Pomoc w wyborze samochodu – co kupić po Premacy?

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez ziggy_powrot_gwiazdy » 12 lis 2016, 13:33

Witam

mam premacy od 2008 roku i samochod jest bardzo udany, o jego wadach i zaletach pisalem nie raz. NIestety auto ma juz 16 lat i trudno jest juz oczekiwac ze bedzie wieczne- ostatnio pare rzeczy zrobilem ale pewnie za chwile beda nastepne dlatego moze pomozecie mi z ww. pytaniem. Kwota do dyspozycji to 40k pln, rocznie robie 12k km, przyzwyczailem sie ze nie wale glowa w dach przy wsiadaniu a mam raptem 180cm i przyzwyczailem sie tez ze wsiadam do smaochodu i jade a nie szukam mechanika. Moze tylko chcialbym wyprzedzic czasem kogos bez potu na czole bo mazda srednio na to pozwala Mysle o mercedesie b klasie z jakim benzynowym silnikiem, cytrynie c4, toyke urban curuser lub madzie 5 przed liftem z 2.0 Pb. Chce miec troche przestrzeni gdzie moge upchnac jakas paczke ale nie musze miec dostawczaka. Nie chce tych plastikensow ktore teraz sa oferowane, ale w tych pieniadzach tego raczej nie ma.

Poprosze o pomoc bo jakos sam rady nie daje.

dzieki
r
Forumowicz
 
Od: 11 sie 2007, 20:17
Posty: 105
Skąd: Poznań/Trawniki/Warszawa/Lublin

Postprzez Domelek » 15 lis 2016, 13:13

A nie chcesz następnej Premacy 2005 ostatni wypust hyhyhy bo następna udaną konstrukcją jest 5-tka. Tak się oglądam ostatnio i jest fajna trochę taka "utyta" ale w środku nawet nawet no i silnik 2.2 by się w europie przydał- zasadniczo to udana kontynuacja lini minivan, sprawdzone rozwiązania, popytaj chłopaków w dziale modelowym czy by kupowali jeszcze raz. Bo póki mi się Premka nie sypnie to nie zmieniam chyba że wygram w totka hyhyhyh to kupie drugą hahahaah <czarodziej>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sty 2014, 20:48
Posty: 326 (0/4)
Skąd: Szczecin
Auto: 2002 Premacy 1.8 ma 101 koniów na benzynę, ubrana w Lodowcowy Błękit vel"Mrufka"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Moderatorzy Moto