i nikt mi ich tu nie dopisał .
ponadto osobiści dokonuje korekt moich postów, aby uniknąć nieporawności stylistycznych jak i błędów ortograficznych.plus zwracam uwage na zrozumienie..!

Grzyby napisał(a):..Piep.ysz jak potłuczony bzdury o wykorzystywaniu znaków zastrzeżonych, a jak ktoś (tutaj akurat tadiol) udowadnia Ci że bredzisz to zaczynasz jakieś śmieszne teorie wysnuwać....


w tej patowej sytuacji najlepsza była by lekcja ze strony właściela zastrzeżonego znaku "MAZDA"
np. w postaci listu od kancelarii adwokackiej z odpowiednimi oczekiwaniami...
czego nikomu nie rzyczę, bo to nie żarty
wtedy moża by pogawędzić o tym, kto pieprzy...

z głębokim poważaniem.

E
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez tadziol » 28 gru 2013, 20:02

tadziol napisał(a):Zachowujesz się jakbyś miał monopol na naprawę mazdy czy sprzedaż części do niej.

Enduro napisał(a):absolutnie NIE MAM monopolu na wiedzę, co ty cynicznie sugerujesz

nic nie pisałem o wiedzy....

Enduro napisał(a):nie mam chęci cytować cytatów cytatami i popierać je innymi,

a ja i owszem,przynajmniej czarno na białym widać jak mataczysz.

Enduro napisał(a): w twoich istotnych faktów ewidentnie BRAK
np. gdzie te wyzwiska tego speca na N. od "głąbów"

on raz użył tego określenia,na co i Smile zwrócił uwagę.
a to że nie ma tam faktów przemawiających na Twoją korzyść.... :( no cóż....sam zasłużyłeś...

Enduro napisał(a):ponadto on, taki wielki fachowiec od dzisięcioleci

a Ty dalej ujadasz.....

Enduro napisał(a):w tej patowej sytuacji najlepsza była by lekcja ze strony właściela zastrzeżonego znaku "MAZDA"
np. w postaci listu od kancelarii adwokackiej z odpowiednimi oczekiwaniami...

to nosi znamiona pogróżek....

Enduro napisał(a):osobiści dokonuje korekt moich postów, aby uniknąć nieporawności stylistycznych jak i błędów ortograficznych

jest opcja podgląd,która umożliwia korektę przed wysłaniem :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez Przemek323c » 28 gru 2013, 20:08

Enduro napisał(a):nie jestem "chłopem" i wyznaje zasade, że
chłop z chłopem sie dogada, pan z panem też , ale chłop z panem nigdy!
i nie muszę i nie chcę komentować i wyjaśniać tej mądrości narodowej, bo to nie moje słowa i nikt mi ich tu nie dopisał .


Powialo wyzszymi sferami ;p
Przemek323c
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

Moderator

Moderatorzy Moto