Światło tylne przeciwmgielne z USA

Mazda RX-8 2003–2011

Postprzez Stanisław Paszczyk » 31 sie 2008, 14:27

Witam,

Ściągnąłem amerykańską wersję, kupiłem przełącznik z włącznikiem do przeciwmgielnych, kupię samo światełko jak tylko będzie w Polsce, ale niestety nie mogę znaleźć kabla który się podłącza z tyłu do zamontowanej lampy.
Nie mogę znaleźć też schematu instalacji elektrycznej do europejskich modeli – wszędzie są tylko amerykańskie które z uporem maniaka pomijają taki temat jak REAR FOG LAMP (jest tylko rysunek jak przykręcić samą lampę, ale co z kablem – cisza).
Czy może ktoś to robił? Czy kabel jest w wiązce czy muszę go poprowadzić i gdzie go wpiąć?

Pozdrawiam

Staszek
Ostatnio edytowano 31 sie 2008, 18:40 przez Stanisław Paszczyk, łącznie edytowano 1 raz
Stanisław Paszczyk
 

Postprzez Fiveopac » 31 sie 2008, 18:03

Zapraszam do lektury regulaminu <czytaj> http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=4306

4. Zakładanie nowych wątków
Zakładając nowy wątek, sprawdź czy podobny już istnieje (użyj opcji szukaj) . Jeśli masz dodatkowe pytania, zadaj je w już istniejącym wątku. Jeśli po dłuższej przerwie chcesz powrócić do wcześniej zaczętej dyskusji, nie zakładaj nowego wątku.

Tytuły nowych wątków powinny być formułowane w precyzyjny i zrozumiały sposób. Staraj się w tytule zawrzeć wyrazy, które najlepiej oddadzą temat wypowiedzi i w późniejszym czasie ułatwią odszukanie wątku. Nie dopuszczalne są nieprecyzyjne tematy w rodzaju: „Mam problem!”, „Co to może być?” – będą usuwane po 24 godzinach od upomnienia moderatora.

W opisie opcjonalnym tematu dopisz symbole określające pojazd, którego dotyczy pytanie. Jeśli temat dotyczy elementów charakterystycznych dla wybranej jednostki napędowej, koniecznie dopisz także symbol silnika. Jeśli masz problemy z określeniem symboli, zajrzyj tutaj lub w treści wypowiedzi opisz model własnymi słowami. Dokładne określenie pojazdu wielokrotnie zwiększa szanse otrzymania odpowiedzi.

Przykłady prawidłowo zatytułowanych wątków:

TEMAT: Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów.
OPCJONALNY OPIS TEMATU: Xedos 9/Millenia TA KL
-----------------------------------------------------------------------------------
TEMAT: Regeneracja kompresora Lysholma
OPCJONALNY OPIS TEMATU: Millenia KL-ZEM

Tematy zatytułowane niezgodnie z powyższymi przykładami będą usuwane po 24 godzinach od upomnienia moderatora.
Less roof, more fun
Obrazek
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 20:07
Posty: 4294 (8/31)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Postprzez Stanisław Paszczyk » 31 sie 2008, 18:40

teraz jest OK?
Stanisław Paszczyk
 

Postprzez Fiveopac » 31 sie 2008, 19:04

teraz jest OK?

Bardzo :)
Less roof, more fun
Obrazek
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 20:07
Posty: 4294 (8/31)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy RX-8 / RX-7