Xenony, czy warto montować?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez kamilspider » 23 gru 2011, 17:40

[quote="Paweł27"]ja tez mam na normalne (6000k) a długie (8oook) i jest super jak maz soczewke w mijania bo jak nie maż soczewki to oślepiasz innych aha jeszcze jedno zamontuj se pryskiwacze na lampy ( ja mam od citroena c3 ) i policjaci zawsze nato inaczej paczą

Jak długo rozgrzewają Ci się zenony na długich?? Na normalnych przetwornicach to z zimnego palnika ok 10-20s do pełnego świecenia.
"Samochody to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym..."
---> JBC to mam trochę części do MX-6 KLDE <---
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 paź 2010, 09:47
Posty: 1315 (0/2)
Skąd: Wielkopolska
Auto: Było:
MX-6 2.5 V6 KL-DE

Postprzez Paweł27 » 26 gru 2011, 00:59

noxes napisał(a):podeślij jakiś link lub coś podobnego, bo kiedyś około 5 lat temu kupiłem takie, ale teraz już tej firmy nie ma na rynku.

linka chyba ci niedam bo naszym miecie w sklepie kupiłem ale zobacze czy mam jeszcze karton to zrobie fotkę
kamilspider napisał(a):Jak długo rozgrzewają Ci się zenony na długich?? Na normalnych przetwornicach to z zimnego palnika ok 10-20s do pełnego świecenia.

sprawdze to dam ci znać
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 wrz 2007, 17:32
Posty: 465
Skąd: Wałbrzych(PL)/Northeim(RFN)
Auto: MX-6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6