Zakup nowej Mazdy3 (2004 – 2009) BK

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez Nfs_King » 18 gru 2010, 21:13

Witam,
Powiem z własnego doświadczenia (przedwczoraj odebrałem swoją M6). Rabaty na poziomie 2% to ich "ukłon" w stronę klienta – ogólnie z rabatami masakra, mi udało się wynegocjować czujniki, alarm, dywaniki, przyciemnienie szybek i częściowo kratkę na ciężarowego. Jak wysyłałem oferty do wielu dealerów to wszędzie ceny robili mi podobne. Być może uda się teraz coś więcej urwać ze względu na końcówkę rocznika, ale w moim przypadku niestety nic więcej z tego względu nie zrobili.

podpowiem tylko – jeśli nie zależy ci na odpisie vatu to poczekaj a na początku roku powinni jednak jakieś rabaty dać na roczniki 2010
wszystkich fanów mazdy zapraszam na wczasy nad morzem
Początkujący
 
Od: 13 lis 2010, 01:46
Posty: 18
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 2.2 MZR-CD Exclusive Plus '10

Postprzez adamrw » 19 gru 2010, 21:10

Dziękuję.
Z zakupem mi się nie spieszy, poczekam na pewno do nowego roku. Zobaczymy, czy Mazda wymyśli coś ciekawego.
A swoją drogą – czy ktoś może wie, dlaczego w pewnym momencie zrezygnowano z fantastycznego (moim zdaniem) pomysłu montowania 7 niezależnych siedzeń w układzie 2+3+2 (jeszcze w Mazdzie MPV)?
Bardzo mi brakuje auta o takiej funkcjonalności, a jedyne, które ją posiadają w segmencie minivanów są na "F" (czyli Grand Scenic i Grand Picasso) :)
pozdrawiam
Adam
adamrw
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Moderatorzy Moto