Nie dziala "rozdzielanie" nawiewu, oraz nie wyłączające się wycieraczki

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez krajes » 18 gru 2008, 20:43

Witam!

Przegladalem forum i nie znalazlem swojego problemu w rozwiazanych, badz byl ale nie do konca.

Problem nr 1.

Dzis rano zaczely mi dzialac wycieraczki , wlaczylem bo padal deszcz ii juz nie moglem ich wylaczyc, w polozeniu neutralnym nadal pracuja gdy przelaczam w szybsze zbieranie zbieraja szybciej ale za cholere nie moge ich wylaczyc, wylaczylem je dzis bezpiecznikiem. Niewiem gdzie tkwi problem, moze przekaznik? Jesli tak gdzie go znajde?


Problem nr2.

Takze dzisiaj jadac, wylaczyla mi sie lampka na przycisku nawiewu na przednia szybe, dmucha tak jak bylo ustawione czyli max. gorace na przednia szybe, regulacja sily nadmuchu dziala, ale regulacja cieplo-zimno i miejsca (przyciski) z ktorego ma leciec powietrze nie. Jak to naprawic, wszystkie bezpieczniki przy lewym slupku kierowcy sa sprawne. Pod maska w fuse boxie tez.


CO MAM ROBIC?

Dzieki za pomoc koledzy!
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2008, 17:11
Posty: 32
Skąd: WARSZAWA
Auto: MAZDA Premacy 1.8 2002r.
LPG: STAG Qnext Plus + Barracuda + ACR01

Postprzez krajes » 18 gru 2008, 22:30

do problemu nr 2

po prostu niemoge zmienic miejsca nawiewu cos z ta elektryka jest nie tak, klikam przyciski nie pala sie. ZMieniam regulator temperatury i nic nie pracuje
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2008, 17:11
Posty: 32
Skąd: WARSZAWA
Auto: MAZDA Premacy 1.8 2002r.
LPG: STAG Qnext Plus + Barracuda + ACR01

Postprzez Redoo » 19 gru 2008, 00:00

krajes napisał(a):Niewiem gdzie tkwi problem

Problem może tkwić w Tzw.Pająku czyli tym przełączniku przy kierownicy moze sie zrypał!
co do 2 problemu to nie wiem ale nie sugeruj sie tym ze sie nie pala umnie też juz połowa sie nie pali :]
Śmierć Jezdzi Szybko!!!My Jezdzimy Jeszcze Szybciej:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2004, 12:09
Posty: 1033
Skąd: Krakow
Auto: Mazda 626 GE 2.0 16v.LPG.

Postprzez krajes » 19 gru 2008, 00:12

one nie tylko sie nie swieca ale i nie dzialaja
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2008, 17:11
Posty: 32
Skąd: WARSZAWA
Auto: MAZDA Premacy 1.8 2002r.
LPG: STAG Qnext Plus + Barracuda + ACR01

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6